Reklama

Jak vyřeším ošetřování člena rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 25.12.16 23:04
jak vyřeším ošetřování člena rodiny

Prosim o radu, jak vyřešit Očr. v úterý 20.12.jsem byla v praci, odpoledne dr vystavila ocr s tim datumem, ze musi dat v datum vystaveni.co tedy budu mit zaplaceno, praci nebo ocr? a kdy mam ukoncit, nase dr neordinuje, ma zaskok. jestli v patek u zaskoku, nebo pockat do pondeli a jit ke sve dr ale to uz je novy mesic a prisla bych v praci o priplatky kvuli jednomu dnu. navic sestra mi dala jen jeden listek pro zamestnavatele, ten jsem odevzdala a ja nic nemam kdyby prisla kontrola, je to normalni?

Reklama

Reakce:

Brontik
Kelišová 7133 příspěvků 25.12.16 23:21

OČR ti ukončí zástup v pátek, lístek ti stačí ten co jsi odevzdala v práci- kontroly na toto nechodí.

Brontik
Kelišová 7133 příspěvků 25.12.16 23:22

Příspěvek upraven 25.12.16 v 23:30

Aspera
Generální žvanilka 20345 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 23:25

A s tím placením, to vyplní na konci účetní, že ten a ten den jsi byla v práci a to platí zaměstnavatel. Zbytek jde z nemocenského.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 14:01
DOTAZ

Mám dotaz, když mám na dítě OČR (ošetřování člena rodiny)smím/musím dítě předat na styk otci, dle rozsudku soudu. No jo, ale když je dítě nemocné a dostávám za ošetřování člena rodiny, tak bych jej dát neměla ne. Je to OK, když jej nedám. Mám strach, že mě udá na policajtech, že jsem mu dítě nepředala???díky za odpovědi, prosím zůstat v anonymitě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama