U moře na Vánoce/Silvestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 20.08.18 13:22
U moře na Vánoce/Silvestr

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, jestli tady není někdo se zkušeností letět v zimě k moři, tedy spíše přímo ke konci prosince. Nechceme moc velké teplo (25 stupňů je pro nás ideál) takže Egypt nebo Tunisko by nám vyhovovalo, ale nevím, zda tam bude teplo na koupání, i když cestovky tvrdí, že teplota nespadne pod 25 stupňů. A dále jsem slyšela, že v prosinci tam bývají převážně místní. Minulý rok jsme tam byli v srpnu a místních tam bylo taky hodně :D a co si budem, Egypťané jsou velice nevychovaní,..takže čím méně tím lépe :mrgreen:

Reakce:
solip
Kecalka 457 příspěvků 20.08.18 13:43

My jsme byli dva roky po sobe na Kanarech, jeden rok zacatkem ledna na Fuerteventure, tam jsme se koupali i v mori a pak v prosinci na Lanzarote, tam to teda na koupani v mori a pobyt na plazi moc nebylo, dost foukalo, takze jsme to stravili u bazenu, ktery meli vyhrivany. I tak to bylo uzasne, bylo to tyden pred Vanoci, krasna atmosfera, bez stresu z vanocnich priprav… Skvela dovolena. Bylo tam ve stinu tech cca 25, takze jsme se krasne prohrali a zaroven to nebylo takovy to umorny horko, ve kterem nejde vydrzet. Pokud bychom jeste nekdy jeli v zime k mori, urcite bych znovu volila Kanary.
Edit: Jen teda prijezd do Cech pak byl kruty, protoze ten rok tu byla strasna zima, takze jsme z 25 stupnu prijeli do minus dvaceti, tak ja jsem to odstonala, pres Vanoce jsem mela anginu.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 20.08.18 13:54

Já byla na posledni Vánoce s kamarádkou v Egyptě a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat :palec: odjet od těch předvánočních a vánočních stresů, do tepla, za sluníčkem, za mořem… akorát návrat byl teda dost krutej, spala jsem pak dva dny v kuse, asi na mě byl ten přechod náročnější. Teplo bylo, někdy teda dost vítr, to na koupání nebylo, ale jinak moře příjemně osvěžující a teplo tak akorát a ne na padnutí jako v letních měsících. Večery příjemné, na svetřík :)

Maminanamatersky
Stálice 89 příspěvků 20.08.18 13:56

Do Tuniska v prosinci ani nahodou. Fici tam studeny vitr od more uz od rijna :nevim:

Kapverdy nebo Kanary.

Maminanamatersky
Stálice 89 příspěvků 20.08.18 13:57

Egypt by v prosinci urcite sel. Dubaj, ale tam bude vetsi vedro. A nebo exotika. Dominikana, Mauricius.

Malike
Extra třída :D 11887 příspěvků 20.08.18 14:53

@Kobilka21 Egypt ano..Tunisko ne.V Tunisku je též zima a i kolikrát padá sníh. :mrgreen: takže by jste se moc nevyráchali.

jkra
Nadpozemská drbna 25161 příspěvků 20.08.18 14:59

Mauricius.Letenky za 15 ted, ubytko na booking za cca 400-800$ na tyden ve slusne kategorii.Ne hotel, ale apartman.

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 20.08.18 19:05

Děkuji všem za rady :palec: zítra budu brozdat po internetu

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.08.18 20:08

Kapverdy, my byli v listopadu a super, navíc je to křesťanská země. V Tunisku zima.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >