Rozšířená pánev

803
3.5.06 19:42

Rozšířená pánev

Ahojky,
v těhotenství se mi dost rozšířila pánev. Jsem téměř 5měsíců po porodu a trochu se smrskla, ale fakt jen trochu a já se „rvu“ do předtěhu džín. Mám navrch asi 2-3kg, ale boky mám jak Věstonická Venuše :roll:
Existuje nějaké cvičení nebo nějaká možnost, jak by se pánev ještě trochu smrskla?
Díky moc za příp. odpovědi a vaše zkušenosti
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

138
3.5.06 20:45

SKOTIK -cviky neznám:(…jen vím,že to chce delší čas…tak jak se ti tělo 9.měsíců připravuje na porod,stejnou dobu trvá než se vše vrátí opět do původního stavu :wink:
Jen vydržet :! :! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
3.5.06 20:47

Ahoj,

mě se z 89 cm před těhu rozšířily boky na 102cm. Teď jsem 2 a půl měsíce po porodu a jsem na 92cm.
Jediné co pro to dělám je, že jezdím na inline bruslích. Někde jsem četla, že na zadek a boky je to ideální cvičení. Navíc se to dá spojit s procházkou s miminkem. Takže si skoro každý den dám aspoň 4km na bruslích s kočárkem a je to :)
Zkus to a uvidíš :):)

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
3.5.06 21:22

Jarko a myslíš, že to zabere na kosti? Já na bocích ani nejsem extra oplácaná - rozjela se mi pánev, když se tělo připravovalo na porod a nějak se zapomněla vrátit :?
Zkusím ještě vydržet, zhubnout zbývající 3kg a pak si holt koupím nový kalhoty :wink:
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
3.5.06 22:14

Ahojky, určitě vydrž! Já měla ten samý problém, po porodu jsem zhubla docela rychle na svou původní váhu, jen ty boky!! Nemohla jsem se vejít do žádných riflí. Teď je to 10 měsíců po porodu a bez cvičení i diet zase obleču své staré věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
3.5.06 22:23

Tak to já se rozjela a taky se jaksi nevrátila :roll: Ale připadá mi to, že to nejsou špeky (než jsem znovu otěhotněla, tak jsem měla míň kg než předtím), ale kosti. No co se dá dělat, ať žijou křivky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
4.5.06 08:00

SKOTIK -
já tam taky neměla extra špeky, rozjely se mi určo taky ty kosti, alr vrací se zpátky teda zřejmě docela rychle…
každopádně ty brusle jsou dobrý :)

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
4.5.06 09:48

Já měla po prvním těhotenství opačný problém. No on to tedy nebyl problém, vyhovovalo mi to. Mě se pánev smrskla skoro o 10 cm. Před tím jsem měla cca 96cm a po porodu 86 cm přes boky. Do pěti let se to srovnalo.
Po druhém těhotenství se to už bohužel neopakovalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
4.5.06 12:11

Holky,
dík za odpovědi. Nedokážu si představit, kam se mi to rojede při druhém těhu - to už budu jak almara :lol: Tak ještě chvilku vydržím a dám tomu nějaký čas a pak budu nakupovat nový kalhoty :wink:
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
2.6.07 14:52

Já mám opačný problém - po porodu mám o 5 cm méně, takže teď cca 85 cm. Přišla jsem na to asi 2 měsíce po porodu a teď je synovi 11 měsíců a pořád je to stejné. Kalhoty-bokovky mi padají :(
Předpokládám, jak tu někdo psal, že po druhém těhu se to u opakovat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.15 18:55

Rozšířené boky

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli se vám v prvním trimestru, tak do 4. měsíce nerozšířily boky. Jsem hubená a během těhotenství, těch prvních měsíců, se mi rozšířily hlavně boky, břicho ještě nejde poznat. Děkuji M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama