Rozbíjení nádobí

23.3.16 17:29

Rozbíjení nádobí

Nejsem si uplně jistá jestli jsem trefila správné oddělení :D
Nevíte někdo, jestli je u nás někde možné zaházet si nádobím? :D Četla jsem o tom kdysi článek a viděla to snad i v nějakém filmu, že v americe je to běžné. Prostě podniky kam přijdete, vyfasujete pár talířů a jdete s nima mrsknout o zeď a vybít si frustraci.
Jestli máte nějaký tip budu ráda :D ideálně v Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18336
23.3.16 17:32
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
23.3.16 17:37
@TrissMerigold píše:
Nevíte někdo, jestli je u nás někde možné zaházet si nádobím? :D Četla jsem o tom kdysi článek a viděla to snad i v nějakém filmu, že v americe je to běžné. Prostě podniky kam přijdete, vyfasujete pár talířů a jdete s nima mrsknout o zeď a vybít si frustraci.

cítíš se frustrovaná?
Vyzkoušej Fitbox, tam se mlátí do totemů…takže když si místo totemu představíš konkrétní objekt, tak mu můžeš jednu natáhnout…to by na frustraci mohlo taky zabrat a není to tak destruktivní jako rozbíjení čehokoli… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1969
23.3.16 17:39

Myslím, že účinnější je vybít si frustraci například do boxovacího pytle. Proč ničit nádobí? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 17:40

@ivunak @Malaga
Já ani nevím.. možná prostě pro ten pocit že mužu něco zničit a necítit se kvuli tomu špatně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
23.3.16 17:41

@TrissMerigold aha, vidíš já zase nesnáším ničení čehokoliv, tak asi proto jsem nabídla náhradní řešení…a o kousek těžší kalibr je teda jít si zastřílet na střelnici :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
23.3.16 17:43

@TrissMerigold Dobrý nápad :palec: mám pár natukanych misek, jestli chceš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 17:43

@Malaga
To je taky dobrý nápad, možná i realizovatelnější :) Kouknu se na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
23.3.16 17:48
@TrissMerigold píše:
@Malaga
To je taky dobrý nápad, možná i realizovatelnější :) Kouknu se na to

Zajdi do kuchyně, otevři linku a hurá do toho. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
23.3.16 18:00
  • Citovat
  • Upravit
24108
23.3.16 18:10

@TrissMerigold vytřiď doma sklo, najdi si prázdnější popelnici na tříděný odpad a jdi si zaházet, taky celkem uvolňující :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
23.3.16 18:32

@TrissMerigold neznám.. zajdi si zaboxovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
23.3.16 18:43
@TrissMerigold píše:

Mnooo, nevím jestli někdo takovou službu poskytuje, ale přidám svojí zkušenost. Jednou jsme s kámoškou řešily nějaké vážné domácí rozepře a ona mi říká, hele, prej když něco rozflákneš, tak tím uvolníš ten stres, nedržíš to v sobě a neškodíš si. A pak jednou, když už jsem myslela, že to je k nevydržení, měla jsem v ruce takový keramický talíř a vzpomněla jsem si na to. Rozpřáhla jsem se a švihla s ním silou o zem. Byl samozřejmě hned na tisíc kousků, ale holky, neumíte si představit, JAK MĚ SE ULEVILO :mrgreen:. Nechala jsem to tam a odkráčela středem. Dodnes jsou na plovoučce šrámy a vůůůbec mi to nevadí :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
23.3.16 18:48
@Malaga píše:
@TrissMerigold aha, vidíš já zase nesnáším ničení čehokoliv, tak asi proto jsem nabídla náhradní řešení…a o kousek těžší kalibr je teda jít si zastřílet na střelnici :jazyk:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23404
23.3.16 18:49

@Malaga to je super odreagování, i když jako vybití frustrace jsem to ještě nevyužila, ale už se těším až zase budu mít možnost si jít zastřílet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama