Rychlý růst folikulu, sliznice nestihne nárůst

8.10.19 15:01

Rychly růst folikulu,sliznice nestihne nárůst

Ahoj holky, pomůžete mi některá co mate zkušenosti s rychlým růstem folikulu a z toho důvodu nestihne nárůst děložní sliznice? jsem dnes 7 dc a folikul uz 14 mm a sliznice ani ne 5 mm. s růstem sliznice se lecim vším možným uz rok, estrofem ji jeste snižuje. chystam se na ket a ten bohuzel nebude pokud sliznice nenaroste. chodim na akupunkturu, piju kontryhel, čínské bylinky, hormony z car, Banské rady a proste nic.uz jsem bezradna. pomuze nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11238
8.10.19 15:04

A to děláš všechno najednou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 15:07

To ne prubezne během toho roku, ted piju jen kontryhel, dostala jsem k němu čínské byliny a chodim na akupunkturu.ted jsem uplne bez hormonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11238
8.10.19 15:10

Nikdy nekombinuj bylinky s bylinkama nebo hormony. To vždycky nadělá víc paseky než užitku. Nejlíp jednu věc a několik cyklů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4946
8.10.19 15:10

@Mickey1984 mě třeba kontryhel sliznici snižoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 15:24

Ja si taky rikala, ze je to divny, ze to nebudu kombinovat, tak sem se na te akupunkture ptala a rekla mi, ze pry muzu, tak jsem si to tim mozna jeste zhoršila :zed: a vy jste holky mely take nízkou sliznici? karkarka my uz jsme se setkaly ze na diskusi? jsi těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5254
8.10.19 16:07

Poprvé když jsem otěhotněla tak jsem nebrala vůbec nic, jen jsem procházela očistou organizmu těmi přípravky od energi a chodila jsem na jógu, ale rostly jen obaly, takže z toho nic nebylo. Podruhé jsem úspěšně otěhotněla s Duphastonem, dál jóga, gynex, Nosifol a červené víno :mrgreen: a teď zatím beru jen kys. listovou a koupím si víno a nechám to chvíli na přírodě :)
Ovulaci jsem měla tak ten 10-11. den a to byla sliznice bez léčby 7mm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:18

@anavi13 to je krasna sliznice, ja mam tak kolem 5 mm :,( uz jsem z ni fakt nešťastná. nekdo píše, ze otěhotněla i s tak nízkou, my se snažili rok prirozene a pak rok ivf, z toho jednou ket to skočila na 6,5 a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11238
8.10.19 16:38

Vybodla bych se na čínský bylinky, je to nesmysl. A to ti říkám jako člověk, který studuje feng shui, potažmo s tím i základy čínské medicíny. Akupunkturu ano, ta smysl má. Koukni na fi. Naděje Mgr. Podhorné. Má preparáty z bylin a jsou velmi účinné. Buď má celé kůry nebo ti sestaví přímo na míru podle tvého problému. Stačí jí poslat email. Já se jen potřebovala po prvnim dítěti hormonálně srovnat, byla jsem po IVF a kojení dost rozhozená. Dopadlo to tak, že jsem do dvou měsíců otěhotněla a to mi lékaři tvrdili, že já už mít dítě nebudu, protože jsem v předčasným přechodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5254
8.10.19 16:42

@Mickey1984 A co zkusit Mojžíšovou? Já na ni nestihla dojít, takže zkušenost nemám, ale proč to nezkusit. Jo 7mm ještě jde, ono když se to chytne i ve vejcovodu a tam není žádná sliznice, tak to není až tak důležité. Taky jsem teda otěhotněla přirozeně. Moc přeji ať se vám to taky podaří :hug: první to nevydařené těhotenství bylo po deseti měsících, pak revize, zánět dělohy a druhé rizikové těhotenství po pěti měsících. Po porodu jsem měla komplikace s hojením a další zánět dělohy a teď je sliznice zase mizerná dle doktorky, ale ještě jsem trošku kojila když jsem u ní byla, tak snad se to zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:44

@Janli tak to je krasne :potlesk: kouknu dekuji za informaci.vis jak to je tomouci se stébla chytá, bylo mi to nabídnuto a ja po tom skočila, protoze pro miminko jsem schopna udělat vse, tudíž ve všem vidim a hledam naději :oops: ale pak jsem se dozvedela, ze pry čínské bylinky obsahují pesticidy atd.uz je mi 35 a dite nikde tak uz su takova deprimovana z toho vseho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11238
8.10.19 16:55

@Mickey1984 já měla první dítě taky až v pětatřiceti po IVF a druhý o dva roky později přirozeně. Chápu, že se snažíš dělat co jde, ale méně je někdy více. Jinak určitě zkus nějaké cvičení, které pomůže prokrvit a uvolnit pánev. To taky dělá zázraky. Výborný je orientálni tanec. Na youtubu je dost indtruktážních videí podle kterých můžeš cvičit doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4946
8.10.19 17:00

@Mickey1984 bohužel to nakonec nedopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 17:34

Ja chodila na mojzisovou asi pred 7 lety, ale ne kvuli snaze o dite a je fakt, ze sem se cítila po ni lepe.pred rokem jsem chodila na mobilizaci kostrce. mozna se do toho vrhnu znovu.aji ty orientální tance muzou byt fajne, me je doporučila i na gynde.jste holky skvělý, ze se mi snazite pomoct, moc dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 17:35

@karkarka tak to me moc mrzi.to je strasne, ty uz se take snažíš dlouho ze :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie