Rozvod přes internet

17
9.9.20 16:31

Rozvod přes internet

Chystáme se s manželem rozvést dohodou. Splňujeme délku manželství i dobu bydlení od sebe. Majetkové vypořádání také máme. Na čem se neshodneme je, že on si chce vzít na to právníka a náklady za něj si rozdělíme a já to chci sfouknout přes internet, kde vyplníte údaje a cca za 600,– vám na to připraví formulář, který podáte po zaplacení kolku 2000,– na soud. Rozváděl se již někdo z vás a neměl k tomu právníka? Nechce se mi vyhazovat za něj peníze. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1398
9.9.20 17:11

A na co právníka, pokud se dohodnete, zbytečný peníze. Já podávala žádost o rozvod sama, zaplatila jenom poplatek za kolek. Našla jsem si návod na internetu zadarmo, a napsala taky sama, není to nic těžkýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
9.9.20 17:22

@Sassanach tak pokud se dohodnete, tak právníka nepotřebujete :nevim: pokud má tvůj manžel pocit, že je vaše dohoda pro něj nevýhodná, tak ať si právníka vezme a platí si ho sám. potom je ale otázka, nakolik zůstane u dohody a nakolik věci naberou jiný směr. my se taky rozváděli dohodou - na dětech, rozvodu i majetku jsme se dohodli, takže by nám právník k ničemu nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
9.9.20 20:16

@Sassanach Tak ať si právníka vezme, ale ať si ho k zaplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
9.9.20 22:24

Já si rozvod sepsala sama - žádnýho právníka ani něco přes internet jsem nevyplňovala. Šli jsme dohodou, takže jsem to sepsala dle nějakého vzoru, podala a zaplatila 2000kolek. Brát si právníka, když jste domluvený je úplně zbytečný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama