Ryska na testu

Anonymní
31.3.21 10:42

Je to ryska?

Ahoj holky mam na Vas dotaz..
Minuly mesic jsem prodelala biochemko. potvrzeno doktorkou…a tak se po slabe ms snazime dal ja jsem bohuzel nepoucitelna a zas testuju pred MS… :zed:
Je mozne ze na vice testech se mi objevila ryska? Predevcirem prvni test ten druhy (spodni) je ze dneska..
Nebo to je slaba carka? Ten dnesni uz byl lehce naruzovely ale nechci se na to upinat..do ms uz ani tuk..:D
Dekuju za pripadne odpovedi…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31.3.21 10:46

No neco na tom testu urcite za me je, ale neupinej se k tomu. Vim, ze je to tezky, kdyz si to tak moc prejes… drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2766
31.3.21 10:52

Plastovy testy nejsou urceny k rozebrani :roll: Vidim to na rysku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
31.3.21 11:05

Existuje takové fajn nepsané pravidlo: jakmile musíš přesvětlovat testy nebo rozebírat plastový test, abys aspoň něco viděla, test je negativní. Chápu, že čekání a chtění je na draka, ale takovými hokusy pokusy ten výsledek neovlivníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
31.3.21 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam na Vas dotaz..
Minuly mesic jsem prodelala biochemko. potvrzeno doktorkou…a tak se po slabe ms snazime dal ja jsem bohuzel nepoucitelna a zas testuju pred MS… :zed:
Je mozne ze na vice testech se mi objevila ryska? Predevcirem prvni test ten druhy (spodni) je ze dneska..
Nebo to je slaba carka? Ten dnesni uz byl lehce naruzovely ale nechci se na to upinat..do ms uz ani tuk..:D
Dekuju za pripadne odpovedi…

Neblbni a testuje jak máš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
31.3.21 11:12

Tohle uz mi prijde dost nezdravy pristup… rozebirat testy a prohanet je filtrem.

Pockej dva, tri dny a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
31.3.21 11:30
@SlečnaDahlia píše:
Existuje takové fajn nepsané pravidlo: jakmile musíš přesvětlovat testy nebo rozebírat plastový test, abys aspoň něco viděla, test je negativní. Chápu, že čekání a chtění je na draka, ale takovými hokusy pokusy ten výsledek neovlivníš.

Ted jsem to chtěla napsat :palec:
Zakladatelko, je to tak, pokud tam nic neni videt na normalnim dennim svetle, normalnim rychlym pohledem, vubec to prosim te nefot, nerozebirej, nefiltruj, nic. Pokud tam neco je, ukaze se ti za dva dny uz carka, pokud ne, zbytecne ztracis cas, nervy a delas si nadeje na čistých testech. A to za to nestojí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
31.3.21 13:35

Já bych test taky nerozebíral. Zkus za pár dní klasický paprikový citlivost 10 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
31.3.21 14:46

Komu není rady, tomu není pomoci, leze ti to na mozek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu