Může čárka na těhotenském testu sílit?

Anonymní
29.3.21 16:06

Sílí čárka?

Zdá se vám že čárka sílí? První test je 10dpo, poslední 12 dpo. Cyklus mám dlouhý 26 dní a luteálni fazi 12 dní. Dnes bych to měla dostat, obvykle vše přesné jak hodinky, ráno se probudím s menstruací. Tentokrát zatím nic.
6dpo jsem si v rámci jiných odběrů nechala udělat hcg, které vyšlo 2. Řeším zdá jít nebo nejít na očkování na covid, proto ten odběr. (Myslela jsem že se jen ujistím, že nejsem těhotná).
Miminko bychom chtěli, jen mě nenapadlo, že by to zrovna mohlo vyjít, ačkoliv zatím nevím, co si myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17287
29.3.21 16:10

Neporovnavala bych mokrý a zaschlý test…pokud je ten modrý dr.max,tak ten sílí pomaleji. Lepší na porovnání jestli sílí je ten fialový test..takže teď těžko soudit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 16:27

@Bobby děkuji za odpověď. Je jasné, že toho moc nevykoukáte z fotky, každopádně dají se testy brát jako pozitivní nebo mám dále testovat? 9dpo byl ještě úplně bílý. Snažíme se pár měsíců a nikdy mi testy žádnou druhou čárku neukázaly, ani takto slabou.

• Citovat
  • Nahlásit
17287
29.3.21 16:34

Já vždy testovala dál dokud nebyly obě stejně silné :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
29.3.21 16:39
@Anonymní píše:
Zdá se vám že čárka sílí? První test je 10dpo, poslední 12 dpo. Cyklus mám dlouhý 26 dní a luteálni fazi 12 dní. Dnes bych to měla dostat, obvykle vše přesné jak hodinky, ráno se probudím s menstruací. Tentokrát zatím nic.
6dpo jsem si v rámci jiných odběrů nechala udělat hcg, které vyšlo 2. Řeším zdá jít nebo nejít na očkování na covid, proto ten odběr. (Myslela jsem že se jen ujistím, že nejsem těhotná).
Miminko bychom chtěli, jen mě nenapadlo, že by to zrovna mohlo vyjít, ačkoliv zatím nevím, co si myslet.

Carky tam jsou, takze tehotna jste. Zatim.
Ale neprijde mi, ze by carka silila. Hlavne pokud chcete sledovat, zda-li sili, tak vzdy testujte pouze jednou znackou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
29.3.21 16:54

Něco se tam děje, to je jasné.. Ještě bych testovala. Používej ale jen jednu značku a testuj obden, to už uvidíš určitě, jestli sílí. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
29.3.21 17:32

Nechat si dělat hCG z krve 6 DPO je blbost a číslo 2 je nicneříkající hodnota odpovídající stavu.
Teď už by mělo smysl si tu krev nabrat a hCG si zjistit. Místo několikadenního zkoumání proužků a dohadování, zda sílí nebo nesílí, můžeš mít během pár hodin jasno - zajdi si na krev :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
29.3.21 20:16

Určitě testovat ob den. Bude to dlouhy😌vysledek je znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
29.3.21 20:35

Čárky tam jsou takže těhotná si teď uvidíš jestli budou sílit a čekat na kontrolu.. na očkování bych určitě nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 08:53

@Whitedog
To jsem následně zjistila, že tak brzy mi hcg stejně nic neřekne :D. Normálně bych na to takto brzo ani nepřišla a žádné čárky nezkoumala. Testovala bych poprvé možná včera/dnes. Asi zatím počkám do víkendu, co se bude nebo nebude dít. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 08:56

@Kajka9
Děkuju za reakci. Zatím jsem doktorce nevolala, ač se nenervuju, že by to nemuselo vyjít. Jsem optimista. :)
Mám asi blbou otázku, ale pokud už máš mimčo, za jak dlouho jsi volala doktorce a objednávala se? Nevím, jak dlouho čekat, jestli týden nebo měsíc. :D

• Citovat
  • Nahlásit
111
30.3.21 13:15

S očkováním na kovid bych počkala, já začínala taky pomalu a měla jsem 10dpo ještě slabší čárku jako ty - tu první 19.3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 19:12

@Sencesss děkuji i za fotky, také už tam mám pěknou čárku, byla jsem u dr. a hcg po odběrech mám pěkné, tak to zatím vypadá dobře. :)

• Citovat
  • Nahlásit
111
2.4.21 07:18

K lékaři se chystám poprvé 5+5 TT ať vím, že je alespoň kde má být, ale na srdíčko si ještě počkám, alespon pro ten pocit raději půjdu kór po lednu kdy jsem měla biochemické. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 10:57

@Sencesss to čekání je dlouhé, hlavně teď když jsme zavřený doma, tak se dny vlečou. Ze začátku jsem byla nedočkavá, ale chci si to užívat. :) tak ať je na utz vše v pořádku, kdy jdeš? Mně si dr. pozval znovu příští týden, že už „něco“ uvidí. Já bych osobně klidně mohla počkat déle, věřím, že je vše, jak má, ale alespoň se něco děje.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat