Rovnátka invisalign - šišlání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
736
10.1.22 14:17

Rovnátka invisalign - šišlání

Hezký den,

chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás měl také problém s šišláním po nasazení rovnátek Invisalign? Dost mě to zaskočilo a nevypadá to, že by se mi to zlepšilo nebo upravilo… rovnátka mám 4. den a mluvím jak ichtyl :zed: 8o :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1419
10.1.22 14:39

Hele ne, na dceři to vůbec není znát, že by nějaká rovnátka měla (včetně řeči). Zeptej se u tvého lékaře, možná závisí na vadě, ale fakt by nic při mluvení vadit nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
10.1.22 15:08
@pajule022 píše:
Hezký den,chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás měl také problém s šišláním po nasazení rovnátek Invisalign? Dost mě to zaskočilo a nevypadá to, že by se mi to zlepšilo nebo upravilo… rovnátka mám 4. den a mluvím jak ichtyl :zed: 8o :cert:

Já taky mluvila blbě, ale teda kratší dobu, cca 2 dny, než jsem si zvykla. Ono to je furt nezvyk, mít ty zuby „obalený“ :mrgreen: a pak teda vždycky když jsem měnila sadu, tak jsem si tak na půl dne-den neplánovala nějaký velký projevy (prezentace, vedení seminářů a tak), ale to bylo spíš proto, že mě ty zuby trochu tlačily, jak zase docházelo k novýmu posunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.22 18:40

Nosím zatím 3 měsíce a ze začátku jsem taky šišlal ale postupně se to srovnalo, dej tomu čas :) hlavně na to nesmíš myslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat