Rozčesávání vlásků beze slz...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3HE
Generální žvanilka 21599 příspěvků 12.07.16 22:38
Rozčesávání vlásků beze slz.....

Mám 6letou dceru… nemá moc dlouhé vlásky, ani nejsou kudrnaté… přesto se kudlají a je problém je rozčesat… nějak se chytají k sobě a cuchají se.

Poradte… koupit rozčesávač? jaký? jaký hřeben nekudlá a dobře rozčesává?

Je to třeba maličkost, ale budu ráda za rady :-) díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24151 příspěvků 12.07.16 22:40

Byl mi porazen Glisskur rozčesávač-jsem spokojená a kartáč originál tangle teezer.
Taky v rámci možnosti spokojenost.

naopak jsem zkusila s kančími štětinami na prodloužené vlasy, že by měl být dobrý a vytvářel šílené plošné zácuchy.

terinka4444
Hvězda diskuse 65204 příspěvků 12.07.16 22:42

No, já už léta na děti používám sprej na rozčesávání od nivey a na tu menší, co nemá tolik vlasů pod zadek jen tangle teezer a je to v pohodě

lupto
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.07.16 22:45

Mám hoodně vlasů, dlouhé a jemné. Jako dítě jsem každé česání řvala. Teď mám kartáč tangle teezer, originální a používám sprej na vlasy - klidně i ten zmiňovaný Gliss Kur, ať zase za holčičku nedáš majlant… a mělo by to být ok! ;-)

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 12.07.16 22:45

Moje dcera má jemné vlasy do půli zad a každé ráno byl dost horor ji dostat do trochu společensky přijatelného stavu, ale teď používáme kombinaci tangle teezeru s rozčesávačem ve spreji a dobrý. Rozčesávač máme nějaký Disney, Frozen tuším, co dostala malá darem.

hedabedna
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 12.07.16 22:51
@3HE píše:
Mám 6letou dceru… nemá moc dlouhé vlásky, ani nejsou kudrnaté… přesto se kudlají a je problém je rozčesat… nějak se chytají k sobě a cuchají se.

Poradte… koupit rozčesávač? jaký? jaký hřeben nekudlá a dobře rozčesává?

Je to třeba maličkost, ale budu ráda za rady :-) díky.

tangle teezer a rozčesávač pro dětic z avonu :palec:

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 12.07.16 22:52

Hlavne rozcesavej tak, ze si oddelis tyl a temeno. Pak rozcesavej spodni cas od konecku ke korinkum a postupuj k temenu. pekne po kouskach :) Kdyz i nejaka kadernice!!roz­cesava vlasy hned od pokozky a skudli me to, tak bych ji urazila pracky a to jsem dospela. Co pak chudak mala holcicka :lol: a ten tagle teezer je bezva ;)

3HE
Generální žvanilka 21599 příspěvků 12.07.16 22:56

Díky za rady. koupíme :-)

@BaraNem dělám to tak.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 12.07.16 22:56

Mame obyc kartac a rozcesavadlo ve spreji od Gliskur myslim

frgulka
Kecalka 437 příspěvků 12.07.16 22:57

Ahoj, moc doporučuji tento, https://www.vlasy-kosmetika.cz/…vy-7860.html ,mám dvě holčičky s dlouhýma vláskama a ničím jiným už česat nechtějí, koupila mi ho švagrová, má vlasy pod kolena a češe se s ním také…

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 12.07.16 23:03

Taky doporučuju tangle teezer, dlouho jsem nechápala, co na něm všichni okolo mě mají až jsem vyměkla a pro dceru ho taky koupila a přijde mi jak zázrak. Tu jeji jemnou totálně zacuchanou plsť najednou rozčešu do hladka a bez řevu.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 12.07.16 23:05

Taky tangle teezer a sprej na vlasy od Dove.

Hanka1
Extra třída :D 13218 příspěvků 12.07.16 23:09

Tangle Teezer a od ty doby rev neznam… :palec:

peta81
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 12.07.16 23:20
Tez jsem chtela poradit tangle teezer, ale uz je tu zminen tolikrat :D :potlesk:
ale tohle me zaujalo, fakt ma nekdo vlasy ke kolenum nebo je to preklep? :think: :lol:
@frgulka píše:
Ahoj, moc doporučuji tento, https://www.vlasy-kosmetika.cz/…vy-7860.html ,mám dvě holčičky s dlouhýma vláskama a ničím jiným už česat nechtějí, koupila mi ho švagrová, má vlasy pod kolena a češe se s ním také…

Gosi
Kelišová 5435 příspěvků 13.07.16 00:05

Tangle máme taky a taky mi příjde fajn… asi i záleží jakej používáš šampon…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama