Reklama

Rozmrazené MM - jak má vypadat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 27.01.10 13:03
Rozmrazené MM

Holky,
zkusila jsem si zamrazit MM ve flaštičce od Aventu. když jsem ho po nějaké době rozmrazilo, překvapilo mě, že docela smrdělo. Je to normální ? Že to tím mražením mění vůni..chuť jsem neměla odvahu zkoušet..

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 27.01.10 13:04

Ahoj..Je to normální,MM mění rozmražením vůni,jak je to s chutí,nevím..Měla jsem namraženo hodně,ale nakonec jsem to nepotřebovala..Do dalšího kojení jsem se stihla vrátit.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 27.01.10 13:11

Mně to taky připadalo, že zrovna nevoní, ale párkrát jsem použila a Ondra ho vypil bez protestů…

culikata
Kecalka 381 příspěvků 27.01.10 13:11

Me to docela prekvapuje,ze mleko smrdi,ci meni barvu,cim to je zpusobeno?Ja zamrazuju uz nekolik mesicu,ale jeste jsem se s tim nesetkala,mlicko je bile,nevoni nicim a chut sladka-obcas jsem si ho spletla s Nutrilonem,tak jsem ochutnala :-( ,ale hodne to slysim z okoli,spatne se mi kelimky Avent zavirali,musela jsem si na to davat pozor,neni to treba tim vzduchem?

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 27.01.10 13:17

Taky mi nevonělo, ale malá ho pila bez protestu a nic jí nebylo. Asi je to normální.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >