Rozvod, je tu někdo další?

PHV
1305
19.6.21 07:09

Rozvod, je tu někdo další?

Ahoj holky, je tu někdo kdo teď taky prožívá nebo bude v nejbližší době prožívat rozvod? Jsem z toho úplně na prášky.
S manželem nás dostihla ponorka při koroně, teď Když je vše lepší tak si manžel našel práci kde musí být před týden, a domů jezdí na víkendy - a našel si jinou. Tohle nepřekousnu, netuším jak vážný to mezi nimi je a ani mě to nezajímá. Chci to mít co nejdřív za sebou, s rozvodem souhlasí takže to začnu řešit co nejdřív. Je tu někdo kdo to taky prožívá, pro případnou podporu? Mám z toho strašný strach, nikdy jsem nechtěla být rozvedená. Je mi 25, byli jsme spolu 9let, máme děti 5 a 2 roky. Holky jsem z toho rozebraná, zhrzená, atd.. mám pocit že to snad nepřebolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1738
19.6.21 08:21

Recept nemam, preju hodne sil, asi bude dobre najit si vic casu na sebe, kdyz budou treba deti u taty…me teda fascinuje, jak jsou ti chlapi hned se vsim hotovi, jeste ani nemate rozvodove papiry a on uz ma jinou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6940
19.6.21 08:27
@kalie píše:
Recept nemam, preju hodne sil, asi bude dobre najit si vic casu na sebe, kdyz budou treba deti u taty…me teda fascinuje, jak jsou ti chlapi hned se vsim hotovi, jeste ani nemate rozvodove papiry a on uz ma jinou 8o

Zakladatelce neporadim rozvedeny nejsem a doufam, ze snad me to nepotka.

Ty delas, jakoby zenske v tomhle byly uplne jine :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 08:27

Ahojky,
prožívám to stejné teď. Manžel si po 12ti letech našel paní cca 50 let (nám je 38) a nevidí a neslyší. Máme synka 5 let. Podala jsem žádost na opatrovnicky soud a rozvod. Táhne se to u nás už přes rok a je to jen a jen horší. Před 14dby byl rozvod a nevěřila jsem, jak se může chlap, který pro mě znamenal vše se teď takto chovat… přeji hodně sil :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25984
19.6.21 08:30
@kalie píše:
Recept nemam, preju hodne sil, asi bude dobre najit si vic casu na sebe, kdyz budou treba deti u taty…me teda fascinuje, jak jsou ti chlapi hned se vsim hotovi, jeste ani nemate rozvodove papiry a on uz ma jinou 8o

Kdyby neměl jinou, nejspíš by ani ty rozvodové papíry nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.21 08:31

Ahoj, já mám teda ošklivý rozvod, to nepřeu fakt nikomu. Ale asi u vás bude cesta smirna, takže se nejdřív domluvte jak to bude s detma a majetkem. Zajděte za právníkem on vám s tím pomůže sepsat. Mezi tím podejte návrh k soudu a tam pak tuto dohodu doložite a je to hotovo. Vzhledem k jeho zaměstnání budeš mít asi děti v péči ty.
Můj muž někoho měl, když jsem byla na druhé mateřské, ale nechtěla jsem to vědět. Jen jsem mu řekla, že jestli má takovou potřebu, tak ať se to nikdy nedozvím. A taky jsem nikdy nepatřila. No a rok na z pátek, jsem měla to stejně tušení. Změna vzhledu, účesu, oblečení… A pak jsem ještě přišla na to, že je velice aktivní na erotických seznamkach. Měli jsem už dlouho krizi, kterou jsme neustali. Já jsem si našla partnera a tohle manžel nezůstal a teď mi dělá ze života peklo, ale i dětem (9a11let) :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
19.6.21 08:32

Taky ti přeji hodně sil. Člověk si musí říct, že by to asi jednou přišlo, když ho k tomu vedla jen hloupá ponorka. Takový člověk asi podporou v horších situací nebude. Jinak jsi mladá kočka. Vím, že teď to bude chvíli trvat než se z toho vyhrabeš. Ale věř, že zase líp. Máš děti, tak se jim věnuj, najdi si čas pro sebe. Drž se! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
19.6.21 08:33

@Chytrak ano, tady jsem to zevseobecnila. Zkratka nekteri lidi jsou hned se vsim hotovi, kazdopadne kdyz jsou deti jeste male, jak u zakladatelky, a jsou s mamou doma, vyhodu ma samozrejme muz, ktery ma volne ruce a na deti se (obvykle) neohlizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25984
19.6.21 08:34

Já jsem se rozváděla když dětem byly 2 a 4, ale z mého popudu, takže to bylo jiné. Ale i tak náročné. Už mi to přijde jako sto let. Chce to čas. Neřeš jeho, to nemá smysl. Reste děti, ať tím trpí co nejmíň. Jak budou o otce, věnuj se sobě, kamarádkám, koníčkům.. Jsi ještě hodně mladá. Život jde dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
19.6.21 08:38

@ivkaaa Omg, to jako vážně? No, ať si to užije, za chvíli bude mit doma starou babku! :roll:

Zakladatelko, doporučuji co nejrychleji se domluvit na praktických věcech- kolik bude platit na děti, jak si rozdělíte majetek a jak vyřešíte bydlení. Přeji hodně sil. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 09:15

@Plain Jane jj, je to jeho rozhodnutí, tak ať si to užije :mrgreen: ale ať nám nevypisuje každý den, jak se máme atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
19.6.21 10:23
@ivkaaa píše:
@Plain Jane jj, je to jeho rozhodnutí, tak ať si to užije :mrgreen: ale ať nám nevypisuje každý den, jak se máme atd…

Chce nad tebou mít i dál kontrolu, to je celý. Nedej bože kdyby sis někoho našla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1305
19.6.21 13:02

Holky děkuji všem :srdce:
Včera jsem se podívala do tabletu, a tam měl přihlášený účet a mapování polohy. Byl včera v květinářství, kavárně a pak na nějakej adrese v paneláku, kde rozhodně nesídlí firma kde pracuje. Byla jsem z toho rozebraná a pořád jsem. Přiznal, že někoho má a prý je mi po tom hovno. Pak si vypl telefon. Holky, cítím se jak kráva a mám pocit, že s ním nedokážu ani komunikovat, od toho včerejška jsme si nepsali ani nevolali, pokud nás bude kontaktovat nezvládnu to, ne teď když je to tak čerstvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
19.6.21 15:51
@PHV píše:
Ahoj holky, je tu někdo kdo teď taky prožívá nebo bude v nejbližší době prožívat rozvod? Jsem z toho úplně na prášky.
S manželem nás dostihla ponorka při koroně, teď Když je vše lepší tak si manžel našel práci kde musí být před týden, a domů jezdí na víkendy - a našel si jinou. Tohle nepřekousnu, netuším jak vážný to mezi nimi je a ani mě to nezajímá. Chci to mít co nejdřív za sebou, s rozvodem souhlasí takže to začnu řešit co nejdřív. Je tu někdo kdo to taky prožívá, pro případnou podporu? Mám z toho strašný strach, nikdy jsem nechtěla být rozvedená. Je mi 25, byli jsme spolu 9let, máme děti 5 a 2 roky. Holky jsem z toho rozebraná, zhrzená, atd.. mám pocit že to snad nepřebolí

Aktuálně já. 13 let vztah, 9 let manželství, jedno dítě. Odešel od nás, protože jsem prý moc pracovala (rozuměj: peněz jsem měla domů nosit stejně, ale u toho jsem ho ještě k tomu měla obskakovat jako malý děcko, doma mít napíglováno, napečeno, neměla jsem nárok na to být ani trochu unavená protože přeci pracuji z domu a každej večer ještě poslušně roztáhnout nohy) :roll: Skutečnej důvod byl ten, že mě podváděl se dvěma najednou, jedna z nich byla dokonce moje kamarádka a prostě potřeboval, aby on nebyl ten, kdo bude za zmetka před lidma. Odešel, našel si byt, s jednou z nich se scházel dál. Po pár měsících chtěl abych mu odpustila a podobný řeči, jak mu chybíme, že už kvůli synovi by jsme to mohli ještě zkusit. A já blbá mu tu šanci dala. Nastěhoval se zpátky se všema věcma a nábytkem, oznámil to i našemu synovi a ještě ten večer si to rozmyslel a šel zase za ní, v podstatě to s ní nikdy neukončil, nechal si jí tajně jako zadní vrátka… Prostě ze mě udělal naprostýho blbce a z našeho syna taky. teď toho opět lituje, jak jsem si nezasloužila co mi udělal, ale pro mě to už nic neznamená, budu podávat žádost o rozvod. S penězma se sice moc nepřetrhne, ale aspoň jako táta funguje dobře, takže nebudu nijak tlačit na nějakou extra vysokou částku alimentů.

Jinak se drž, vím, že to teď bolí, ale zvládneš to, určitě jsi silná ženská, už kvůli dětem to dáš. My ženský zvládneme všechno :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1305
19.6.21 19:12

@Reacta no tak to je taky strašný :poblion: achjo je mi to líto, taky se drž! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat