Rozhozené hormony - něco pro zasmání

29.7.13 10:00

Rozhozený hormony

Něco pro zasmaní… v sobotu jsme si objednali novou ledničku, partner mi ji již slibuje dlouho ale situace tomu nechtěla až doted…strašně jsem si jí přala protože ted mame maličkou s malým vestavěným mrazačkem kde tchyne utrhla zavírání, takže je vám jasný co jsem si s ní vytrpěla… dneska mi volali že mi jí zítra přivezou a mě to tak rozhodilo že když jsem brala jogurt z toho našeho prcka tak jsem jí tak nezne pohladila a dokonce i slza ukapla :D hormony no, a to jsem teprve na mateřsky rok, nechci to videt jak to bude pokračovat… jinak rejpalky, partner je ke me laskavý, štrědry a obetavý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
29.7.13 10:22
8o 8o 8o :pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.7.13 22:58

:-D ted jsem si uplne vzpomnela, jak jsem v porodnici brečela, ze nemam drobny na piti z automatu :-D pritom jsem mela na pokoji minimalne 4lahve :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 23:04

Rozhozený hormony po roce od porodu by už být neměly… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6061
29.7.13 23:04

Já jsem se rozbrečela v šestinedělí, protože mi přítel dělal oběd ale nedal mi k tomu kyselou okurku :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.13 13:24

Tak já porad kojim takže ty hormony jste nejsou zcela v pořádku :mrgreen: to je asi jako když si díte fakt neco přeje, strašně dlouho a když mu to koupíte tak se rozbrečí radostí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama