Rýmička a zítra operace, help

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misi11
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 29.01.17 07:35
Rýmička a zítra operace, help

Ahoj holky :mavam:
Prosim o radu. V patek me gyndarka objednala na akut kyretaz a hned po10 dnech na hysterektomii. Smirena jsem, jny vychodisko neni. Ale dnes asi zapracoval stres a oslabena imunita, chytla jsem rymu :zed: :zed: Prosim, nemate osvedcene recepty co zaberou? Zazvorovy caj, cokoliv. Operace posunout nejde, tlaci nas cas. Mam doma Sinupred, muzu ho? Zitra mi teprv budou delat predopetacni a s nejvetsi pravdepodobnosti budu muset dostat i transfuzi, aby me mohli operovat, to by mohlo taky zabrat trochu, ne? :oops:
Moc diky za recepty a rady :kytka:

Reakce:

Halamka
Závislačka 3642 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 07:51

Co vim, tak lehka ryma neni prekazkou. Kasel ano. Zkus cibuli, na noc k posteli rozrizlou. Dceri pri nachlazeni davam jeste do ponozek. Nadrobno nakrajis vetsi cibuli, na plence polozis na obracenou poklicku na hrnci s vodou a nahrejes. Rozdelis ji na dve casti a prilozis na plence/platne na chodidla a natahnes ponozky. Babsky recept, ale skutecne pomaha proti zahleneni. Kdyz dam v zacatku, ani se ryma nerozjede.
Drzim palce.

Tinuvien
Generální žvanilka 23046 příspěvků 29.01.17 08:01

@misi11 ten Sinupred bych dala jejich maximální denní dávku. Jinak i Vincentka odhleňuje. Hlavně ležet v teple, hodně pít. :hug: :hug: :hug:

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 29.01.17 08:36

Co funguje naprosto skvěle je Kajenský pepř, který se šňupne stejně jako šňupací tabák a nechá se pár minut působit.
Pak se vysmrkáš a do druhého dne je rýma s 80% vyléčená.
Kajeňák koupíš v Kauflandu a dělá ho snad jen značka Kotány.

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 29.01.17 08:50

Ten zázvor urcitě - silný čaj, můžeš si dát i kousek do pusy a rozkousat. Teď se tím prolívám preventivně.

misi11
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 29.01.17 09:07

Diky holky :hug: :srdce:

Zabatko
Závislačka 4261 příspěvků 29.01.17 09:20
@misi11 píše:
Ahoj holky :mavam:
Prosim o radu. V patek me gyndarka objednala na akut kyretaz a hned po10 dnech na hysterektomii. Smirena jsem, jny vychodisko neni. Ale dnes asi zapracoval stres a oslabena imunita, chytla jsem rymu :zed: :zed: Prosim, nemate osvedcene recepty co zaberou? Zazvorovy caj, cokoliv. Operace posunout nejde, tlaci nas cas. Mam doma Sinupred, muzu ho? Zitra mi teprv budou delat predopetacni a s nejvetsi pravdepodobnosti budu muset dostat i transfuzi, aby me mohli operovat, to by mohlo taky zabrat trochu, ne? :oops:
Moc diky za recepty a rady :kytka:

Vincentku nebo mořskou vodu do nosu a hlavně mega dávku vitamínu C pěkně v průběhu celého dne, on přebytek se vyloučí, takže předávkovat se nemůžeš - nejlíp citrusy atd. ale když nemáš, je dobrá i syntetika.
Já s tím též bojuju, ale na operaci teda nejdu. Jenže mně nepomohlo nic a už to mám přes týden.
Tak držím palce, ať vše dobře dopadne. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >