S batoletem k doktorům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KarlaNim
Kecalka 249 příspěvků 31.01.17 20:01
S batoletem k doktorum?

Vzdy kdyz se obednavam. k.domtorum, tal si vzdy vybiram takovou dobu, abych mela hlidani. Ale co kdyz hlidani padne? Coz se mi stalo zitra, musim k zubari. Myslim, ze nemuzu jit s nim, aby ho tam krotili sestricky, tak jedine zavolat a jiny termin 8o
Ale u gynekologa to asi jde. Vim ze kdyz sem cekala prvni, vim ze jine tehotne tam byli treba i se dvemi starsimi detmi mezi 1 az 2 lety a zustali u sestricky (do ordinace nesli). To se musi se setrickou driv domluvit a nebo se to bere automaticky? 8o :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5540 příspěvků 31.01.17 20:03

Tak na gynde se u nas berou normalne, sestricka vzdy rada pohlida a s detmi si pohraje, ale asi zalezi jak kde no. Treba k zubari, nebo praktickej bych s malym nesla…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19286 příspěvků 31.01.17 20:04

Tak pokud nejdeš na hodinový zákrok, ale jen na prevenci tak proč ne?

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 31.01.17 20:07

Já když není zbytí, tak se po příchodu omluvím, že nemám hlídání a nikdy mně nikdo nevyhodil, dokonce jsem měla výbornýho zubaře, který dceři odpovídal za mně, a ještě vysvětlil, že maminka nemůže, protože musí mít otevřenou pusu

tezi
Hvězda diskuse 50252 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 20:08

@KarlaNim u zubaře hodně záleží co je potřeba udělat a jaké je dítě.
Jinak jsem děti brala ke všem lékařům kam jsem chodila a chodím a že jich není málo. Hlídání jsem nikdy neměla. A na gyndě s tím nikdy neměli problém. Menší dítě jsem měla v kočárku, větší mělo s sebou vždy nějakou hračku.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 31.01.17 20:08

@KarlaNim ja bych k zubari batole vzala. A nemuzes se priste objednat i s prckem? My chodime na preventivky spolecne.

Uživatel je onlineIrinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 31.01.17 20:17

Taky jsem malého měla několikrát u zubaře a uplně v pohodě, sestřička si s ním povídala, dostal obrázek a vzoreček pasty…prostě nešlo jinak a odkládat jsem nechtěla. Na gyndu jezdím také s malým, stejně jako na alergologii :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 31.01.17 20:20

Ja nemam nikdy zadne hlidani, tak kdyz potrebuji k doktorovi, deti mam s sebou. na gyndu uplne v pohode, maji tam i detsky koutek a hromadu hracek, sestricka ochotne pohlida, pochova… u zubare uz je to horsi, moje zubarka nema sestricku, ale mladeho zdravotniho bratra. ale jednou holt nebylo zbyti a taky pohlidal :lol:
nicmene vzdy se pri objednavani ptam nebo pak dodatecne zavolam jestli by byl problem, ze s sebou budu mit dve mala decka. slusne se zeptam jestli na ne treba muze nekdo chvilicku dohlednout. to same radim tobe, zitra tam cinkni a zjisti situaci ;)

Kriss Tina
Kelišová 5540 příspěvků 31.01.17 20:26

Ja si to u zubare nedovedu predstavit, asi zalezi dite od ditete, ale malej je zivej, jak se ho nekdo snazi udrzet na miste kdyz on nechce tak nastava rev. I kdybych sla jenom na prevenci tak nikdy nevim jestli zubar neco neobjevi a nebudu tam sedet hodinu, a co by malej delal treba v dobe co sestricka bude pripravovat plombu radsi nechci videt, by byla ordinace vzhuru nohama :D

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 31.01.17 20:28

Posledně u zubaře jsem měla s sebou 2 děti, 2letou na klíně a 4letý seděl vedle na židli. Měl hlídat manžel, ale nestihl to. Nebyl to problém. Děti byli ale také objednané a také je prohlédl.

dedrichov
Závislačka 2894 příspěvků 31.01.17 20:30

Chodívám s 2 dětma společně na preventivku. Vždycky si vyberou, kdo jde první…
Můžeš rovnou domluvit registraci, obvykle děti pacientů berou.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 31.01.17 20:34

K zubaři bych fakt nebrala.. je jiné, kdy si ta máma může dítě na půl pohlídat- např. jdete ke kožní, jste u dítěte, jdete třeba k obvoďákovi, může sedět vedle vás, ale zubař ne..
Jako já dnes byla.. Zubař v puse ruce, sestra držela moji pusu a třeba dítě začne zlobit… :nevim:
Já kidyž nemůžu prostě se přeobjednám..Třeba gynda mi přijde plně něco jiného jak zubař.. tam sestřička nemusí doktorovi nic držet, sedí si u papíru a může pohlídat, ale zubař, to bych nebrala..
Třeba 5letého hodného ano, a výš
Záleží jeslti chodíte oba k němu.. pokud ano zase je to jiné- ale k dospělému asi ne, nevíš co tam je za sestru

Petra274
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 31.01.17 20:45

Dnes jsem byla s dvouletou a starším (hyperaktivním) synem u zubaře a vše v bez problémů. Zvládly i to, že mi vrtala a chvíli to trvalo. Sice malej prohlídnul všechny časopisy o zubech, ale jinak ok. Dvouletá v pohodě.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 21:09

@KarlaNim hlídání nemám žádné, takže decka se mnou chodí komplet všude gynekologie, rovnátka, zubař.

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 31.01.17 21:19

Ja si myslim, ze je to pro deti prinosne. Ze musi byt chvilku ticho a sedet na zadecku. Dceru taky beru odmala sebou a neni problem je vzorna.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >