Rýma a trubičky v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.05.18 08:26
Rýma a trubičky v uších

Mám otázku. Syn má ventilační trubičky v uších. Aktuálně se mu spustila rýma, kterou není schopný vymrkat. Můžu odsát vysavačem? Případně mohu používat nosní konvičku? Nezeptala jsem se a nerada bych mu zadělala na nějaký problém.
Ještě jedna věc. Co má rýmu, tak si sahá na uši. Kdyby měl zánět, tak by mu vytekl sám? Bolí u toho také uši?

Reklama

Reakce:

Vermun
Závislačka 3277 příspěvků 06.05.18 09:24
@Anonymní píše:
Mám otázku. Syn má ventilační trubičky v uších. Aktuálně se mu spustila rýma, kterou není schopný vymrkat. Můžu odsát vysavačem? Případně mohu používat nosní konvičku? Nezeptala jsem se a nerada bych mu zadělala na nějaký problém.
Ještě jedna věc. Co má rýmu, tak si sahá na uši. Kdyby měl zánět, tak by mu vytekl sám? Bolí u toho také uši?

Ahoj, vysávat rýmu vysavačem můžeš. Co se týče konvičky nevím a třetí dotaz, může mít zánět a hnis trubičku ucpat…Mám syna, který měl 4× trubičky a jednou se mu to stalo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama