Rozpočet 2020

Anonymní
9.4.20 21:26

Rozpočet 2020

Ahojky holky, jak to máte doma s financemi, zajímalo by mě kolik vám zbývá na měsíc, když odečtěte hypotéku energie benzín atd… Kolik vám zbývá čistě na jídlo, drogerii a běžný chod domácnosti?
Nám zbyde po odečtení nákladů 17 000 Kč na jídlo, drogerii, občas nějaký ten výlet a 2000 z toho ještě odkládáme měsíčně, takže vlastně zbyde15 tisíc. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Katastrofaobecna
9.4.20 21:30

Na jídlo a běžný chod domácnosti dáváme 20.. twl to je zase dotaz :D

• Nahlásit
  • Citovat
1783
9.4.20 21:34

Kdyz ti to napisu, tak z toho budes akorat smutna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 21:37

Jak zbývá? Jídlo a drogerie jsou mandatorní výdaje… To, co zbývá, je na investice… Chod domácnosti (bydlení, jízdy, jídlo, platby, spoření, pojistky, drogerka) u nás sežere půlku příjmu. Takhle to teď cílíme, a já to tak dělám už od studií (krom těch prvních let, kdy se to nedalo utáhnout a člověk byl single). Ale do budoucna bychom to rádi stáhli na 30 %. (Anonymní odpověď na anonymní dotaz :P )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 21:45

Vložím to sem anonymně…asi možná pochopíte proč.
Po sečtení příjmu a výdajů. Včetně školy, Školky, obědu, nafty a pod.nam zbyde cca 40-50 tisíc, ale to jsou peníze na jídlo, oblečení, drogerií a tak nějak celkově.

• Nahlásit
  • Citovat
1069
9.4.20 23:10

Tak 2× vic nez vam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
9.4.20 23:38
@Anonymní píše:
Ahojky holky, jak to máte doma s financemi, zajímalo by mě kolik vám zbývá na měsíc, když odečtěte hypotéku energie benzín atd… Kolik vám zbývá čistě na jídlo, drogerii a běžný chod domácnosti?
Nám zbyde po odečtení nákladů 17 000 Kč na jídlo, drogerii, občas nějaký ten výlet a 2000 z toho ještě odkládáme měsíčně, takže vlastně zbyde15 tisíc. :mavam:
Živim 2 děti sama, odkládám jak kdy, někdy 5, někdy 20 tis na horší časy.. Když jsme ve městě a žijeme běžně,, tak jsou náklady vyšší, dejme tomu, že těch 25 padne, když jsme na vsi na baráku, tak žijeme za hubičku, teď jsme za měsíc a fakt vše utratila 7 tis. Myslíš, že ti to pomůže? :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 23:41

@martina.se jen jsem chtěla pokecat… můžu se zeptat co děláte za práci, že můžete odkládat více peněz? Pokud vám to samozřejmě nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
4155
10.4.20 05:34
@Anonymní píše:
@martina.se jen jsem chtěla pokecat… můžu se zeptat co děláte za práci, že můžete odkládat více peněz? Pokud vám to samozřejmě nevadí.

Jakoukoliv, kde tech penez vic vydelat jde ;) zkuste pro inspiraci na jobs nebo prace.cz si vyjet inzeraty se mzdou 40tis plus a uvidite. Nebo taky muze mit dve prace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
10.4.20 09:32
@Anonymní píše:

Mám jednu práci hlavní, pro jednoho operátora, druhou vedlejší, raději bez specifikace - plním si dávný sen, ale dost lidí to nemůže vydychat (žádný sex nebo tak).. Do toho fotím a dělám grafiku.. Takže podle toho, jak moc dělám, tak si vydelam.. Nase běžné měsíční sklady jsou kolem 40 tis.. Od toho se vše odvíjí.. Teď mě čeká za pár mesicu mateřská, to bude asi zajímavé.. Ale zase se zbavim jedné hypotéky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
10.4.20 09:35
@Cenarius píše:
Jakoukoliv, kde tech penez vic vydelat jde ;) zkuste pro inspiraci na jobs nebo prace.cz si vyjet inzeraty se mzdou 40tis plus a uvidite. Nebo taky muze mit dve prace ;)

Přesně tak.. Z hlavní práce mám těch 40 čistého, na náklady.. Zbytek příjmy bokem, podle toho, jak moc se chce nebo ne.. Někdy je to zahul, ale člověk musí mít promyšlené priority a ddle toho se zařídit.. Teď syslim.. Bude za pár měsícu mateřska.. A já chci být doma dlouho.. Poprvé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 15:39

@martina.se děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 15:48
@Anonymní píše:
Nám zbyde po odečtení nákladů 17 000 Kč na jídlo, drogerii, občas nějaký ten výlet a 2000 z toho ještě odkládáme měsíčně, takže vlastně zbyde15 tisíc. :mavam:

Jsem samoživitelka a zbyde mi cca 18 000 Kč :upside_down:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.20 12:03

Moc nechápu k čemu tento průzkum slouží :D Ale nám nyní zůstává něco kolem 20-25.000,– po zaplacení nájmu, energií, půjčky, benzínu a různých spoření atd. Jsme tedy zatím bez dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.20 23:04

Zakladni vydaje - hypo, auto, pojistky atp cca 35 tis, Jidlo a domacnost plus prumerne hadry, darky, vylety, hracky 25. Takze zbyva neco okolo 40 tis na sporeni spis vic. Uprimne, moc to nesleduju jelikoz penize jsou a vime, ze setrime dost. Dovolene pokryjeme z bonusu a vetsinou jeste zbyde.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama