Jak vyřeším ošetřování člena rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilikaspi
Závislačka 2595 příspěvků 25.12.16 23:04
jak vyřeším ošetřování člena rodiny

Prosim o radu, jak vyřešit Očr. v úterý 20.12.jsem byla v praci, odpoledne dr vystavila ocr s tim datumem, ze musi dat v datum vystaveni.co tedy budu mit zaplaceno, praci nebo ocr? a kdy mam ukoncit, nase dr neordinuje, ma zaskok. jestli v patek u zaskoku, nebo pockat do pondeli a jit ke sve dr ale to uz je novy mesic a prisla bych v praci o priplatky kvuli jednomu dnu. navic sestra mi dala jen jeden listek pro zamestnavatele, ten jsem odevzdala a ja nic nemam kdyby prisla kontrola, je to normalni?

Reakce:

Brontik
Kelišová 7167 příspěvků 25.12.16 23:21

OČR ti ukončí zástup v pátek, lístek ti stačí ten co jsi odevzdala v práci- kontroly na toto nechodí.

Brontik
Kelišová 7167 příspěvků 25.12.16 23:22

Příspěvek upraven 25.12.16 v 23:30

Aspera
Generální žvanilka 21084 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 23:25

A s tím placením, to vyplní na konci účetní, že ten a ten den jsi byla v práci a to platí zaměstnavatel. Zbytek jde z nemocenského.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 14:01
DOTAZ

Mám dotaz, když mám na dítě OČR (ošetřování člena rodiny)smím/musím dítě předat na styk otci, dle rozsudku soudu. No jo, ale když je dítě nemocné a dostávám za ošetřování člena rodiny, tak bych jej dát neměla ne. Je to OK, když jej nedám. Mám strach, že mě udá na policajtech, že jsem mu dítě nepředala???díky za odpovědi, prosím zůstat v anonymitě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >