Rozchod - jsem blbá

6.2.16 23:01

Rozchod .jsem bl*a

Anonym netreba… :roll:
Nemam se komu sverit… :(
Pohadali jsme se s partnerem a asi bude konec. Rozchod padl z me pusy :roll: on souhlasil,..uz nejakou dobu nejsme stastny, mame kupu problemu…ale myslím, ze se stale milujeme i presto vsechno..
Bydlime spolu, zitra odjizdi za rodinou na tyden. takze muzem usporadat myslenky…
Jsem vybusne povahy a obcas rikam osklive veci, ktere nemyslim vazne..Muj pritel neni spatny clovek naopak je pracovity a mohu se na nej ve spouste veci spolehnout, stara se o me takze v tomto smeru si nemam na co stezovat…ale v sexu a komunikaci :oops: je to bida..jde asi o to ze si nedokazeme v klidu promluvit…jsem flustrovana…
Take mu neverim, nedava mi duvody abych mu neverila, ale.. :zed:
Vlastne ani nevi co mi vadi, co chci.jsem uzavrena a nedokazu se sverit, misto toho okolo sebe kopu…a sveruju se na emiminu :zed: :pocitac:

Ani nevim jestli potrebuju radu nebo Spise zkusenosti ostatnich zen, nebo rict at se probudim :lol:..

Omlouvam se za chyby, pisu z mobilu a sotva na to vidim :,( :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22831
6.2.16 23:15

Dost si protirecis. Zkusila bych psychologa.
Výbušnost není dobrá, nedůvěra bez důvodů taky ne. Když se takhle chovas, necekej že sex a komunikace budou super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
6.2.16 23:50

Myslím si, že až najdeš toho pravého pro tebe, tak se ta výbušnost srovná :-) To, co v tomto vztahu postrádáš, jako jsou důvěra, sex, umět si v klidu promluvit jsou na vztahu docela dost důležité aspekty a bez nich by to v budoucnu neklapalo. Ať už to za týden dopadne jakkoliv, buď silná, čas ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
6.2.16 23:52

Já Ti moc nerozumím :nevim: Píšeš, že mu nevěříš, nebaví Tě to s nim…tak proč s nim jsi? Nemyslím to zle :) Uvidíš, třeba Vám ten týden pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22028
6.2.16 23:56

@NemámJméno
Rozchod padl z me pusy - chyba. NIKDY z pusy nevypusit něco, co nemyslíme vážně

ale v sexu a komunikaci :oops: je to bida..jde asi o to ze si nedokazeme v klidu promluvit - hmm, v partnerství dosti důležité „aspekty“,to se musí naučit každý :nevim:

jsem flustrovana - frustrovaná (sorry, mi to nedalo :andel: )

Take mu neverim, nedava mi duvody abych mu neverila - tak proč to děláš…?

Vlastne ani nevim co mi vadi, co chci.jsem uzavrena a nedokazu se sverit, misto toho okolo sebe kopu- tak to je chyba snad největší. Musíš se to taky naučit, i si říkat o to, co potřebujem, ten druhý není telepat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
7.2.16 00:02

Za týden si zkuste promluvit a uvidíte, co dál. Zkus se uklidnit, teď už spolu nic neřešte, ať neřekneš něco, co by Tě mrzelo. Týden je dlouhá doba na srovnání myšlenek. Držím palce ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
7.2.16 00:11

Když shrnu, co jsi napsala: jsi žárlivá, podezíravá, zuřivá, věčně nespokojená, nevíš co chceš, říkáš ošklivé věci, o problémech normálně nekomunikuješ, v sexu to stojí za prd… To jako myslíš vážně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
7.2.16 00:49

Srovnej se sama se sebou a svym zivotem. Co cekas od prace, jake maji byt dalsi tve kroky, na co se tesis co chces a nechces a jestli chces v tom vsem tohoto chlapa. Delala jsem neco podobneho, v puberte, vybusne jsem zlikvidovala vse hezke. Clovek musi dospet, mit nejaky cil (bez cilu clovek casto upadne do apatie a je schopen hezke veci znicit), taky je fajn sebeduvera.

• Nahlásit
  • Citovat
2562
7.2.16 00:55

Jaký zkušenosti? On si užije klidnej týden u rodiny, potká nějakou bývalku, to už je holt zákon schválnosti, ty se modli, pokud ho chceš, aby přijel a zkusil zapomenout na ty kecy. KOMUNIKACE A SEX. No, na to jsou dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
7.2.16 06:26

Presne ako ti radi papuchalka, daj si do poriadku svoj zivot. Ujasni si kto si, aka si, aka by si chcela byt, co by si v zivote chcela dokazat. Utvorit si plan a drzat sa toho. A hned budes mat jasnejsie aj v zivote aj vo vztahu. A uvidis, ci ti do toho tento vztah zapada alebo nie, podla toho sa zariad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
huračka
7.2.16 07:13

Stěžuje si, protože je blbá, sama to napsala a další jí to žerou a litujou jí.

• Nahlásit
  • Citovat
9543
7.2.16 08:00

Nech ho jít, aby si mohl najít někoho jiného, kdo mu bude věřit, nebude mít potřebu říkat mu ošklivé věci, bude ho s ním bavit sex, nebude se cítit frustrovaný. A Ty se pouč pro příště, a až budeš s někým budovat další vztah, tak se zaměř na to, abys neopakovala svoje chyby. A nevěřit někomu se přímo vylučuje s tím někoho milovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
7.2.16 08:17

@NemámJméno no estli vam to neklape v posteli, tak asi rada není. Rozejdete se, i když to bude par dnu/mesicu bolet bude to lepší pro budoucnost. Sex je ve vztahu moc důležitý a komunikace jakbysmed.
Byl ten sex nevalnY už od počátku?
Ja byla v podobne situaci, až na to ze v manželství a děckem, sex byl u nás hrůza od začátku, ale já naivka si myslela ze se to zlepší a nebo ze to dam i bez-ja naivka. Byla jsem z toho cim dal tím vic flustrovana, ženská bez sebevědomí, připadala jsem si ošklivá… Takže za me blba nejsi a koukej se rozhodnout dokud jsi svobodna.
Ja se stále s realitou ze dceri neumoznim vyrustat s tátou dost trapim a kuli ni je me to moc líto…
Good luck a zajdu někam mezi lidi, zaflirtuj si a kdyby byla moznost ptilezitostneho sexu nebran se(s ochranou) a užij si to. A opravdu ted hodně premyslej, sepis si jeho + a - to také dost pomůže utridit myslenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
7.2.16 09:51

@NemámJméno ty si nevíš rady sama se sebou, tak jak to má zvládat on? Nejdřív by jsi měla začít trochu srovnat sama sebe…a co je na tobě tak úžasného, že by měl chtít s tebou zůstat? Dík, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.16 19:03

Děkuji za reakce.
Především, nemám potřebu aby jste mě litovali. Chtěla jsem zkušenosti a rady starších žen, ale i tak děkuju za ty negativní reakce. :)
Psala jsem to, když jsem byla vynervovaná, takže se omlouvám za mé chaotické psaní.
Pokusím se odpovědět na Vaše reakce… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama