Rozčesávání vlásků beze slz...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3HE
Generální žvanilka 21285 příspěvků 12.07.16 22:38
Rozčesávání vlásků beze slz.....

Mám 6letou dceru… nemá moc dlouhé vlásky, ani nejsou kudrnaté… přesto se kudlají a je problém je rozčesat… nějak se chytají k sobě a cuchají se.

Poradte… koupit rozčesávač? jaký? jaký hřeben nekudlá a dobře rozčesává?

Je to třeba maličkost, ale budu ráda za rady :-) díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 23860 příspěvků 12.07.16 22:40

Byl mi porazen Glisskur rozčesávač-jsem spokojená a kartáč originál tangle teezer.
Taky v rámci možnosti spokojenost.

naopak jsem zkusila s kančími štětinami na prodloužené vlasy, že by měl být dobrý a vytvářel šílené plošné zácuchy.

terinka4444
Hvězda diskuse 63941 příspěvků 12.07.16 22:42

No, já už léta na děti používám sprej na rozčesávání od nivey a na tu menší, co nemá tolik vlasů pod zadek jen tangle teezer a je to v pohodě

lupto
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.07.16 22:45

Mám hoodně vlasů, dlouhé a jemné. Jako dítě jsem každé česání řvala. Teď mám kartáč tangle teezer, originální a používám sprej na vlasy - klidně i ten zmiňovaný Gliss Kur, ať zase za holčičku nedáš majlant… a mělo by to být ok! ;-)

Bersaba
Echt Kelišová 7663 příspěvků 12.07.16 22:45

Moje dcera má jemné vlasy do půli zad a každé ráno byl dost horor ji dostat do trochu společensky přijatelného stavu, ale teď používáme kombinaci tangle teezeru s rozčesávačem ve spreji a dobrý. Rozčesávač máme nějaký Disney, Frozen tuším, co dostala malá darem.

hedabedna
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 12.07.16 22:51
@3HE píše:
Mám 6letou dceru… nemá moc dlouhé vlásky, ani nejsou kudrnaté… přesto se kudlají a je problém je rozčesat… nějak se chytají k sobě a cuchají se.

Poradte… koupit rozčesávač? jaký? jaký hřeben nekudlá a dobře rozčesává?

Je to třeba maličkost, ale budu ráda za rady :-) díky.

tangle teezer a rozčesávač pro dětic z avonu :palec:

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 12.07.16 22:52

Hlavne rozcesavej tak, ze si oddelis tyl a temeno. Pak rozcesavej spodni cas od konecku ke korinkum a postupuj k temenu. pekne po kouskach :) Kdyz i nejaka kadernice!!roz­cesava vlasy hned od pokozky a skudli me to, tak bych ji urazila pracky a to jsem dospela. Co pak chudak mala holcicka :lol: a ten tagle teezer je bezva ;)

3HE
Generální žvanilka 21285 příspěvků 12.07.16 22:56

Díky za rady. koupíme :-)

@BaraNem dělám to tak.

Ondrášovka.N
Závislačka 4983 příspěvků 12.07.16 22:56

Mame obyc kartac a rozcesavadlo ve spreji od Gliskur myslim

frgulka
Kecalka 436 příspěvků 12.07.16 22:57

Ahoj, moc doporučuji tento, https://www.vlasy-kosmetika.cz/…vy-7860.html ,mám dvě holčičky s dlouhýma vláskama a ničím jiným už česat nechtějí, koupila mi ho švagrová, má vlasy pod kolena a češe se s ním také…

Kassy
Závislačka 3290 příspěvků 12.07.16 23:03

Taky doporučuju tangle teezer, dlouho jsem nechápala, co na něm všichni okolo mě mají až jsem vyměkla a pro dceru ho taky koupila a přijde mi jak zázrak. Tu jeji jemnou totálně zacuchanou plsť najednou rozčešu do hladka a bez řevu.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 12.07.16 23:05

Taky tangle teezer a sprej na vlasy od Dove.

Hanka1
Extra třída :D 12687 příspěvků 12.07.16 23:09

Tangle Teezer a od ty doby rev neznam… :palec:

peta81
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 12.07.16 23:20
Tez jsem chtela poradit tangle teezer, ale uz je tu zminen tolikrat :D :potlesk:
ale tohle me zaujalo, fakt ma nekdo vlasy ke kolenum nebo je to preklep? :think: :lol:
@frgulka píše:
Ahoj, moc doporučuji tento, https://www.vlasy-kosmetika.cz/…vy-7860.html ,mám dvě holčičky s dlouhýma vláskama a ničím jiným už česat nechtějí, koupila mi ho švagrová, má vlasy pod kolena a češe se s ním také…

Gosi
Kelišová 5433 příspěvků 13.07.16 00:05

Tangle máme taky a taky mi příjde fajn… asi i záleží jakej používáš šampon…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Co by mělo obsahovat náhradní kojenecké mléko pro vaše miminko?

Dnes je na trhu široká nabídka umělé stravy pro kojence. Už není jen jedna... číst dále >

Jak nakupovat na Wish: Návod a tipy, na co si dát pozor

Wish.com prodává tak levné věci, že je tomu těžké věřit! Sepsali jsme proto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso se hodí jen pro 15 procent lidí. Jste mezi nimi?

V poslední době je v módě vracet se k přírodě v mnoha oblastech - a nevyhnulo... číst dále >

OBRAZEM: Bridget rok před padesátkou. Jak stárne Renée Zellwegerová

Poznali byste půvabnou herečku, která se proslavila jako Bridget Jonesová?... číst dále >

Reklama