Rýma a trubičky v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 08:26
Rýma a trubičky v uších

Mám otázku. Syn má ventilační trubičky v uších. Aktuálně se mu spustila rýma, kterou není schopný vymrkat. Můžu odsát vysavačem? Případně mohu používat nosní konvičku? Nezeptala jsem se a nerada bych mu zadělala na nějaký problém.
Ještě jedna věc. Co má rýmu, tak si sahá na uši. Kdyby měl zánět, tak by mu vytekl sám? Bolí u toho také uši?

Reakce:

Vermun
Závislačka 3309 příspěvků 06.05.18 09:24
@Anonymní píše:
Mám otázku. Syn má ventilační trubičky v uších. Aktuálně se mu spustila rýma, kterou není schopný vymrkat. Můžu odsát vysavačem? Případně mohu používat nosní konvičku? Nezeptala jsem se a nerada bych mu zadělala na nějaký problém.
Ještě jedna věc. Co má rýmu, tak si sahá na uši. Kdyby měl zánět, tak by mu vytekl sám? Bolí u toho také uši?

Ahoj, vysávat rýmu vysavačem můžeš. Co se týče konvičky nevím a třetí dotaz, může mít zánět a hnis trubičku ucpat…Mám syna, který měl 4× trubičky a jednou se mu to stalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >