Rozdíl mezi dětmi 22 měsíců

Anonymní
21.4.21 14:04

Rozdíl mezi dětmi 22 měsíců

Ahoj, zjistila jsem, že jsem těhotná a rozdíl mezi dětmi by byl 22 měsíců.
Zajímalo by mě, jak jste zvládly tak malý rozdíl mezi dětmi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
21.4.21 14:06

Ahoj, u nas to bude 21 m. taky jsem na sebe zvedava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.4.21 14:08

Tohle tema je tu dost casto, neni nutne kvuli tomu zakladat nove tema ;) doctes se ze pro nekoho je to zahul, pro nekoho pohodicka. Nekdo by to tak nechtel, neldo jiny by nemenil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25470

Teď už sklízím jen výhody. Ale první roky byly mazec. Pořád jsme čekali kdy bude líp, a ono pořád nic :mrgreen: jen se změnilo to, co bylo zrovna náročné, únavné. Naštěstí mi dost pomáhala babička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Eva.asdfghjkl u nás to ještě nikdo neví.. tak proto anonymně :) kdyby náhodou :mrgreen:
Máme i psa a z toho mám trochu obavu.. abych to vše stíhala a hlavně jak se starší dítko bude chovat :)

• Citovat
  • Nahlásit
403
21.4.21 14:12

Mám děti 20 měsíců od sebe, neplánovaně - chtěli jsme později. Avšak nyní nelituji. První 1-1,5r bylo celkem peklo, ale teď je to fajn (3 a 5). Neměnila bych už a jsem ráda, že se tak stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
21.4.21 14:12

Budeme to tak mít mezi druhým a třetím dítětem. Do toho sme začali stavět. Očekávám pěkný masakr. Naštěstí budeme mít babičku v důchodu po ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
21.4.21 14:14

Máme mezi prvnim a druhým bez tydne 22 měsíců. Bylo a je to super. Straší byl šikula, plínky mel už jen na noc, dudel jsem mu teda nechala, aby nezavidle miminu, ale bez problemu jsme ho zrušili o par měsíců později. Byl rozumnej, chapavej, klidnej…proste bezva. Mimino bylo až na první tři týdny ukázkový, jisty spaty koukat a hotovo… Pak Teda přišlo krute období vzdoru, ale to jsem naopak byla ráda, že mladší má už půl roku a nemáme doma novorozence. Druhý syn byl v tech necelých dvou letech totálně jinej, ale on má různé problémy, tak proto. Chci tím jen říct že to není ani tak o věku, jako o povahach tech dětí. Můžeš mít klidne dvouleté dítě a super mimino, jako ja. Můžeš ale mít i dvouletý pometlo a k tomu urvany mimino (jako já pri třetím diteti)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25470
21.4.21 14:14

Tak u nás pozitivním bodem bylo to, že starší nežárlil. Vůbec si na nic takového nepamatuju. Taky bylo fajn, že byl tak malý, když jsem otěhotněla, byl úplně standartní batolatko. To, že má problémy se zjistilo až později. Takže jsem si ani nemohla rozmyslet, jestli a kdy chci vůbec k němu další dítě. Už tu bylo a muselo se to řešit za pochodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
21.4.21 14:15

Já mám tři děti s rozestupy 23 měsíců. Vzhledem k tomu, že jim je nyní 11, 13 a 15 let, tak je vidět, že jsme ranou fázi přežili, všichni :). Mazec je teď puberta v kombinaci s dobou covidovou, ale to tě nemusí trápit. Neboj, zvládnete to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25470
21.4.21 14:16

@Midaku přesně :mrgreen: na třetí jsem si troufla až po více letech. Nejmladší je 7 let po druhém. Musela jsem si trochu odpočinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
21.4.21 14:24

My to tak budeme mít, syn bude mít 21m, když se narodí druhé. Tak jsem zvědavá, jak to bude. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:27

Se segrou jsme od sebe 14 mesicu..mama si nikdy nestezovala..jen jsme mely udajne nejak spolu obdobi vzdoru mez 2-3 rokem, tak to pry bylo tezky, ale jinak dobry

• Citovat
  • Nahlásit
2232
21.4.21 14:36

Úplně v klidu, plánovali jsme to tak. Ani mi nikdo nepomáhal, kromě manžela. Teď už jsou to puberťáci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1921
21.4.21 14:47

Mám děti minutu od sebe :lol: 22 měsíců zvládneš. Př ní měsíce bude miminko dost spinkat, během téhle doby si to s detma nějak sladíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat