Rozmrazené MM - jak má vypadat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 27.01.10 13:03
Rozmrazené MM

Holky,
zkusila jsem si zamrazit MM ve flaštičce od Aventu. když jsem ho po nějaké době rozmrazilo, překvapilo mě, že docela smrdělo. Je to normální ? Že to tím mražením mění vůni..chuť jsem neměla odvahu zkoušet..

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26555 příspěvků 27.01.10 13:04

Ahoj..Je to normální,MM mění rozmražením vůni,jak je to s chutí,nevím..Měla jsem namraženo hodně,ale nakonec jsem to nepotřebovala..Do dalšího kojení jsem se stihla vrátit.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 27.01.10 13:11

Mně to taky připadalo, že zrovna nevoní, ale párkrát jsem použila a Ondra ho vypil bez protestů…

culikata
Kecalka 381 příspěvků 27.01.10 13:11

Me to docela prekvapuje,ze mleko smrdi,ci meni barvu,cim to je zpusobeno?Ja zamrazuju uz nekolik mesicu,ale jeste jsem se s tim nesetkala,mlicko je bile,nevoni nicim a chut sladka-obcas jsem si ho spletla s Nutrilonem,tak jsem ochutnala :-( ,ale hodne to slysim z okoli,spatne se mi kelimky Avent zavirali,musela jsem si na to davat pozor,neni to treba tim vzduchem?

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 27.01.10 13:17

Taky mi nevonělo, ale malá ho pila bez protestu a nic jí nebylo. Asi je to normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >