Rychlost běhu v 7 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 30.10.18 14:29
Rychlost běhu v 7 letech

Dobrý den,
mám jen takový dotaz. Za kolik vteřin uběhne dítě v 7letech 100metrů?? Popř. kolik vteřin by mělo být aby bylo dítě „rychlé“.
Děkuji za odpověď

Reakce:

Ronniszka
Stálice 66 příspěvků 30.10.18 14:33

Ahoj, zaujalo mě téma, byť moje dítě je ještě batole. Našla jsem toto http://www.ceskosportuje.cz/…oj/vysledky/

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 30.10.18 14:40

V minipripravce se beha hladka 60.

tininas
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 30.10.18 14:48
@Kathy Lostris píše:
Dobrý den,
mám jen takový dotaz. Za kolik vteřin uběhne dítě v 7letech 100metrů?? Popř. kolik vteřin by mělo být aby bylo dítě „rychlé“.
Děkuji za odpověď

Ahoj.

Jakože Tvé dítě uběhne málo, nebo moc?

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 30.10.18 14:54

Děkuji, ptám se orientačně. Každý rok mají ve školce běh. No a loni ji to moc nešlo a byla z toho nešťastná. A že by chtěla trénovat. Tak jsem chtěla vědět orientačně, kolik vteřin to tak děti běhají.

a12
Vesmírná mluvilka 32066 příspěvků 30.10.18 14:56

a oni jako behaj 100 metru? 8o my i na druhym stupni behali jen 60 sprint, jinak delsi trate 800 a 1500m taky.. to maj misto kilaku ne :roll:

a12
Vesmírná mluvilka 32066 příspěvků 30.10.18 14:59
@Ronniszka píše:
Ahoj, zaujalo mě téma, byť moje dítě je ještě batole. Našla jsem toto http://www.ceskosportuje.cz/…oj/vysledky/

no vidis, kolem 12-13s na 60m to u nas mely holky jeste v devitce a vypadaly u toho jak kdyby bezely maraton :mrgreen:

Kathy Lostris
Kecalka 251 příspěvků 30.10.18 15:04

No právě zjišťuji kolik běží, ale co si pamatuji, tak jedna učitelka mě řekla že 100m. No a když mě pak dcerka ukazovala co běžely, tak se mě to zdálo na 500m, ale to snad ani 6tiletí by neměli. Ona běží a ani moc nerudne, jen prostě neumí běžet rychle. Neumí se do toho opřít. Musím ji to naučit. Začnu běhat s ní, aby věděla jak se připravit na start, aby neměla 2s zpoždění atd. Ale taky se ji snažím vysvětlit, že holt když nevyhraje, že se svět nezboří. Jenže je bojovnice a nechce to slyšet. Takže mě nezbývá nic, než to trochu natrénovat.

Sůvička80
Kecalka 159 příspěvků 30.10.18 15:18
@Kathy Lostris píše:
No právě zjišťuji kolik běží, ale co si pamatuji, tak jedna učitelka mě řekla že 100m. No a když mě pak dcerka ukazovala co běžely, tak se mě to zdálo na 500m, ale to snad ani 6tiletí by neměli. Ona běží a ani moc nerudne, jen prostě neumí běžet rychle. Neumí se do toho opřít. Musím ji to naučit. Začnu běhat s ní, aby věděla jak se připravit na start, aby neměla 2s zpoždění atd. Ale taky se ji snažím vysvětlit, že holt když nevyhraje, že se svět nezboří. Jenže je bojovnice a nechce to slyšet. Takže mě nezbývá nic, než to trochu natrénovat.

Hele 500 m je pro děti do 7 let na závodech standard. Běháme s dětmi Run tour a syn loni ve 3 letech běžel 500m ( a moc jsme netrénovali, uběhl to za 3:47, teď po roce za 4:07 ale byl 5 dní po dobrání ATB, tak to beru jako dobrý výsledek ). Jinak běhá pomalu, jeho starší sestra je větší běžec.

Sůvička80
Kecalka 159 příspěvků 30.10.18 15:48
@Kathy Lostris píše:
Dobrý den,
Děkuji za odpověď

Jinak mě ještě napadlo, že 7leta dcera běžela 1 km za 6:17. A to nijak extra netrenuje.

Kelsey
Hvězda diskuse 44746 příspěvků 30.10.18 15:50

Dcera behala ted v rijnu ve skole 60m a 500m.
V zapisnicku ma dve 1. Cas netusim.
Vedela jsem cas tretaku, ale uz nevim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >