Růst zubů a rýma?

5140
12.5.08 10:09

Růst zubů a rýma???

Dobrý den

Chtěla bych se zeptat jestli se to někomu taky stalo??Natálce ted rostou zuby.V sobotu jsme našla dole dvojku a příjde mi že ty ostatní má taky nachystané.Mlíko nechche a jídlu taky moc nedá :cry: A pořád jí maličko teče s nosu.Může to mít společného něco s těma zubama že se prořezávají??Protože normální rýma trvá týden a ona soplí jenom ráno pak celý den nic a pak zase večer a nebo celý den a pak zase den nic??Konzistence je tekutá a bílá až průhledná :cry: A nebo je to zastydlá rýma??Nevím jestli ji mám držet doma nebo je to opravdu od těch zubů????Stalo se to někomu???

Moc děkuju za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6337
12.5.08 10:41

Ahoj,

taky sem to netušila, že u růstu zubů může být rýma. My to měli taky tak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
12.5.08 12:45

Ahoj Natt :lol: :lol: :lol:

nám lezou od pátka další stoličky…a už máme zase rýmu jako trám a od ledna kdy se nám zuby konečně začaly pořádně klubat už po xtý…tak vítej na palubě :lol: papa

• Citovat
  • Upravit
3321
12.5.08 12:51

A moje 8.m Emmča má díky zubům ATB-zánět hltanu.Lezou jí stoličky.A starší kluk růst zubů taky vždy omarodil…takže ať to zůstene jen u rýmy!!
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
3.10.12 19:09

Ahoj maminky, jste tu některá, co tohle taky zažívá, zažila? Malá má 7 a pul měsíce, dva dolní zuby venku, bez problému a teď už 14 dní rýma, objevila se jedna špička horní jedničky, ale je to takové divné. Zítra jksu pro jistotu ke své zubařce s tím, to je bílý okraj, jakoby ta narušená dáseň a uprostřed tmavá tečka, jako krvavý strup..

ale k té rýmě, dr mi tvrdí, že je to těmi zuby, asi bych i souhlasila, nelepší se, nehorší se, léky moc nepomáhají, odsávat bych mohla pořád.. máte to nělterá také tak? uklidněte mě někdo, že to brzo přejde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
3.10.12 19:14

Ahoj my to měly ted.14dní malá měla rýmu a lezli jí zuby. Už to přešlo odsávali jsme pořád. Tak jak přišla tak odejde neboj. Doktorka řekla že to může trvat i 3 týdny u tak malých dětí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
3.10.12 19:20

Ahoj, u nas mela mala rymu u zubu asi 2× a pokazde to trvalo snad 2-3tydny, takze to klidne muze byt. A zkusenosti dalsich maminek to take potvrzuji, takze opravdu zkus vydrzet, az se zoubky proklubou a az potom to res, pokud by ryma neustoupila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
4.10.12 10:38

Dneska zubařka řekla, že je to vše jak má byt, dásně uplně naducané, jeden už jde vidět, druhý se řeže.. tak už jen vyhrát s tou rýmou. Už jsem měla takové špatné svědomí, že ji málo oblíkám, nebo že s ní chodím mezi lidi, kdoví kde ty bacily nasbírala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.18 15:21

zkuste tohle http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/ tady si mužete vybrat podle věku dítěte. nebo pokud má dítě víc než tři roky tak mužete i sirup. Sama tomám vyzkoušené.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama