Dovolená pro nervy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 10:32
Dovolená pro nervy

Nesetkal se někdo z vás s místem ideálně v ČR, kde si člověk uklidní nervy a třeba tam jsou i nějaké meditace, nebo možnost nějakého psychologa, joga, masáže nebo já nevim co, hlavně aby se člověk fakt odreagoval a zbavil napětí?? Já už fakt nevím, co s tou naší babi udělat, aby neustále vše neoplakávala a konečně se uvolnila. Chtějí jet někam na pár dní v září, tak že bych jim nadhodila nějaký pobyt…

Reakce:
bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 24.08.18 10:51

Podobnou nabídku jsem viděla v Hotelu Duo na Horní Bečvě, ale teď tam není. Vybrat nějaký hotel v horách s bazénem, možností masáží a výlety na pročištění hlavy by nešlo najít?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25290 příspěvků 24.08.18 10:58

Radši bych hledala důvody, proč to tak má a řešila to. Jenže to msuí chtít ona. A co to znamená vše neoplakávat? Někteří lidé jsou prostě citliví a neznamená to, že potřebují psychologa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:01

Tak na horách s masáží, welnesem, procházky atd. to už byly několikrát, ale ona by fakt potřebovala nějakého odborníka, co jí pomůže. Na Psychiatrii chodí, léky bere, ale furt je strašně citlivá… Ale zkusím projet internet, jestli nenajdu ten hotel, děkuji :)

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 24.08.18 11:04

jsme v blízkosti Beskyd, zkusila jsem najít: https://www.pobytyproseniory.cz/…hotely+c244/?…

záleží jestli by něco takového chtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:05

Mariánské lázně - manžel nedávno hledal něco podobného. Ale nic konkrétního nevím ani hotel.

LadyTommy
Extra třída :D 14916 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 11:22

V nebi, Příchovice

arrow
Stálice 89 příspěvků 5 inzerátů 24.08.18 11:31

Resort Svatá Kateřina

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 24.08.18 12:23

Luhačovice, tam je krásně

Numanika
Povídálka 29 příspěvků 25.10.18 13:14

hodně horských resortů nabízí právě tyhle služby

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >