Rozhodí mě i rýma

Anonymní
21.1.20 14:50

Rozhodí mě i rýma

Ahoj všem,
omlouvám se za anonymitu, ale ale toto je pro mě hodně osobní věc se kterou bojují už 4 roky. Když byl prcek malý, vůbec jsem neřešila rýmu, kašel, ale ani angínu nebo bronchitidu. Byla jsem v pohodě, nasadily se léky a bylo fajn. Ve 4 letech měl prcek ladyngitidu a já ho rozdychavala u ledničky. A od té doby se to zlomilo. Mám strach i z blbé rýmy, když zakasle (jakkoli), začnu se až třást. A to má dnes 8 let :( Vím, že už mu nehrozí, vím že je to JEN rýma, ale nemůžu si pomoct. Máte to některá také tak? Jak si pomoci?
PS: že jsem magor vím také :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

907
21.1.20 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
omlouvám se za anonymitu, ale ale toto je pro mě hodně osobní věc se kterou bojují už 4 roky. Když byl prcek malý, vůbec jsem neřešila rýmu, kašel, ale ani angínu nebo bronchitidu. Byla jsem v pohodě, nasadily se léky a bylo fajn. Ve 4 letech měl prcek ladyngitidu a já ho rozdychavala u ledničky. A od té doby se to zlomilo. Mám strach i z blbé rýmy, když zakasle (jakkoli), začnu se až třást. A to má dnes 8 let :( Vím, že už mu nehrozí, vím že je to JEN rýma, ale nemůžu si pomoct. Máte to některá také tak? Jak si pomoci?
PS: že jsem magor vím také :)

Asi je to po tvé zkušenosti normální ten strach. A ano, laringitida bývá do 5ti let.. Ale jsou výjimky. Kluk měl asi v 7i letech a švagrovka jí teď zrovna měla.. A té je 17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
21.1.20 15:13

Prožila si otřesný zážitek, pokud jsi ochotná, tak psychoterapie by byla na místě. Nejsi magor, ber to jako určitý posttraumatický stres.
https://psycholog-holcner.cz/…ova-porucha/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama