Rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baruš
Nováček 1 příspěvek 26.02.09 15:52
Rýma

Mám pětiměsíční holčičku a už měsíc ji trápí rýma. V televizi teď běží reklama na Otrivin Baby Care a prý to má být dobré. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Díky
 B.

Reakce:
Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 26.02.09 16:11

ahoj, tenhle nový otrivin neznám, ale používám klasický otrivin pro děti /pro sebe i dospěláckej/ a nemůžu si ho vynachválit, rozhodně lepší než všechny ty nasiviny apod. No vyzkoušej, za to nic nedáš...... tedy zaplatíš samozřejmě :), ale já jsem s otrivinem jako takovým spokojená. A pokud je ta rýma tak dlouho a je to taková ta zelenožlutá, tak ať Ti Dr. napíše Pamycon,,, to jsou antibiotikové kapky do nosu a jsou supr,,,,, jen nevím s Vaším věkem, já mám s rýmou zkušenosti až od věku 9 měsíců a to jsme Pamycon dostali. Tak ať jste brzo fit, rýma je u takhle malých prďolů vážně otravná. A.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 26.02.09 19:53

ahoj

zašla bych k doktorce náš starší měl taky měsíc rýmu a dr mu udělala výtěry z nosu a krku a měl tam nějaký penumokoky či co - napsala pamycon na týden a bylo po rýmě i po kocích či kokách — každopádně kontrolní výter byl OK:o)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 26.02.09 21:05

Ahoj, jasně Pamycon. A do týdne u nás ta nejhustčí rýma byla pryč. Otrivin, Nasivin, Olynht vubec nepomáhal. Už jsem se bála, aby to neměly chronický. My ted rýmou trpíme dost často - školka :roll: . Tak aby je neměli děti pokaždé, tak nám mudra píše i takový hnědý (název snad nekdo poradí??) Jo a ten Pamycom má trvanlivost jak dlouho? Já že mudra mi předepsala jeden do zásoby, ale v lekarně mi ho už namíchali. No a ted nevim, jestli ho vyhodit, nebo uschovat :roll:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 26.02.09 22:16

naredeny pamycon ma tyden pouzitelnost takze pokud byl do zasoby tak jsi to mela rict a mohla sis ho pak doma naredit prevarenou vodou nebo si ho donest na naredeni do lekarny az to bude potreba…

jako pamycon fajn ale nedavala bych ho zbytecne casto- je to antibiotikum prece jen..takze spis podle vyteru a nebo kdyz uz je ryma fakt zelena treba

otriviny a spol fajn ale ne vic jak tyden ( ani pri stridani ruznych druhu) jinak se nici sliznice a ryma bude chronicka

morska voda super a jinak zvlhcovat vzduch, podlozit matraci at ma hlavicku vys a podobne.. asi uz to vsichni znate…

pokud ji "jen " tece z nosu tak je to protiny ale neni to hnisay no… takze hlavne odsavat … a poradit se s Dr- ale obavam se ze ej to tim blbym stridanim teplot furt- kurnik tak at je zima nebo jaro ne po par dnech vzdycky jinak :-)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.02.09 09:18

Já souhlasím s Gábi. Od Antb. co nejdál. Ale měsíc rýma je docela mazec. Zajdi raději k Mudře. Ať máš klid a pak pomáhá vlhký a studený vzduch a Libenar nebo kapky s mořskou vodou. Mám to zabírá a za pár dní je po rýmě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >