Příliš dlouhá menstruace až dva týdny

3823
27.4.06 08:19

dlouhá menstruace

Ahoj. Mám už po 3. dlouhou menstruaci (10 - 14dní!).
Silnější je jen 5 dní, zbytek slabší. Nevíte co se s tím dá dělat?
Máte to některá taky?

sunn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5525
27.4.06 08:24

Sunn, zkus kontryhel nebo nejaky jiny caj nebo prirodni preparaty na upravu menstruace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
27.4.06 08:25

Zdenik - kontryhel piju a nic :(
Nevíš jestli by nepomohl Sarapis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
27.4.06 08:30

Sunn , ja si myslim, ze delka MS je hrozne individualni. Pokud je to porad plus minus stejne a chodi pravidelne, zatim bych se tim netrapila… Ber to tak, ze se aspon poradne vycistis…a treba je to znamka dobre narostle sliznice - coz je taky dobre, ne?

Drzim palce, aby ta dalsi uz neprisla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KataS
27.4.06 08:31

Ahojky,

Sunn, kup si v lékárně Ascorutin. Já ho taky beru. Měla jsem menzes až po 3 měsících po porodu a trvalo to 17 dní, z toho 14 dní dost silný. Letěla jsem k doktoru aten mi zatím doporučil tohle.Beru to 3× denně, jsou to vitamíny, který podporují zastavení krvácení. Můžeš je brát i když kojíš. Jo a příště jdi k doktorovi, kdyby ti to nepřestalo.
Ať ti to pomůže, pa Káťa

• Citovat
  • Nahlásit
1817
27.4.06 08:33

Sunn, zkus si o tom promluvit s doktorkou. Ja mela podobny problem a spravila to antikoncepce. I kdyz az treti. Ty prvni dve mi nesedly a spis se to zhorsilo. Ted mam tak za 4 dny klid a staci mi pulku balicku vlozek. Bolest sice citim, ale jenom mirnou a tak 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
27.4.06 08:36

nj, vlastne ascorutin… nejak me to nenapadlo a pritom ho ted sama beru na spineni uprostred cyklu…
dlouha ms neni zarukou pekne sliznice… pred HA jsem mela hoooodne nepravidelny, nejspis i anovu cykly a ms klidne taky 14 dni a ted kdyz beru utrogestan s liznici mam peknou tak nepresahnu 8 dni…
sarapis by ti pomoct mohl
delka ms je sice individualni, ale 14 dni uz je dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KataS
27.4.06 08:45

Jo a Sunn,

Lenka má taky pravdu. Mě doktor říkal, že se příště uvidí a když to bude zas takový, tak mi vymění antikoncepci. Problém je, že jsem si nechala píchnou Depo-Proveru a 3 měsíce musím vydržet.
No a příště tam musím jít zrovna když MS budu mít, kvůli změření průtoku krve. Tak se domluv s doktorem.

• Citovat
  • Nahlásit
3823
27.4.06 08:51

Já měla ms vždycky 7dní. Až teď, když přišlo snaženíčko se to prodloužilo :twisted:

A jak se pozná dobrá sliznice? 8O :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
27.4.06 09:24

sunn, sliznice se pozna akorat na UZ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
27.4.06 09:26

Zdeniku a ty jsi špinila mezi cyklem? To se mi zrovna stalo minulý cyklus. Špinila jsem týden před ms. To jsou radost co? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
27.4.06 09:37

Ascorutin je na zpevneni drobnych cevek…krvaceni jako takove nezastavi, ale muze ho zmirnit. Klidne si ho v lekarne kup, nic tim nezkazis.
Pokud by bylo krvaceni masivni, je potreba konzultace s lekarem a ten by napsal pripravky na zastaveni krvaceni - napr. Pambu. Pokud mas pocit, ze je Tva MS mimo normal, je potreba zjistit pricinu.

A neni mozne ze bys byla jeste rozhozena z vysazeni antikoncepce???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
27.4.06 09:41

Nico - to ne…HA neberu už skoro rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
27.4.06 09:47

Sunn , tak se o tom zmin dr. Ja si myslim, ze to neni nic vazneho, ale urcite je to minimalne nepohodlne.
A Sarapisu bych se nebala…je to jen dalsi financni investice, ublizit nemuze, ale treba pomuze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
27.4.06 09:49

Nico - nechala bys to být? Když ms bude třeba 11-12 dní a neřešila to?
Nevím jestli se mám objednat k dr. nebo zkusit snaženíčko, koupit si Sarapis a počkat jestli se nestane zázrak a // :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat