Rourka nešla vytáhnout ven!

Anonymní
24.10.19 20:14

Rourka nešla vytáhnout ven!

Ženy, syn má problémy s prdíky, jsme závislí na rektální rource. Mám takovou tu s dírama po stranách. No a už podruhé se mi stalo, že najednou nešla tam ani ven! Vyšlo něco prdů a stolice a pak se malý začal kroutit a nešlo to. Jako kdyby nějak ten konečník zatnul, ani odvedení pozornosti ale nepomohlo. Takže jsem to vyndala ven s krví, protože ty díry po stranách dřely. Kupodivu nebrečel, ale nevím, jestli je to normální, jak se to stalo a co s tím do budoucna, rourku potřebujeme :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6279
24.10.19 20:16

Chuďátko :,( To tě nenapadlo používat třeba trochu glycerinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7214
24.10.19 20:17

:,( Chudinka…a namazala jsi to necim, aby to bylo lubrikovane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
24.10.19 20:18

Ja bych použila treba olejicek nebo tak neco..a radsi masticku na bříško nez tu rourku..navíc děti si na ni hodně zvyknou a pak mají problém se vykakat samy bez ni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:19
@Kukacka123 píše: :,( Chudinka…a namazala jsi to necim, aby to bylo lubrikovane?

Samozřejmě používám vazelínu

• Citovat
  • Nahlásit
7214
24.10.19 20:19
@Anita000 píše:
Ja bych použila treba olejicek nebo tak neco..a radsi masticku na bříško nez tu rourku..navíc děti si na ni hodně zvyknou a pak mají problém se vykakat samy bez ni :think:

To je zazity kec. Opravdu si na rourku nejde navyknout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7214
24.10.19 20:20
@Anonymní píše:
Samozřejmě používám vazelínu

Zkus spis treba olejicek nejaky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
24.10.19 20:20

Když jsem používala rourku vždy jsem malému mazala zadeček i rourku, aby tam šla dobře, i ven… Ty nic nepoužíváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:21

@Anita000
Vyzkoušeli jsme už úplně všechno. Ani ta Rourka nepomáhá dlouhodobě, ale bez ní by se ani nenajedl. Kroutí se celý den.

• Citovat
  • Nahlásit
6924
24.10.19 20:21

Bože, vy nemate mozek? Jasne ze nebrecel, jelikoz ve strevech nejsou cidla bolesti. Proto van rakovina rozezere streva a vy si toho vsimnete az kadite krev. Muzete mu zposobit vazne poskozeni strev. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
24.10.19 20:22
@Anita000 píše:
Ja bych použila treba olejicek nebo tak neco..a radsi masticku na bříško nez tu rourku..navíc děti si na ni hodně zvyknou a pak mají problém se vykakat samy bez ni :think:

To je stejny mytus jako, ze jsi mimca revem posiluji plice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
24.10.19 20:22
@Anonymní píše:
@Anita000
Vyzkoušeli jsme už úplně všechno. Ani ta Rourka nepomáhá dlouhodobě, ale bez ní by se ani nenajedl. Kroutí se celý den.

Taky jsem používala, hodně, pomáhala, ale tohle se mi nikdy nestalo a též jsem měla tu s dírkami po stranách..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
24.10.19 20:23
@Anonymní píše:
@Anita000
Vyzkoušeli jsme už úplně všechno. Ani ta Rourka nepomáhá dlouhodobě, ale bez ní by se ani nenajedl. Kroutí se celý den.

Kupte hladkou rourku :nevim: nikdy jsme nemeli problem,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:23
@Kukacka123 píše:
Zkus spis treba olejicek nejaky…

Ta vazelína je dobrá, já si myslím že to není tím. Prostě jak jsou tam ty dírky, tak buď se potom zatne nebo nevim,, co se stane, ale do direk se dostane tkáň a prostě se to odře. Ale dřív se nám to nestávalo, takže právě nevím, jestli to je tím, že se zatne nebo je problém někde nějaký jinde. Normálně ta Rourka klouže tam asem a pak v jednu chvíli se prostě s ní nedá pohnout najednou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:24
@Cenarius píše:
Bože, vy nemate mozek? Jasne ze nebrecel, jelikoz ve strevech nejsou cidla bolesti. Proto van rakovina rozezere streva a vy si toho vsimnete az kadite krev. Muzete mu zposobit vazne poskozeni strev. :roll:

A to má být rada? Tak děkuju :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat