Rošt na postel - nedrží

Anonymní
7.7.21 18:24

Rošt na posteli nedrží

Ahoj, koupila jsem si rošt na postel a když to tam dám, tak to prostě padá dolů :cert: dám tam jen na to matraci a několik se jich sesune, když se mi to opatrně podaří tam dát tu matraci aby to nespadlo, tak si na to sednu nebo lehnu a rošt padá dolů. Co stim? Vrátit a koupit jiný? Drahý si dovolit nemůžu.. ale snad každý rošt by měl nějak držet ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3674
7.7.21 18:30

Jaký máš rošt? Prkna spojená textilem? Ta krajní prkna by se měla přišroubovat k posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 18:33

@jita22 tyhle mám no, nadtim jsem přemejšlela, ale co když je budu chtít vrátit/reklamovat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11685
7.7.21 18:34

Taky jsem měla takový na houno rošty z jysku, vypadávaly z nich prkýnka.. vyřešila jsem to tím, že jsem koupila rovnou novou postel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 18:34

@jita22 a krajní myslíš jak? Budu muset přidelat každý to prkno aby to neklouzalo dolů

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 18:35

@Lekninka91 já tu postel mám taky novou :lol: ale rošty jsem musela koupit zvlášt

• Citovat
  • Nahlásit
22411
7.7.21 18:35

My museli každý prkno zvlášť privrtat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 18:36

@Kriss Tina asi mě to taky čeká, napadlo mě to, ale zas co kdybych je chtěla vrátit nebo reklamovat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11685
7.7.21 18:41
@Anonymní píše:
@Lekninka91 já tu postel mám taky novou :lol: ale rošty jsem musela koupit zvlášt

no já naštěstí koupila postel už s roštem.. resp. místo roštu je přes celou postel několik širokých prken a je to super :mrgreen: tamten shit jsem koupila narychlo, když mi ruply původní rošty a už mi fakt došla trpělivost.. vsadím se, že máš ty stejný, prkna zasazený v gumových manžetách nebo jak to nazvat, který jsou k tomu prknu jen nacvaknutý sešívačkou a časem se ti to orve :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
7.7.21 18:42
@Anonymní píše:
@jita22 a krajní myslíš jak? Budu muset přidelat každý to prkno aby to neklouzalo dolů

No první přišroubovat, natáhnout a poslední přišroubovat.
Nevím, proč bys měla reklamovat? Kdyby se prkno zlomilo, asi diry v jiném vadit nebudou. A krajni prkna zatížená nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9099
7.7.21 18:48
@Anonymní píše:
Ahoj, koupila jsem si rošt na postel a když to tam dám, tak to prostě padá dolů :cert: dám tam jen na to matraci a několik se jich sesune, když se mi to opatrně podaří tam dát tu matraci aby to nespadlo, tak si na to sednu nebo lehnu a rošt padá dolů. Co stim? Vrátit a koupit jiný? Drahý si dovolit nemůžu.. ale snad každý rošt by měl nějak držet ne? :nevim:

No každý rošt drží, ale ne na každé posteli. Pokud tam máš jen ukotvení na ten celoramovej, tak ti jednotlivý prkna budou vždycky sjíždět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
7.7.21 19:08

My jsme museli rošty přivrtat na pevno, protože to se nedalo. Nebyl den, kdy by minimálně jeden rošt neujel a nepropadl se. Ted už máme klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
7.7.21 19:14

Rošty se normálně privrtavaji. Přece nebudeš reklamovat rošt za pár stovek, na to se ti stejně vydlabnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 19:52

Tak jsem tam zatloukla hřebíky kdyz jsem si tam lehla, tak me to cely vyletělo ven i s hřebíkama a asi tu postel můžu rovnou vyhodit :zed: jsou tam strašný díry jak ty hřebíky vylezly stranou.

• Citovat
  • Nahlásit
3674
7.7.21 20:10
@Anonymní píše:
Tak jsem tam zatloukla hřebíky kdyz jsem si tam lehla, tak me to cely vyletělo ven i s hřebíkama a asi tu postel můžu rovnou vyhodit :zed: jsou tam strašný díry jak ty hřebíky vylezly stranou.

Asi budeš muset zajít za sousedem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat