Dovolená u moře v březnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 01.09.18 22:15
Dovolená u moře v b

Dobrý večer Chtěla bych jet s dcerou 5let v unoru/březnu k moři Poradíme někdo dostupnou destinaci? cenově počítám 20-30tis Jedinou podmínkou je asi bezvetrnost Detske facilities samozřejmostí Děkuji předem a snad to není moc sci/fi Byl někdo v tuto dobu na Kanárských ostrovech?

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 01.09.18 22:52

Co Kapverdské ostrovy?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 01.09.18 23:13

únor, březen, duben, květen a zimní měsíce je na Kanárech zima i větrno - moře má kolem 20°C, na koupání to moc neláká, vzduch třeba 25°C - 27°C, ale pocit léta to nedává

od června je to dobré, ale příboj je na některých místech dost silný a pro děti to koupání není nic moc
ber letovisko, kde jsou pláže s vlnolamy

koupila bych asi Karibik na last moment

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 01.09.18 23:34

@mumisek79 zmiňované Kapverdy také ne, vítr, vlny, proudy - na ostrovech, kam se nejčastěji létá. Pro děti mi nepřijdou vhodné vůbec. Tak pak asi dalekou exotiku, ale v té poradit bohužel neumím.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 02.09.18 07:12

Na Kapverdach fuci jako blazen. A vlny jsou tam nebezpecne i pro dospeleho. Atlantik neni Jadran. My se tam ale vracime radi. Byli jsme pred rokem a za mesic a pul letime zase. Tez leti petileta dcera. Let trva 7 hodin, ale ona ma za sebou spoustu letu. Letos to bude treti dovolena. Byt tebou, tak bych v prvi rade resila, jestli je tvoje dcera schopna sedet xy hodin v letadle.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 02.09.18 07:42
@LaPaloma píše: únor, březen, duben, květen a zimní měsíce je na Kanárech zima i větrno - moře má kolem 20°C, na koupání to moc neláká, vzduch třeba 25°C - 27°C, ale pocit léta to nedává

od června je to dobré, ale příboj je na některých místech dost silný a pro děti to koupání není nic moc
ber letovisko, kde jsou pláže s vlnolamy

koupila bych asi Karibik na last moment

Karibik je fajn, jenze to mas 12 hodin letu + transfer z letiste. Ja se treba i dost casto setkavam s detmi, ktere odmitaji i v mene exotickych destinacich jidlo. A jsou to mnohdy i deti skolniho veku.
Z Kanarskych ostrovu je dobra volba Lanzarote, chystame se zase na jare.

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 02.09.18 08:27

Dobré ránko vsemmoc dík Kdyžtak se porazim v CK Já mám totiž sluneční alergii a nikdy jindy než na jaře nemůžu…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 02.09.18 08:42
@mumisek79 píše:
Dobré ránko vsemmoc dík Kdyžtak se porazim v CK Já mám totiž sluneční alergii a nikdy jindy než na jaře nemůžu…

Sluneční alergii vyreš krémem, širokým kloboukem a slunečníkem. Dej si na konci sezóny v srpnu do 10. září Mallorku a uděláš nejlépe.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32335 příspěvků 02.09.18 08:45

v tomhle termínu by nejspíš šly Emiráty. Ale aŤ pojedeš k moři v jakoukoliv dobu, tak těžko zabráníš tomu, aby se u tebe projevila sluneční alergie :nevim:

luca241
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 02.09.18 11:43
@mumisek79 píše:

Sluneční alergie je přece nejhorší s prvním jarním sluncem.ja jsem každoročně(už 14 let) od hlavy k patě slita,krom obličeje teda.ale vždy tak za měsíc,až si kuze zvykne,tak to přejde.a existují krémy proti alergii.takze pokud je toto jediný důvod ,proč chceš letět v březnu ,tak bych zvážila spíš odlet teď ještě někam třeba Řecko,Kypr,…i cena bude příznivější než za březnovou „exotikou“ na Kanárech a navíc se tam teď aspoň ohrejete a i voda bude teplá. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >