Růst prsou u 7 leté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hellokitty28
Kecalka 336 příspěvků 13.08.19 08:28
Růst prsou u 7 leté

Ahoj holky, dceri je 7.5 let a od včera má červené, nateklé bradavky. Říká, ze ji to bolí a svědí. Matně si vzpomínám, ze me taky bolely bradavky.
Myslíte, ze ji rostou prsa?

Reakce:
zuzka2a
Kecalka 292 příspěvků 13.08.19 08:44

Šla bych s ní k pediatrovi, bývá to… Sestřenici takhle zakázali jíst kuřecí maso z důvodu dokromování růstovým hormonem, který urychluje nástup puberty u dětí. Vezme jí krev a udělá hormonální rozbor.

Natálie27
Závislačka 3403 příspěvků 13.08.19 09:51

Měla jsem to podobně ve 4tride už jsem měla velikost B, kolem 9 roku jsem začala menstruovat :think:

Petula306
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 13.08.19 09:56

@zuzka2a ale prosím vás..

zuzka2a
Kecalka 292 příspěvků 13.08.19 12:18

@Petula306 jenom píšu ze zkušenosti, můžete si o tom myslet co chcete.

hellokitty28
Kecalka 336 příspěvků 13.08.19 12:40

Děkuji za odpovědi. :)
Já bych to taky spis viděla na začínající pubertu. Až se vrátíme z dovci, pediatra se také zeptám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:15

Já se omlouvám za anonym, je to pro mê citlivé. Dcera tedy nemá zvětšená prsa, zato se jí loni (měla 7,5) začaly objevovat chloupky „dole“. Bála jsem se - chodíme na endokrinologii kvůli jinému problému, tak se na ni dr. mrkla a nic se nezjistilo. Před pár dny jsem si všimla, že má pár jemných chloupků v podpaží - v prosinci jí bude 9. Já jsem taky byla předčasně vyspělá, menstruovala jsem poprvé v 10 letech a vím, jak je to nepříjemné. Proto je mi líto, že dcerka bude mít totéž. Pediatrovi bych to určitě svěřila, přeci jen úplný standard to není.

Veselabara
Nováček 4 příspěvky 13.08.19 23:42
@hellokitty28
@hellokitty28 píše:
Děkuji za odpovědi. :)
Já bych to taky spis viděla na začínající pubertu. Až se vrátíme z dovci, pediatra se také zeptám.

Třeba je to taky od moře (píšeš o dovolené, tak mě napadlo, že teď v létě je to pravděpodobné). Nebo si bradavky mohla jen odrit o nějaké tričko, které má skarabavy materiál.
Každopádně doktor nebude na škodu.

hellokitty28
Kecalka 336 příspěvků 14.08.19 07:28
@Veselabara píše:
@hellokitty28Třeba je to taky od moře (píšeš o dovolené, tak mě napadlo, že teď v létě je to pravděpodobné). Nebo si bradavky mohla jen odrit o nějaké tričko, které má skarabavy materiál.
Každopádně doktor nebude na škodu.

Je pravda, ze jsme teď v Chorvatsku. :think:

anonymin
Povídálka 50 příspěvků 14.08.19 14:14

My jsme teď byli v Řecku a přítel si na ten samý problém stěžoval a tomu prsa určitě nerostou. :D Já jsem to teda pak taky pocítila. Ona to může dělat ta slaná voda…

Váš příspěvek
Reklama