Rozešel se se mnou...

224
6.6.15 13:04

Rozešel se se mnou.....

Ahoj, je tu někdo kdo by si se mnou popovídal o rozchodu? Spíš soukromě… Nějak to nezvládám…
Jde o to, že se se mnou rozešel partner a rychle si našel náhradu a já to nedávám, stalo se vám to? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.6.15 13:06

Jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
6.6.15 13:08

Stalo a dneska bych té náhradě klidně poděkovala, díky ní jsem se ho zbavila a našla si naprosto dokonalého partnera pro život a jí někde zbyli oči pro pláč, protože s takovým volem by nikdo normální nebyl a nebo byl jedině někdo stejně labilní jako on :lol: ;) dneska se tomu směju a jsem ráda a věř, že určo najdeš taky někoho k sobě, kdo se k tobě třeba víc hodí a někoho kdo si tě zaslouží a taky se tomu co bylo zasměješ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
6.6.15 13:09

A jak jsi to zvládala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
6.6.15 13:11
@Kikuč píše:
A jak jsi to zvládala…

Já?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
6.6.15 13:14
@Callipo90 píše:
Já?

Děkuji z odpověď Callipo…, myslela jsem matkabagristy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32725
6.6.15 13:15
@Callipo90 píše:
Stalo a dneska bych té náhradě klidně poděkovala, díky ní jsem se ho zbavila a našla si naprosto dokonalého partnera pro život a jí někde zbyli oči pro pláč, protože s takovým volem by nikdo normální nebyl a nebo byl jedině někdo stejně labilní jako on :lol: ;) dneska se tomu směju a jsem ráda a věř, že určo najdeš taky někoho k sobě, kdo se k tobě třeba víc hodí a někoho kdo si tě zaslouží a taky se tomu co bylo zasměješ ;)

tak pod tohle se z dovolením podepíši, to je jako bych to psala já :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5534
6.6.15 13:23

Řeknu ti pohled z druhé strany - rozešla jsem se partnerem, pro něho skoro jako blesk z čistého nebe po 8 letech, zásnubák na prstu…do 2 měsíců jsem byla zadaná, za další 4 těhotná, teď to byly 3 roky a my budeme mít svatbu…Vím, že to bývalý nenesl zrovna nejlépe, ale vůbec mě tím nezatěžoval, nevtíral, zbytečně nekontaktoval a já jsem za to ráda. Jsme stále kamarádi, ale nevyhledáváme se, každý si žijeme svůj život. btw. on stále bez vážného vztahu…
Drž se, první dny, týdny jsou těžké. :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
6.6.15 13:30

Stalo se mi to, nenavidela jsem ho, chtela zpet a ted? dekuju pane Boze za to :)) nepotkala bych manzela, byt s tim kre. tenem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
6.6.15 13:35

Říká se, že na tebe čeká lepší, ale já nevím, trápím se už 4 měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.15 13:40
@Kikuč píše:
Děkuji z odpověď Callipo…, myslela jsem matkabagristy…

Bolelo to hrozně dlouho, myslela jsem, že je to konec mého života. Vlítla jsem pak do rychlých vztahů, měla jsem i více kluků najednou, prostě nezávazně, hledala jsem se. Do doby, než jsem narazila na svého manžela, jsem s ním skoro 20 let. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
6.6.15 13:40
@Kikuč píše: Říká se, že na tebe čeká lepší, ale já nevím, trápím se už 4 měsíce…

Já říkám vždy, že pokud si mě někdo neváží, tak si mě nezaslouží, tudíž je takový vztah pro mne ztráta času. Ber to tak, že odešel, aby uvolnil místo někomu lepšímu. Chce to čas. Zbytečně se netrap, raději si vyjeď někam s kamarády. To bude dobrý, uvidíš. Držím palce. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
6.6.15 13:41
@Callipo90 píše:
Stalo a dneska bych té náhradě klidně poděkovala, díky ní jsem se ho zbavila a našla si naprosto dokonalého partnera pro život a jí někde zbyli oči pro pláč, protože s takovým volem by nikdo normální nebyl a nebo byl jedině někdo stejně labilní jako on :lol: ;) dneska se tomu směju a jsem ráda a věř, že určo najdeš taky někoho k sobě, kdo se k tobě třeba víc hodí a někoho kdo si tě zaslouží a taky se tomu co bylo zasměješ ;)

Jako by si to psala za mě. A já ještě koza blbá se doprošovala a snažila se ho získat. Dnes mám toho nejlepšího chlapa jakýho jsem mohla potkat. S ex mám syna, za celý 3 roky se ani jednou nezeptal, jak se kluk má. Teť s manželem máme druhýho kluka a je vidět že je má rád oba, stará se o nás a já bych ho za nic na světě nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
6.6.15 13:52

Já mu právě vypisuji…, ale on je teď zaláskovanej, tak asi nic a chtěl se k vám vrátit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
6.6.15 14:00
@Kikuč píše:
Já mu právě vypisuji…, ale on je teď zaláskovanej, tak asi nic a chtěl se k vám vrátit?

a on ti odepisuje a co mu píšeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama