Rozchod v afektu

Anonymní
24.7.20 12:11

Rozchod v afektu

Ahoj holky.
Bohužel, jsem dneska udělala chybu. Po dlouhé flustraci jsem se rozešla s přítelem. Důvody jsem mu už pár týdnů říkala… Bohužel, on chlap, já ženská. Nedával mi dostatečně najevo city. Nepřišel neobejmul, když jsem potřebovala, když mi bylo smutno nepritulil, nepsal mi, jak se máš, cítíš?, Párkrát zrušil výlet z důvodu práce a nebo i dnes zase, že jde spát, že celou noc neusnul po včerejší havarce…

Místo toho šel a koupil mi boty, opravil auto, ledničku, kupoval dary, udělal jídlo, nachystal stůl…Ale k čemu??? K čemu? O tohle tolik nestojím. Za celé 2.5 roku jsem se mu snažila vysvětlit co mi chybí, jak si připadám. Chvíli se snažil a pak to spadlo do starých kolejí.

Připadala jsem si na vedlejší koleji, po citové stránce.

A dnes jsem se s ním po zprávě rozešla, vím je to srabactvi, ale už jsem to nevydržela… Jeho reakce mě zklamala, zprávu si přečetl a neodepsal.

Lituji toho, nechtěla jsem. Miluji ho. Ale už nevím jak mu vysvětlit jak se cítím a co mám teď dělat?? Nechci být za fnuknu nebo stíhačku, či hysterku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4170
24.7.20 12:13

Takze demonstrativni rozchod a ten chlapec nepochopil, ze te ma prosit o navrat a dobyvat ;)?

btw-frustrace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14729
24.7.20 12:17

A dobře jsi udělala. Aspoň bude teď opravovat auto a kupovat dary jiné. A ona se určitě brzy najde a poděkuje ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
24.7.20 12:17

O obdobné příspěvky sem píšeš často. To je ten přítel, jak odvolal tenis či co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11072
24.7.20 12:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Bohužel, jsem dneska udělala chybu. Po dlouhé flustraci jsem se rozešla s přítelem. Důvody jsem mu už pár týdnů říkala… Bohužel, on chlap, já ženská. Nedával mi dostatečně najevo city. Nepřišel neobejmul, když jsem potřebovala, když mi bylo smutno nepritulil, nepsal mi, jak se máš, cítíš?, Párkrát zrušil výlet z důvodu práce a nebo i dnes zase, že jde spát, že celou noc neusnul po včerejší havarce…

Místo toho šel a koupil mi boty, opravil auto, ledničku, kupoval dary, udělal jídlo, nachystal stůl…Ale k čemu??? K čemu? O tohle tolik nestojím. Za celé 2.5 roku jsem se mu snažila vysvětlit co mi chybí, jak si připadám. Chvíli se snažil a pak to spadlo do starých kolejí.

A dnes jsem se s ním po zprávě rozešla, vím je to srabactvi, ale už jsem to nevydržela… Jeho reakce mě zklamala, zprávu si přečetl a neodepsal.

Lituji toho, nechtěla jsem. Miluji ho. Ale už nevím jak mu vysvětlit jak se cítím a co mám teď dělat?? Nechci být za fnuknu nebo stíhačku, či hysterku.

Nechej ho jit. Ulevi se mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
24.7.20 12:18

Třeba je rád, že se tě zbavil :nevim: :nevim: :nevim: Přečetl si to a řekl si: A mám svatý pokoj :andel: :andel: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
24.7.20 12:19

Chudák, snad najde něco lepšího.

Přečti si knihu 5 jazyků lásky, pochopíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
24.7.20 12:20

Rozejít se zprávou je taky takové dospělé :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Vždycky jsem měla chlapy kteří se zajímali, ptali, projevovali city… O darkach to spíš nebylo, než bylo. :roll:

Klidně do mě rypejte, chápu to a beru, také bych to udělala. Ale teď prosím o rady…

• Nahlásit
  • Citovat
1504
@Anonymní píše:
Ahoj holky.

Konečně bude mít klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57

Myslím, že časem pochopis o čem je život. Když budeš mít chlapa co s tebou bude věcně v postely, ale na nic doma nesahne, nespraví, nepomůže, neuvaři..pochopis.Ale rozumím tí, jsi mladá, všechny jsme takové byli, toužila každá po lásce, ustavičně o muchlovani a pocitů chtění. Ano je to tak.Ale věř nebo ne, stejně to časem bude jinak a ty poznas že činy jsou lepší. A hlavne jsi ženska, chlap touží po žene. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11072
24.7.20 12:22
@Anonymní píše:
Vždycky jsem měla chlapy kteří se zajímali, ptali, projevovali city… O darkach to spíš nebylo, než bylo. :roll:Klidně do mě rypejte, chápu to a beru, také bych to udělala. Ale teď prosím o rady…

Rady ceho? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 12:23

@Harmonie22 Nejde o muchlovani. Ale o projev citu, lásky… Obejmout když potřebuji, je mi na nic, něco mě bolí, jsem nemocná… Napsat hezkou zpravu, jak se mám, cítím… Dělával to na začátku. Poslední rok nic :(

U mě to bylo naopak, nepotřebovala jsem to, teď ano.

S tou ženskou, ženou to myslíš jak prosimtě??? Asi jsem blbá

• Nahlásit
  • Citovat
467
24.7.20 12:23

Hmm, jestli ti je do 30, pořiď si plyšáka, ten se přitulí na požádání a bude ti kdykoliv k dispozici a nebude tě štvát se svými problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 12:24

@cecetka Jak mu vysvětlit, že to bylo myšleno v afektu, co mi prostě vadí nebo spíš chybí ve vztahu… Prostě potřebuju to k životu, pocit lásky, citu, chtění, zájmu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama