Výběr svatební kytice

467
1.6.20 20:43

Výběr svatební kytice

Holky, mám trable. Nejsem schopna si vybrat svatební kytici.. Moc se mi líbila barevná kombinace růžové a bílé frezie a růže, ale při představě, že má můj budoucí muž korsáž do růžové barvy jsem z této barevné kombinace upustila. Dále mě napadla žluto bílá kombinace obět frezie a růže, nebo svatební kytice ze slunečnic, ty mají ale velmi pronikavou vůni, že? Nebráním se ani jiným květinam.. Jen si prostě nedokáži vybrat, chtěla bych je přizpůsobit i výzdobě, která bude pravděpodobně do zelena.
Děkuji za každou vaši odpověď, určitě mi moc pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3026
1.6.20 20:51

Tak ja mela svatbu bilo-ruzovou, kvetiny jsem vedela ze musim mit gerbery, ty kvetiny miluju. Manzel mel ruzovou kosilku a vsem chlapum jsem koupila ruzovou kravatu, jen manzel mel bilou. :palec: Jinak mel manzel na cernem saku priplou ruzovou gerberku :mrgreen: Druzicky, maminky a babicky meli taky z gerber mensi kytici.. Jinou fotku s kvetinou nemam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
1.6.20 20:52

Ja mela vse jen z nevestineho zavoje. Slunecnice se mi nelibi, prijde mi to jako kvetina pro babicku a nebo na stul pri nedeli. :) muj sen byly konvalinky, ale nedoplatila bych se. Meli jsme vse prirodni, takze mech, dreviny a ten romaticky nevestin zavoj, chlap i svedkove tezci alergici ale todle nastesti zvladli :D jinak pokud bude vedro tak ruze, pivonky dostavaj pekne zabrat. :) kamaradka mela ze si natrhala obri mnozstvi lucnich kvetin a obilovin:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138
1.6.20 20:55

Já mysl, že teď ty výrazný barvy moc nefrceji…myslím jako kytice červena, žlutá…k tomu kravata… To už je pase…kytky jsou spíš v takové té tělové barve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9697
1.6.20 21:01

Slunečnice měla ségra na svatbě, s bílými chryzantémami mezi tím (chtěla kopretiny, ale ty chryzantémy víc vydrží), a bylo to krásný, na fotkách byla kytice výrazná. Ale švagr měl na klopě jen bílou chryzantému se zeleným listím, a omotané to měl žlutou stužkou (aby tam ta žlutá byla).
Takže jestli chceš růžovo-bílou kytici, tak udělejte korsáž jen bílou (bílo-zelenou) a je to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18288
1.6.20 21:02

Červené kaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7191
1.6.20 21:04

Můj muž měl korsáž taky v růžové barvě a v pohodě. Co je na růžové korsáži špatně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15305
1.6.20 21:12

Já měla karafiáty. Výhoda je, že jsou dostupné celý rok, mají nepřeberně barev, včetně zelených, a ta kytice vydrží všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
1.6.20 21:14

@Tarinka Ano, máte pravdu, červenou bych taky nevolila, ale zase mít to jen v takové svetlounke barvě to je takové chudé, i když dneska moderní.
@Peggy54 Asi je fakt, že slunečnice samotná je taková nic moc. :think: no, fuuuu bude to ještě poradny peklo.
@Safrik Děkuji i za foto pro představu. Růžovou osobně taky zbožňuji, takovou tu jemnou pudrovou, staroruzovou, ale bohužel u chlapa s růžovou fakt nepochodim :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
1.6.20 21:15

A kdy bude svatba? Já jsem měla na podzim, tak jsem volila výrazný podzimní barvy a všichni mě ji chválili, že to nebyla nudná kytka jako má každá druhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
1.6.20 21:15

@eviku-miluna Vůbec nic, jen se mi to k mému chlapovi nehodí, sám by z toho taky nebyl moc Nadšen, protože růžovou moc nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
1.6.20 21:16

@JancaS84 Tak ta nemá chybu!! Krásná kytice. Svatbu máme ale v červenci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
1.6.20 21:18
@Drndadvě píše:
@Tarinka Ano, máte pravdu, červenou bych taky nevolila, ale zase mít to jen v takové svetlounke barvě to je takové chudé, i když dneska moderní.
@Peggy54 Asi je fakt, že slunečnice samotná je taková nic moc. :think: no, fuuuu bude to ještě poradny peklo.
@Safrik Děkuji i za foto pro představu. Růžovou osobně taky zbožňuji, takovou tu jemnou pudrovou, staroruzovou, ale bohužel u chlapa s růžovou fakt nepochodim :rofl:

Ja myslim ze kdyby si ji vazne chtela tak by souhlasil. Ja navlikla 24 chlapum ruzovou kravatu a ani jeden neodporoval ba naopak. Preju Ti at ti vse vyjde a jste stastní, pro me to byl nadherny den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138
1.6.20 21:24
@JancaS84 píše:
A kdy bude svatba? Já jsem měla na podzim, tak jsem volila výrazný podzimní barvy a všichni mě ji chválili, že to nebyla nudná kytka jako má každá druhá

Talde je krásná! K podzimu se hodí super. Já před tím psala o vyraznejch barvách, ale myslela jsem to tak, aby prostě nebyla červená kytice, červená košile a červenej ubrus…že už se to nenosí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7191
1.6.20 21:26
@Drndadvě píše:
@eviku-miluna Vůbec nic, jen se mi to k mému chlapovi nehodí, sám by z toho taky nebyl moc Nadšen, protože růžovou moc nemusí.

Tak nemusíš volit sytě růžovou, ale třeba pudrovou :think:. Můj muž taky nemá rád růžovou a v pohodě to přežil. Vždyť je to jen malinkatá kytička na saku :think:. Nebo se růžové vzdej a vyberte něco společně, co nebude vadit ani jednomu z vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama