Rýma už měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evvcaa
Kecalka 176 příspěvků 26.12.16 04:27
Rýma už měsíc

Dobrý den maminky, prosím o radu, čtyřměsíční syn má už asi měsíc rýmu a nemůže se jí zbavit. Odsávám a kapu Quixx, chvilku jsem davala Nasivin a taky to nezabralo. Dá se nějak použít rýmovník? Nebo je jediná možnost koupit zvlhčovač? Může vadit podlahové topení?

Reakce:

lulu123
Kecalka 406 příspěvků 26.12.16 07:41

Taky me zajima, dcera 14m ji ma uz asi 3 tydny, porad do kola.
vzdycky uz ma tqkovou tu zlutou, hustou, odkaslava a pak zase sup a tece ji bila a pak to zas trva, nez se ji udela ta husta..svadela jsem to na zuby, ma jen 4, ale zatim zadny naznak na dalsi, tak fakt nevim..zvlhcovac pouzivam, ale nejsem si u ni jista ucinkem..u syna se mi ale osvedcil hodne..zbavil se diky nemu laryngitydy..mel ji fakt casto..

Bobby
Extra třída :D 14049 příspěvků 26.12.16 08:01

Rada bych poradila, ale sama mám teď rymu mesic a nemuzu se ji zbavit :( nepomaha nic.. A syn 3 roky to ma podobne :(

radka101
Kelišová 5703 příspěvků 23 inzerátů 26.12.16 10:38

Na vině může být alergie. Zkuste na nějakou dobu nasadit kapičky na alergii. Malej je ale ještě hodně malý miminko tak nevím co může užívat. A podlahové topení víří prach. Je potřeba mu hodně čistit nos, takže dobrej je libenar a odsavat a odsavat. Nasivin je tak na týden. Pokud se vám to nezdá zajděte na Orl.

Romily
Kecalka 169 příspěvků 26.12.16 10:45

Nám neskutečně pomohl inhalátor. Malá měla cca rok, rýmu už pomalu dva měsíce v kuse, koupili jsme inhalátor a do týdne byla dobrá. Zpočátku inhalovala několikrát denně, teď ji nechávám inhalovat párkrát do týdne, spíš preventivně. Inhaluje obyčejnou vincentku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >