Rozvoz svatebních hostů

Anonymní
2.6.20 17:37

Rozvoz svatebních hostů

Ahoj,

prosím o názory.

Budeme mít svatbu a potřebujeme nějak dopravit domů hosty z okolí. Já (nevěsta) jsem těhotná, tedy stejně nebudu pít, tak jsem nabídla, že klidně budu rozvážet já. Setkala jsem se se zamítnutím, že se to nesluší. Já ale dlabu na to, co se sluší, naše svatba bude jiná ve více věcech, rozvážet hosty by mi opravdu vůbec nevadilo a bylo by to pro nás to nejjednodušší řešení, jelikož svatba je za pár, a kromě toho, že nás nikdo ani nenapadá, kdo nás má dost rád na to, aby to pro nás udělal, a zároveň nám odpustil, že není pozvaný na svatbu a jenom ho zneužijeme, tak je i malá šance, že případný oslovený řidič už nebude mít nějaký jiný program.

Je opravdu tak blbý nápad, aby nevěsta odvezla hosty ze své svatby?

Hostů bude asi 25, někteří určitě odjedou dřív a sami, někteří u nás přespí, takže ve výsledku by se jednalo o cca 10 lidí, z nichž navíc většina bydlí blízko u sebe, takže třeba 2-3 cesty.

Děkuji za přečtení a případné odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6223
2.6.20 17:40

A o jak velkou vzdálenost se jedná? No myslím, že budeš ze svatebního dne dost unavená.

Příspěvek upraven 02.06.20 v 17:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10949
2.6.20 17:41

Ano, opravdu je to blbý nápad. Byla jsem po celým dnů KO a ještě rozvazet opilce by mě mohlo a to jsem nebyla těhotná. Ať si vezmou taxi, když nikoho nesezenete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9797
2.6.20 17:42

No nebýt na své vlastní svatbě je asi čistě vaše rozhodnutí. Jestli místo toho zážitků, povídání, tancování atd. atd. budete radši jezdit autem a rozvážet opilce. Nehledě na to, že budete určitě fest unavená a není lepší noční řidič, než ten co je hrozně unavenej.

Jinak podle mě naprosto stupidní nápad. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22895
2.6.20 17:44

A hosti se nemohou postarat o dopravu domů sami? 8o A rozvážet je jako nevěsta je fakt blbej nápad. Si můžou zaplatit taxi nebo si domluv někoho na rozvoz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
2.6.20 17:46

Pokud to tak chceš, cítíš se na to a manžel souhlasí nevidím na tom nic divného a nepatřičného. Na nějaké "to se nehodíbych se v tomto případě klidně vykašlala. O co jde pro Boha :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27205
2.6.20 17:47

Ne, to se opravdu nesluší aby těhotná nevěsta rozvážela hosty domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10949
2.6.20 17:50
@prokr píše:
Pokud to tak chceš, cítíš se na to a manžel souhlasí nevidím na tom nic divného a nepatřičného. Na nějaké "to se nehodíbych se v tomto případě klidně vykašlala. O co jde pro Boha :D

O to, že bude unavená, může na ní přijít mikrospanek a třeba se vyseka? A to, že se ma nevěsta na své svatbě bavit a o nic se nestarat. Když ti lidi bydlí blízko sebe, tak snad může dát každej 100 kč za taxíka. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11199
2.6.20 17:55
@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím o názory.

Budeme mít svatbu a potřebujeme nějak dopravit domů hosty z okolí. Já (nevěsta) jsem těhotná, tedy stejně nebudu pít, tak jsem nabídla, že klidně budu rozvážet já. Setkala jsem se se zamítnutím, že se to nesluší. Já ale dlabu na to, co se sluší, naše svatba bude jiná ve více věcech, rozvážet hosty by mi opravdu vůbec nevadilo a bylo by to pro nás to nejjednodušší řešení, jelikož svatba je za pár, a kromě toho, že nás nikdo ani nenapadá, kdo nás má dost rád na to, aby to pro nás udělal, a zároveň nám odpustil, že není pozvaný na svatbu a jenom ho zneužijeme, tak je i malá šance, že případný oslovený řidič už nebude mít nějaký jiný program.

Je opravdu tak blbý nápad, aby nevěsta odvezla hosty ze své svatby?

Hostů bude asi 25, někteří určitě odjedou dřív a sami, někteří u nás přespí, takže ve výsledku by se jednalo o cca 10 lidí, z nichž navíc většina bydlí blízko u sebe, takže třeba 2-3 cesty.

Děkuji za přečtení a případné odpovědi

8o to je fakt blbej napad :nevim:
Tak treba nemusis byt vubec, at se bavi sami, ne? :nevim:
A o odvoz, at se postaraji oni, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
2.6.20 17:56

Ano, je to blbý nápad. Známý nám rozvazel cca. 10 hostů do vzdálenosti cca. 20 km a neviděla jsem ho od 21 do 1 h ráno :nevim: Tedy, během jízd se zdržel na občerstvení a zase jel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9633
2.6.20 17:57

Ve 3 ráno těhotná unavená po svatebním dni budeš rozvážet hosty? Jo, jasně 8)
Leda byste měli nějakou jednoduchou svatbu ala „zajdeme si na radnici, na kafe a domů“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
2.6.20 17:58
@JancaS84 píše:
O to, že bude unavená, může na ní přijít mikrospanek a třeba se vyseka? A to, že se ma nevěsta na své svatbě bavit a o nic se nestarat. Když ti lidi bydlí blízko sebe, tak snad může dát každej 100 kč za taxíka. :roll:

Tak hlavně, že tak jistě víš, že bude unavená…snad není nesvéprávná ani pětiletá. Nevím v čem je problém, když to zakladatelka takhle chce- je to snad její svatba, tak to má být jak chce ona a jestli je to „blbý“ nebo ne a jestli se ona má bavit a nestarat se bych snad nechala na ní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20295
2.6.20 17:58

Za sebe bych do toho nešla. Protože je to dost blbý, když se nevěsta místo bavení z hosty posadí za volant, a řeší odvozy. Já si na svojí svatbu zvala ty, které jsem dlouho neviděla, a se kterýma jsem to chtěla sdílet a povídat si s nima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
2.6.20 18:14
@Cenarius píše:
No nebýt na své vlastní svatbě je asi čistě vaše rozhodnutí. Jestli místo toho zážitků, povídání, tancování atd. atd. budete radši jezdit autem a rozvážet opilce. Nehledě na to, že budete určitě fest unavená a není lepší noční řidič, než ten co je hrozně unavenej.Jinak podle mě naprosto stupidní nápad. :palec:

Naprosto stupidni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
2.6.20 18:26

Jako host bych se cítila trapně, zavolala bych si radši taxi a v duchu si říkala něco o vyčuranosti, protože těhotnou nevěstou se snad nenechá odvézt nikdo (u nás je zvykem, že odvoz ze svatby každý zajistí, většinou se toho ujmou kamarádi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat