Reklama

Dovolená pro nervy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 10:32
Dovolená pro nervy

Nesetkal se někdo z vás s místem ideálně v ČR, kde si člověk uklidní nervy a třeba tam jsou i nějaké meditace, nebo možnost nějakého psychologa, joga, masáže nebo já nevim co, hlavně aby se člověk fakt odreagoval a zbavil napětí?? Já už fakt nevím, co s tou naší babi udělat, aby neustále vše neoplakávala a konečně se uvolnila. Chtějí jet někam na pár dní v září, tak že bych jim nadhodila nějaký pobyt…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinebublinek
Kelišová 5020 příspěvků 24.08.18 10:51

Podobnou nabídku jsem viděla v Hotelu Duo na Horní Bečvě, ale teď tam není. Vybrat nějaký hotel v horách s bazénem, možností masáží a výlety na pročištění hlavy by nešlo najít?

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 10:58

Radši bych hledala důvody, proč to tak má a řešila to. Jenže to msuí chtít ona. A co to znamená vše neoplakávat? Někteří lidé jsou prostě citliví a neznamená to, že potřebují psychologa.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:01

Tak na horách s masáží, welnesem, procházky atd. to už byly několikrát, ale ona by fakt potřebovala nějakého odborníka, co jí pomůže. Na Psychiatrii chodí, léky bere, ale furt je strašně citlivá… Ale zkusím projet internet, jestli nenajdu ten hotel, děkuji :)

Uživatel je onlinebublinek
Kelišová 5020 příspěvků 24.08.18 11:04

jsme v blízkosti Beskyd, zkusila jsem najít: https://www.pobytyproseniory.cz/…hotely+c244/?…

záleží jestli by něco takového chtěla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:05

Mariánské lázně - manžel nedávno hledal něco podobného. Ale nic konkrétního nevím ani hotel.

LadyTommy
Extra třída :D 14878 příspěvků 24.08.18 11:22

V nebi, Příchovice

arrow
Stálice 84 příspěvků 7 inzerátů 24.08.18 11:31

Resort Svatá Kateřina

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 12:23

Luhačovice, tam je krásně

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >