Rostoucí židlička

12.1.09 13:30

Rostoucí židlička

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s rostoucí židličkou Jitro nebo Stokke-nevím,kterou vybrat nebo jestli je to úplně to samé-má to někdo nastudovaný?Příde mi,že ta Stokke je příliš drahá cca 4800 Kč a Jitro 2400 Kč
Dík moc za odpovědi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
12.1.09 13:32

ahoj,
tak my máte židli Jitro a jsme s ní naprosto spokojení už přes rok. Připadá mi, že je téměř stejná jako Stokke, teda až na tu cenu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
12.1.09 13:44

Ahoj,

my máme rostoucí židli Atan a jsme s ní spokojený. Jediná nevýhoda proti Jitru je ta, že když posouváš sedátko a podložku pod nohy, tak se nezašupuje do drážek, ale je klasicky na šrouby. Ale vzhledem k tomu, že ji máme přes rok a posouvali jsme to jednou, tak nám to výrazně nevadí.
Kupovali jsme ji v době, kdy jsme potřebovali uškudlit každou korunu, tak jsme hodně hleděli na cenu. Tato židle stála cca 1.500,– a jak píšu - naprostá spokojenost.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
12.1.09 14:01

Máme Jitro (pro oba kluky) a taky jsme spokojení. Stokke je zbytečná, je to vlastně totéž a ta Jitro je velmi kvalitní.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
12.1.09 14:44

Ahojky,

asi před rokem jsme kupovali přes internet Jitro, a naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.1.09 16:31

Máme JITRO, to je velmi kvalitní přesná kopie originálu. Jsme s ní veeeelmi spokojeni, na rozdíl od lidí, co mají nějakou levnější napodobeninu, ty prostě nejsou tak vychytané (mají menší nosnost, problémy s podnožkami, rovné nepohodlné opěradlo, apod.). Takže já hlasuji pro JITRO všemi 10.

• Nahlásit
  • Citovat
Taz
630
12.1.09 18:10

Máme JITRO a je super!!!!!!!!Doporučujeme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu