Spermiogram odběr v prostředí domova

640
27.3.21 09:28
@Anonymní píše:
Zdravím,jak to měli vaši partneři při odběru na spermiogram? Máme žádanku, vybrané i centrum. Ale parner odmítá možnost vše provést tam. Což plně chápu a respektuji. Vím že když je odběr uskutečněn doma musí být dopraven do 1h. do centra. Jsou ještě nějaké podmínky? Více jsem se moc nedočetla. Volat samozřejmě budu až tak oni budou, ale ať vím na co se připravit :mrgreen:

Nejlépe uchovat při přepravě teplé (do 37°C) - termotaška by snad mohla stačit, když bude venku 20.
Manžel to nesl pod oblečením na kůži :lol: Ale to venku mrzlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
27.3.21 09:34

Nic sloziteho, vyzvednes tam kelimek, doma odevzda vzorek a do hodiny to musi byt v centru :-) pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 10:08

Spermiogram odběr v prostředí domova

Zdravím,
máme žádanku i vybrané centrum kam půjdeme. Partner chce ale vše provést doma. Což já chápu a plně respektuji. Dočetla jsem se jen že se musí vše doručit do 1h. od odběru. Jsou ještě nějaké podmínky? Jak to bylo u vás? Na co se máme připravit😁

• Citovat
  • Nahlásit
7531
27.3.21 10:14

A je potřeba zakládat 50 témat? Nestačí ti odpovědi v jednom? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
27.3.21 10:17

Proč nezavoláš přímo do centra, které jste vybrali a nezeptaš se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 10:25

Chudacek, aby ho neubylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
27.3.21 10:27

Vsechny detaily ti reknou preci v CAR, co dodrzet pri odberu a transportu. Vzdycky ale asi budou ty nejlepsi podminky primo v CAR, kde to jen preda a „transport“ je tedy par vterin a je to v rukou laboranta :nevim: muj chlap tim prosel nekolikrat, stejne jako hodne chlapu jinych, a osobne moc nechapu, ze to nejmensi, co on pro poceti muze udelat, provazi takove obstrukce… Dite ho taky pripravi o komfort, a jste teprve na uplnem zacatku. Ty si budes mozna pichat injekce, ty pujdes do narkozy pri odberu, ty to odnosis, porodis, odkojis…
Jedno striknuti do kelimku je prd.
Ale chapu, ze kdyz vis, ze to jinak nechce podstoupit, ze ti nezbyva, nez to respektovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30454
27.3.21 10:43
@Anonymní píše:
Zdravím,jak to měli vaši partneři při odběru na spermiogram? Máme žádanku, vybrané i centrum. Ale parner odmítá možnost vše provést tam. Což plně chápu a respektuji. Vím že když je odběr uskutečněn doma musí být dopraven do 1h. do centra. Jsou ještě nějaké podmínky? Více jsem se moc nedočetla. Volat samozřejmě budu až tak oni budou, ale ať vím na co se připravit :mrgreen:

A on chápe, kolik bolestivých (třeba) procedur budeš muset ty absolvovat, než budete mít mimino? Zavolala bych do centra. Aby nehonil zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
27.3.21 11:12
@Anonymní píše:
Zdravím,
máme žádanku i vybrané centrum kam půjdeme. Partner chce ale vše provést doma. Což já chápu a plně respektuji. Dočetla jsem se jen že se musí vše doručit do 1h. od odběru. Jsou ještě nějaké podmínky? Jak to bylo u vás? Na co se máme připravit😁

Musi to udržet v teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
27.3.21 11:18
@Mutlice píše:
Vsechny detaily ti reknou preci v CAR, co dodrzet pri odberu a transportu. Vzdycky ale asi budou ty nejlepsi podminky primo v CAR, kde to jen preda a „transport“ je tedy par vterin a je to v rukou laboranta :nevim: muj chlap tim prosel nekolikrat, stejne jako hodne chlapu jinych, a osobne moc nechapu, ze to nejmensi, co on pro poceti muze udelat, provazi takove obstrukce… Dite ho taky pripravi o komfort, a jste teprve na uplnem zacatku. Ty si budes mozna pichat injekce, ty pujdes do narkozy pri odberu, ty to odnosis, porodis, odkojis…
Jedno striknuti do kelimku je prd.
Ale chapu, ze kdyz vis, ze to jinak nechce podstoupit, ze ti nezbyva, nez to respektovat ;)

Hele, ja to chapu. A jak nam rekli v caru, neni to nijak neobvykle. Muj muz je takova citliva povaha a dělat to v místnosti, kde to nekdo delal ctvrt hodiny pred nim, kolem ty osmatany casopisy… Docela dobre to vystihuje ta scena Jak jsem poznal vasi matku… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
27.3.21 11:33

@Ba-stet

Já k tomu zas až tak velké pochopení nemám a taky by mě hlodalo, jestli - pokud by byly výsledky špatné - to nezhoršil právě domácí odběr. Taky jsem citlivá povaha a fakt hodně se stydím. Gynekologické vyšetření je pro mě za trest. A přesto jsem každý měsíc minimálně jednou nebo dvakrát roztahovala na koze nohy, dost často před někým jiným, kdo se ve mě něčím šťoural. Takže honitbu v malé místnosti, kde nikdo jiný není, oproti tomu považuji za příjemnou záležitost. Obrázky i videa si může přinést vlastní (třeba v mobilu), za pár vteřin není co řešit a nepodstupuje to několikrát měsíčně. A to nemluvím o píchání injekcí a nežádoucích účincích hormonů, atd, atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9274
27.3.21 11:40
@Ba-stet píše:
Hele, ja to chapu. A jak nam rekli v caru, neni to nijak neobvykle. Muj muz je takova citliva povaha a dělat to v místnosti, kde to nekdo delal ctvrt hodiny pred nim, kolem ty osmatany casopisy… Docela dobre to vystihuje ta scena Jak jsem poznal vasi matku… :nevim:

A to tam nejsou hezké sestřičky v slušivých oblečcích, které ten odběr provedou? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
27.3.21 11:42

@Whitedog no, u nas byl doma vysledek lepší. Výrazně. :nevim:

My jsme to nebrali tak, že jeden (já) pro to dělá výrazně víc a druhýmu (jemu) je zatezko jedina vec. Navic to nebyl zadny jeho truc ve stylu tam je to hnusný, tam to delat nebudu, prostě to tam nešlo jak melo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
27.3.21 11:51
@jege píše:
A to tam nejsou hezké sestřičky v slušivých oblečcích, které ten odběr provedou? 8o

To je jen ve filmech :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 11:54

Můj chlap mel výsledky z domova horší než byly v reálu… Takze i ta hodina ma poměrně velký vliv. V CARu mu pak vyšly výsledky v normě…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat