Rozkládací manželská postel

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
56
17.10.20 19:11

Rozkladaci manzelska postel

Dum veliky, ale tri deti…
Mame 5pokoju.
3 jsou pro deti, pak obyvak a mensi pracovna.
Na sedacce v obyvaku spavat nechceme, proto hledame postel do pracovny.
Rozkladaci.
Neco ve smyslu pres den na tom sedet…a na noc rozlozit.
Aby to bylo pokud mozno vcetne rostu.

Mate nejake zkusenosti? Poradite? Dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2434
17.10.20 19:28

Také jsme byli nuceni řešit spaní na rozkládací posteli. Už nejsme nejmladší, manžel velký statný chlap takže bylo jasné, že musíme pořídit opravdu pořádnou kvalitní postel. Nakonec jsme našli českou firmu z Tábora, po republice mají několik prodejen. Byla sice dražší, ale opravdu je super. Spime tečka cézet ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.10.20 19:42

dekuji.jdu mrknout

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
17.10.20 19:45

Každé dítě vlastní pokoj a rodiče bez nároku na vlastní zázemí a kvalitní spánek? Přeorganizovala bych rozložení pokojů a udělala si plnohodnotnou ložnici

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24759
17.10.20 19:52

Dětem bych pokoje nebrala, vzaly by to jako křivdu…
Z pracovny bych udělala pracovno-ložnici, rozkládací spaní většinou není plnohodnotné, nebo to bude stát extra ranec… to je lepší koupit 160cm letiště.. určitě se do pracovny vleze.. odstraníte třeba jen jednu skříň, posunete pracovní stůl.. a máte -skoro-ložnici ;) Hele, spala jsem pár let na rozkládací kvalitní sedačce a NEDÁ se to srovnat se zdravotní matrací na normální posteli…
na rozkladu se dá v pohodě přespat Občas.., ale každý den to fakt není ideální (plus každý ten to schovávat je taky opruz)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3861
17.10.20 20:05

Postel Hemnes z Ikey. Mame ji v pokojicku, jelikoz dcera odmita spat sama. Je slozena behem chvilky. Stridame se u ni s manzelem a pohodlne se na ni oba vyspime.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1692
17.10.20 20:17

Máme na chatě podobnou postel, jako je Hemnes, ale česká výroba a spaní perfektní, dají se tam dát klidně zdravotní matrace. Stála teda cca 10t, ale to stojí rozkládací gauč s nekvalitní matrací taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
17.10.20 20:38

Hele jaky jsou rozmery pracovny? a kde jsou dvere a okna? kdyby to slo tak bych primlouvala za tu moznost mit tam alespon 140 cm sirokou klasickou postel… ikdyby jste meli nejakou skrin vyhodit na chodbu..
Jinak jeste varianta vymnenit pracovnu za jeden z pokoju pro deti?
A jinak tedy mi kdysi s byvalym jsme asi tretinu z roku spavali na podobne pohovce a docela se to dalo, jak byla tvrdi tak mi to i vyhovovalo. A rozkladani to taky neni uplne tezky https://www.ikea.com/…da-00476333/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9166
17.10.20 20:39

https://www.ikea.com/…t-s09129942/
Doporučuji tuhle, odzkoušeno, má rošty, matrace si můžeš zvolit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.10.20 21:35

@SussieS dekuji.Ale tohle je nase rozhodnuti.
Mame dve pubertalni deti, ktere mely dlouho svuj pokoj, ktery jim brat nebudeme a nejmladsi dite si taky svuj pokoj zaslouzi.
Chci aby predevsim ony mely svoje zazemi.My se klidne uskromnime.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.10.20 21:37

Co rikate na tohle?

Upraveno Adminem - smazán odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.10.20 21:39

@Leenvecka tohle mame v obyvaku. ;) Ektorp
teda podobne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.10.20 21:42

Limit mame cca 15tis.
idealne 160× 180 160×200

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný