Ruka poleptaná savem

Anonymní
11.6.15 06:52

Ruka poleptaná savem

Stydím se za to, jaký jsem blbec :,(, tak prosím o zachování anonymity :oops:.

Včera jsem čistila bazén savem. Měla jsem gumové rukavice a z obrovského bazénu jsem ruce bolestí ani necítila. Až když jsem byla skoro hotová s čištěním, tak jsem začala cítit lehké pálení na prstech. Až v té chvíli jsem si všimla, že mám rukavici rozežranou a ruku také. Pálilo to jako ďas :,(. Na noc jsem ruce promastila sádlem a natáhla rukavice. Ranky se zacelily, ale prsty mám hodně citlivé, nemůžu prakticky nic dělat (pravá ruka, fakt sranda, se ani pořádně neutřu, až půjdu na wc :oops: :zed: :zed: :zed:).
Nemáte pro mě radu, co dělat? Samozřejmě asi pořádně promazat, ale co dál?
Doktora rozhodně nestíhám, mám na celý den nasmlouvané schůzky :?

(ale jednu výhodu to savo přeci jen má :think:. Tak krásně vyčištěné ruce a nehty už jsem dlouho neměla :mrgreen: :lol: :mrgreen: ). Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4231
11.6.15 07:13

Napadá mě jen použít nějaký krém určený na ekzémy. Pro dceru používám Biodermu atoderm PO zinc a ten je na výborný. Zkus si dojít do lékárny, mívají vzorečky, to by mohlo stačit na první pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
11.6.15 07:16

Zkus si k doktorce pouze zavolat a uvidíš co Ti doporučí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
11.6.15 07:55

Dala bych bepanthen a jestli najdes nejakou jemnou rukavicku. a samozrejme klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
11.6.15 08:06

Aspoň si k lékaři zavolej a zeptej se! Určitě promazávat, ale on bude vědět víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.6.15 08:20

Mělas to poradne vymyt mydlem, obycejnym kostkovym mydlem, proplachnou hektolitrem vody, mazat a nech to volne, zadne rukavice. bepanten care me napada jako dobra volba nebo samotny panthenol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.6.15 08:22

Ty blaho, ja bych se z toho sava slozila:D cistit tim bazen a dychat to delsi dobu :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 08:22

Holky, moc děkuji za rady. Dr. je dneska až odpoledne, tak se zatím zastavím v lékárně a uvidím ;). Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.15 08:24
@MarieOVMUC píše:
Mělas to poradne vymyt mydlem, obycejnym kostkovym mydlem, proplachnou hektolitrem vody, mazat a nech to volne, zadne rukavice. bepanten care me napada jako dobra volba nebo samotny panthenol

Obyč. mýdlem jsem umyla, prolila spoustou vody. Bepanthen ani panthenol doma bohužel nemám, ale koupím. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
11483
11.6.15 08:30

Velmi dobře funguje Hemagel, dá se normálně koupit v lékárně, ale je dost drahý, kupovala jsem tetě na spáleninu nohy. Docela hodně to pomohlo, víc než co jiného, co jsem kdy zkoušela dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
11.6.15 20:49

Tak jak? Co v lékárně poradili? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 21:27

@Petule030 Děkuji za optání :kytka:. V lékárně mi doporučili jen kalciovku. Nakonec jsem stejně odpoledne musela na chirurgii. Strašně to bolelo a pálilo, navíc jsem si do těch ranek každou chvíli něčím rýpla :,(. Prý je dobře, že jsem přišla, začaly se mi dělat puchýřky. Něco mi na to nastříkali, potom dali mast. Teď to mám zavázané a v pondělí kontrola. Snad to bude brzy dobré, protože bez pravé ruky je to na houby, když jsem pravák :zed: :mrgreen:. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
6205
11.6.15 22:08

Tak tos musela mít falt hodně :( Ale aspoň že to máš zavázané a nedrbeš si do těch puchýřků :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama