Ryanair - zavazadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 02.09.18 13:25
Ryanair - zavazadla

Ahoj, letěli jste teď někdo se společností Ryanair? Prý mají nové podmínky se zavazadly, nevíte jak to teď chodí? Letěli jsme v červnu z Bratislavy do Bulharska a mohli jsme mít s sebou 2 malé zavazadla konkrétního rozměru, jedno těžší šlo do podpalubí a druhé příruční (já měla kabelku) jsme mohli mít s sebou na palubě. Víte někdo jaké rozměry a váha jsou teď povoleny? A zda jsou stále 2 zavazadla? Máte někdo čerstvou zkušenost? Díky

Reakce:
michaela1310
Kecalka 306 příspěvků 02.09.18 13:36
Co třeba strejda google

https://www.ryanair.com/…ky-prepravy5 trvalo mi to asi 2 minuty :palec:

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 02.09.18 18:07

Děkuji, ale tam jsem se už dívala, a informace jsou rozporuplné, někde je napsáno, že nová pravidla platí od 1. listopadu, někde od 1. září, zrovna tady jsou povoleny 2 zavazadla zdarma na palubu, ale např. v tabulce poplatků už se mluví o jednom zavazadle zdarma a další se musí přikoupit…
Nemůžu se v tom vyznat, proto jsem prosila někoho, kdo teď s Ryanarem letěl nebo poletí, jak to tedy doopravdy je a jak to funguje v praxi? Má někdo zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >