Reklama

Rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Baruš
Nováček 1 příspěvek 26.02.09 15:52
Rýma

Mám pětiměsíční holčičku a už měsíc ji trápí rýma. V televizi teď běží reklama na Otrivin Baby Care a prý to má být dobré. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Díky
 B.

Reklama

Reakce:

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 26.02.09 16:11

ahoj, tenhle nový otrivin neznám, ale používám klasický otrivin pro děti /pro sebe i dospěláckej/ a nemůžu si ho vynachválit, rozhodně lepší než všechny ty nasiviny apod. No vyzkoušej, za to nic nedáš...... tedy zaplatíš samozřejmě :), ale já jsem s otrivinem jako takovým spokojená. A pokud je ta rýma tak dlouho a je to taková ta zelenožlutá, tak ať Ti Dr. napíše Pamycon,,, to jsou antibiotikové kapky do nosu a jsou supr,,,,, jen nevím s Vaším věkem, já mám s rýmou zkušenosti až od věku 9 měsíců a to jsme Pamycon dostali. Tak ať jste brzo fit, rýma je u takhle malých prďolů vážně otravná. A.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 26.02.09 19:53

ahoj

zašla bych k doktorce náš starší měl taky měsíc rýmu a dr mu udělala výtěry z nosu a krku a měl tam nějaký penumokoky či co - napsala pamycon na týden a bylo po rýmě i po kocích či kokách — každopádně kontrolní výter byl OK:o)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 26.02.09 21:05

Ahoj, jasně Pamycon. A do týdne u nás ta nejhustčí rýma byla pryč. Otrivin, Nasivin, Olynht vubec nepomáhal. Už jsem se bála, aby to neměly chronický. My ted rýmou trpíme dost často - školka :roll: . Tak aby je neměli děti pokaždé, tak nám mudra píše i takový hnědý (název snad nekdo poradí??) Jo a ten Pamycom má trvanlivost jak dlouho? Já že mudra mi předepsala jeden do zásoby, ale v lekarně mi ho už namíchali. No a ted nevim, jestli ho vyhodit, nebo uschovat :roll:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 26.02.09 22:16

naredeny pamycon ma tyden pouzitelnost takze pokud byl do zasoby tak jsi to mela rict a mohla sis ho pak doma naredit prevarenou vodou nebo si ho donest na naredeni do lekarny az to bude potreba…

jako pamycon fajn ale nedavala bych ho zbytecne casto- je to antibiotikum prece jen..takze spis podle vyteru a nebo kdyz uz je ryma fakt zelena treba

otriviny a spol fajn ale ne vic jak tyden ( ani pri stridani ruznych druhu) jinak se nici sliznice a ryma bude chronicka

morska voda super a jinak zvlhcovat vzduch, podlozit matraci at ma hlavicku vys a podobne.. asi uz to vsichni znate…

pokud ji "jen " tece z nosu tak je to protiny ale neni to hnisay no… takze hlavne odsavat … a poradit se s Dr- ale obavam se ze ej to tim blbym stridanim teplot furt- kurnik tak at je zima nebo jaro ne po par dnech vzdycky jinak :-)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.02.09 09:18

Já souhlasím s Gábi. Od Antb. co nejdál. Ale měsíc rýma je docela mazec. Zajdi raději k Mudře. Ať máš klid a pak pomáhá vlhký a studený vzduch a Libenar nebo kapky s mořskou vodou. Mám to zabírá a za pár dní je po rýmě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >