Rozvod a tři děti? - nezávislý pohled na věc

Anonymní
18.5.18 08:55

Rozvod ? Tři děti.

Prosím o anonym, jinak smazat.
Vše co píšu je zatím jen v mé hlavě, zatím jsem k ničemu nepřistoupila.
Ani nevím, o co žádám..o názor nebo nezávislý pohled na věc, sama už nejsem schopna posoudit co je a není o. k.
Nejdříve obecné info - mě 29, muž 36. Spolu bez měsíce deset let, tři děti( 7,5,2).
On je: velmi pracovitý a schopný, ale také cholerik, často řve, je naštvaný, za spoustu věcí mě pucuje jako malou holku, pivo si dá i doma, někdy víc a to je pak ještě chytřejší a já dělám vše špatně.
O rozchodu jsem uvažovala už několikrát, ale včera to nějak vyvrcholilo.

Přišla jsem s dětmi domů z herny, doma jsem našla zalepený kapesník(zní to nechutně, pardon),načež jsem mu řekla, že by si to po sobě mohl příště aspoň uklidit, že to je prasárna.
On se nas.al a šel po dloouhé době do hospody na hokej. Přišel dost pod parou asi v půl jedenáctý a s sebou ještě petku. Celkem se s ním ještě dalo komunikovat. Pak jsem si šla lehnout a asi za hodinu se vzbudila, stále se svítilo z venku. Tak jsem tam šla a jen řekla, že už by mohl jít spát, protože ráno jede do servisu s autem.

On přilítl dovnitř a začal: kur. a, teď jsi mě na.rala,do p…no prostě sprosťárny a že jde do prd.le. Tak jsem mu řekla, ať neblbne a on mě hodil na zem, bouchla jsem se do nohy :roll:

abyste si nemyslely, toto u nás opravdu NENÍ normální, ale když se hodně opije, je jako psychouš, fakt se ho bojím. Osobně si myslím, že strach a agrese nepatří do vztahu vůbec, i kdyby dvakrát za rok. Jak vyřvával, vzbudil dvě děti, nejstarší mi říkala Mami, táta zas řve :(

Nakonec jsem se nasáčkovala k prostřední do postele a spala s nima v pokoji. On šel někam se psem, přišel za hodinu, něco sežral a šel spát.

A ve mě se něco zlomilo. Nejsem žádná hloupá husa, myslím, že jsem celkem chytrá a praktická ženská. Je mi jasné, že to nebude vůbec žádná sranda, pokud se rozhodnu. Ale to je tohle opravdu vše co mě čeká? Když si představím, že bych byla sama, uleví se mi. Na druhou stranu je mi špatně z představy, že to říkám dětem, že tu zůstanu sama na barák(je můj). Peníze by byly, od ledna jdu učit, navíc žijeme s babičkou, která se podílí.

Jenže představa být najednou sama-po deseti letech, na barák, děti? jak upravit péči? co na to řekne okolí? nebudu litovat? nejvíc mě samozřejmě děsí co to udělá s dětmi, ale zase cítím, že jim bude líp, pokud budu spokojená, i když budeme oba zvlášť.

Prostě tisíce otázek, asi to zní zmateně.

Kdyby se někdo ptal, proč jsme si dělali tři děti. Milovala jsem ho, jsem trochu staromodní, takže jsem to brala tak, že jsme se jednou vzali a budeme bojovat za každých okolností. Ale z miluju zbylo jen mám tě ráda, někdy ho ani nemůžu cítit a vadí mi jeho narostlý pupek, to že si nevyčistí třeba ráno zuby, jeho chytré kecy, no prostě vše.
Prostě ten cit někam odešel, ač on mě rád má, vůbec to z něj necítím a mě to prostě chybí, být milována, občas nějaká maličkost, pozvání na večeři…atd.atd.

Díky kdo dočetl sem, je to chaos, což je mi jasné.. a taky předem díky za jakékolik názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18450
18.5.18 09:02

A zkouseli jste si promluvit? Proste zmenit pristup a zkusit to znovu… I kdyz mozna uz je pozde, kdyz citis odpor, tohle se ma resit driv :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
18.5.18 09:03

Řekla bych že máš pěknou ponorku. No zkusila bych mu to vše za střízliva vysvětlit a zkusit změnit, pokud to nepůjde tak se rozejděte. Děti to pochopí nesou hloupý jak si rodiče pořád myslí a okolí ti snad muže být u zadní části tvého těla ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 09:05

@Káťa19 jasně,že zkoušeli, krizí a ponorek už bylo víc, ale zatím jsme to vždycky nějak ustáli. Ale já si ho už nemůžu a neumím vážit, kor po tom, co se včera stalo.

• Citovat
  • Nahlásit
18450
18.5.18 09:07

@ka2ka taky to tak vidim, jeste bych to radikalne neresila… Co zkusit manzelskou poradnu? Mozna je toho na vas oba moc…treba vztekem jen ventiluje nejaky svuj osobni problem :nevim: mozna, ze kdyby mu doslo, ze o tebe a deti muze prijit, ze se zacne snazit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 09:07

@ka2ka jasně,okolí je asi to poslední co řeším, ale bohužel jsem ten typ, co tohle řeší, prostě neumím říct, co je vám do toho, na vás prdím. Ale nerozhoduju se rozhodně dle toho, co by řeklo okolí.
No děti to vezmou, jasně. Ale jak? Jak budeme dále fungovat, nebudou z toho mít trauma? Nebudou mi to jednou vyčítat, že jsem třeba poprvé myslela i na sebe a své osobní štěstí? Tchýně mi nedávno řekla, že je nakonec ráda, že to vydržela( jako s tchánem), že teď je to docela dobrý. Obávám se, že já nechci dopadnout stejně a v šedesáti se poplácat po zádech, že jsem to s ním vydržela :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 09:09

@Káťa19 poradnu jsem navrhovala už dříve, je zásadně proti, má dost zaprdlé názory i na psychology atp. Já nakonec šla minulý rok cca v tuto dobu, to jsem měla vlastně podobný pocit, prostě jsem ho vůbec neměla ráda, snad skoro nesnášela. Moc to nepomohlo, spíš mě to utvrdilo, že všechny mé nálady, pocity vyhoření po osmi letech doma s dětmi, že to vše pramení z našeho vztahu, že se hovor stejně neustále stáčí k nám dvěma.

• Citovat
  • Nahlásit
1917
18.5.18 09:10

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
18.5.18 09:11
@Anonymní píše:
@ka2ka jasně,okolí je asi to poslední co řeším, ale bohužel jsem ten typ, co tohle řeší, prostě neumím říct, co je vám do toho, na vás prdím. Ale nerozhoduju se rozhodně dle toho, co by řeklo okolí.
No děti to vezmou, jasně. Ale jak? Jak budeme dále fungovat, nebudou z toho mít trauma? Nebudou mi to jednou vyčítat, že jsem třeba poprvé myslela i na sebe a své osobní štěstí? Tchýně mi nedávno řekla, že je nakonec ráda, že to vydržela( jako s tchánem), že teď je to docela dobrý. Obávám se, že já nechci dopadnout stejně a v šedesáti se poplácat po zádech, že jsem to s ním vydržela :(

tak děti evidentně ví že se hádáte, takže ví že je něco špatně a nejspíš se jim to nelíbí takže nevím no já bych v nich problém neviděla, uleví se jim až bude klid, alespon myslím
okolí, okolí můžeš říct, že ted se rozvádí každý druhý a že to je prostě život
je otázka jestli chceš jako tchýně přežívat nebo ne
já ti nevím ono chápu že v určitou chvíli se to v člověku zlomí a nejde to vrátit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
18.5.18 09:12

Vůbec tě nemá co házet na zem. Nesnáším alkoholiky, přítele děda je to samý, takhle to začínalo, pak už ji mlátil celkem běžně, a teď? Babička opravdu není ráda, že to s ním vydržela, jako odejít nechce, taky je staromódní, ale dědek denně hodí basu piv, pak ji zanadává a jde do hospody. Nedá se s ním být. :poblion: Nesnáším ho, babička je úžasná ženská, a mám ji hrozně ráda, nechápu, že se na to hova*o nevykašle. Zkusila bych to po dobrém, ale pochybuji, že nějaká změna nastane. Děti to pochopí líp, než když uvidí maminku pár krát na zemi. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
18.5.18 09:15
@Anonymní píše:
No děti to vezmou, jasně. Ale jak? Jak budeme dále fungovat, nebudou z toho mít trauma? Nebudou mi to jednou vyčítat, že jsem třeba poprvé myslela i na sebe a své osobní štěstí? Tchýně mi nedávno řekla, že je nakonec ráda, že to vydržela( jako s tchánem), že teď je to docela dobrý. Obávám se, že já nechci dopadnout stejně a v šedesáti se poplácat po zádech, že jsem to s ním vydržela :(

mě to, co píšeš zní dost rozumně :-), asi bych zkusila psychologa nebo manželskou poradnu, vše si vyjasnit za střízliva a v klidu, někdy jeden upřímný rozhovor pomůže, minimálně to rozseknout, jestli to má nebo nemá dál cenu :kytka: přeji hodně štěstí at to dopadne jakkoliv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 09:16

@Barbucha3 jako alkoholikem bych ho nenazvala, ale pivo pije několikrát týdně, to je fakt. Ze začátku vztahu to byla dost divočina, byli jsme mladý a blbý, dost alkoholu atd.,takže tam byly hádky dost ostré, párkrát i nějaké šťouchanice, nutno říct z obou stran. Ale já jsem tedˇuž jinde, myslela jsem si, že my oba. Ale tyhle epizody( i když se to stane třeba jednou za rok a většinou prostě dělám, že spím, abych ho nevyprovokovala),mi prostě ubírají lásku k němu rychlým tempem. A i lásku sama k sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
4643
18.5.18 09:16

A on takhle popijel uz nekdy driv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10747
18.5.18 09:21

Pokud jde o mě, chtěla jsem poradit poradnu. Do značné míry mi to zní jako ponorka: jste spolu dlouho, pořád kolem dětí… to, že vás oba doběla rozpálí kapesník, to je opravdu smutné.

Umím si představit, že on je frustrovaný, že „nic“ nemůže (rodinné povinnosti, dům, nevímco - a pokud mu to připomínáš, cítí jako původce Tebe) - a Tebe už štvou ty drobnosti, které bys jinak uměla přejít… no a ten chlast a jeho agresivita, to už je prů. er.

Nicméně pokud do poradny nepůjde, na svém chování a vašem vztahu pracovat nechce, a radši bude chlastat, tak samozřejmě není moc o čem.

Můžu se ještě zeptat, jak to máš s jinýma chlapama… jsi mu věrná, nemáš nějakou avantýru nebo obdivovatele nebo tak? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
18.5.18 09:21

Ted mne napadlo, jestli je to moc osobni, neco tak neodpovidej, ale spite spolu?

Tvuj chlap mi prijde, ze ma solidni depku. Jak pises, ze ma pupek, ze te nepritahuje, ze si ani necisti zuby (kasle na sebe), je podrazdenej a rve… a ten kapesnicek, ze ho tam nechal a tvoje reakce na to… :think:

Pusobi frustrovane, dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama