Mimi ano? ne?

Anonymní
29.3.21 21:39

Mimi ano?ne?

Dobrý večer, mám na vas dotaz. Před měsíčkama, jsem si dělala testy. Na těch opakovaně duch. Nechala jsem tomu volný průběh. Menses jsem dostala na den přesně (21.3)břicho bolelo fest. Ale měsíčky slabší. Skončily mi 25.3. test / čárka, tak jsem si říkala tak, zase za měsíc. Jenže dnes jsem začala z ničeho nic znovu špinit. Něco mi řeklo, udělej si test. A ono ejhle // jak vyšité. Co teď. Vůbec tomu nerozumím. Myslíte, že mohu být těhu? ale proč z ničeho nic krvácím ( ne moc, ale ano). Moc děkuji za odpověď

Příspěvek upraven 29.03.21 v 21:51

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1686
29.3.21 21:42

Jestli máš pozitivní test, tak těhotná skoro určitě jsi. Krvácení může být hematom, zašla bych na gynekologii (oni teda asi nic neudělají, ale budeš vědět, na čem jsi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 21:55

Dnes jsem na gynde byla. Byla jsem si pro výsledky krve, a přítelova spermiogramu. Vše ok. Říkala jsem ji o těhu. testech, že jsem tam měla duchy, měsíčky na čas, poté test negativní. Tak říkala, že to teď teda nevyšlo. Dojela jsem domů. Začala jsem krvácet a na ten popud jsem si udělala test. Jsem z toho blázen

• Citovat
  • Nahlásit
2006
29.3.21 22:11

No tak zavolat zítra na gyndu a doptat se co a jak dál asi… Já první měsíc těhotenství měla taky menstruaci, slabší ale mela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.3.21 22:14

Klidně můžeš byt tehu. Slabé mesicky/krvácení není tak neobvykle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4128
29.3.21 22:16

Nech si vzít krev na hCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3105
29.3.21 22:34

Zkus další testy, když bude čárka silit, je to jasný a na gyndu nespechej, pokud nemáš bolesti. Stejne tam teď nic neuvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9455
30.3.21 06:57

To je dost zvlastni. Máš fotky těch testu před ms a teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 08:15

Vím, že člověk může být těhotnej a mít měsíčky. Jen nechápu proč tedkom špiním. O miminko se snažíme už rok. Tak bych byla ráda kdyby to konečně vyšlo. Na včerejším testu se druhá čárka objevila hned. Jen mě znepokojuje to krvácení

• Citovat
  • Nahlásit
2006
30.3.21 17:41

A volala jste na tu gyndu? Pokud máte pozitivní testy a krvacite… Tak bych šla ke gynekologovi… Jinak já jsem vždy šla 6-8ttAle neměla jsem žádné problemy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 19:07

@kavulenka dnes tam nebyla. Zítra budu volat. Ať vim. Jen myslim, že na ultrazvuku, ještě toho moc asi neuvidí, jestli je teda co

• Citovat
  • Nahlásit
B95
16
30.3.21 19:20

?

Ahoj holky. S partnerem se snažíme o miminko teprve druhý měsíc. Jsem teprve 6DPO a samozřejmě jsem nevydržela se netestovat. Myslíte že tam je náznak ducha? Ms mám dostat za 4 dny… Jsem hrozná, ale nedá mi to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
30.3.21 22:01
@Anonymní píše:
@kavulenka dnes tam nebyla. Zítra budu volat. Ať vim. Jen myslim, že na ultrazvuku, ještě toho moc asi neuvidí, jestli je teda co

No na ultrazvuku neuvidí nic ale může nějak řešit to krvácení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 13:46

Holky, tak dnes jsem byla na gyndě. Na ultrazvuku nic vidět nebylo. HCG 35,4. (Hodnota nic moc),tak za týden jdu znovu na uz a odběry. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat