S batoletem v 1kk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:51
S batoletem v 1kk

Rozesla jsem se s partnerem a jsem nucena bydlet s ditetem kteremu jsou 2 roky v 1kk 30m2. Mam pidikuchyn, pidikoupelnu a jednu mistnost, kde ziju s ditetem. Ma tu postylku, svuj koutek. Chci se zeptat zda si myslite ze je to vhodne prostredi pro dite? Mam z toho trosku depresi protoze driv jsme bydleli v 2kk 55m2 a mala je zvykla na rozbeh. Taky mam obavy az prijde Ospod kvuli svereni do pece zda neshleda ze je nevhodne prostredi pro dite. Jsem spatna z toho ze jakoby nejsem schopna zajistit diteti vlastni pokojik ale ted na materske si nemuzu vetsi byt dovolit. Tenhle je muj.. mate nekdo s takovym bydlenim s ditetem zkusenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 05.07.19 20:01

Pokud tam máš čisto, dítě má vlastní postýlku nebo postel, máš pro něj oblečení a co jíst, pak je vše v pohodě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:02
@Anonymní píše:
Rozesla jsem se s partnerem a jsem nucena bydlet s ditetem kteremu jsou 2 roky v 1kk 30m2. Mam pidikuchyn, pidikoupelnu a jednu mistnost, kde ziju s ditetem. Ma tu postylku, svuj koutek. Chci se zeptat zda si myslite ze je to vhodne prostredi pro dite? Mam z toho trosku depresi protoze driv jsme bydleli v 2kk 55m2 a mala je zvykla na rozbeh. Taky mam obavy az prijde Ospod kvuli svereni do pece zda neshleda ze je nevhodne prostredi pro dite. Jsem spatna z toho ze jakoby nejsem schopna zajistit diteti vlastni pokojik ale ted na materske si nemuzu vetsi byt dovolit. Tenhle je muj.. mate nekdo s takovym bydlenim s ditetem zkusenost?

Zijeme v 1+kk s trimesicnimi dvojcaty. Takze se to nejak da, ale rozumim ti. Vyhledove mame zajisteno nove, vyhodne bydleni, ale to az za par mesicu. Vsechno jde vydrzet. Ted platime za bydleni cca 18-19k mesicne, 2kk okolo tady jsou kolem 25k, to uz by bylo moc.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9800 příspěvků 05.07.19 20:03
@Anonymní píše:

Ahoj,
Myslím, že s tím nebude problém. Pronajímali jsme byt mamince samoživitelce a ta měla dvě děti v 1+1, 36m, pidi koupelna se sprcháčem a problém nebyl. :nevim: a myslím si, že je více maminek, které žijí v 1kk s dětmi a dá se to. Postupem času, hlavně co se týká školního věku už to dítě potřebuje zazemí a svuj prostor, ale ted stejně chce nejvíce maminku.
Vím, jak se doma smějeme, že máme dvoupatrový dum a stejně jsme všichni 4 + pes na pár metrech, neustále spolu :lol:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 05.07.19 20:06

A dítě se může proběhnout venku, v parku, nebo na hřiští
a svůj pokojík fakt nepotřebuje, mám 2 r 8 m a ta by sama v nějakém pokojíku umřela, je furt se mnou, když jsme doma

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:09

Achjo holky kdyz me je z toho smutno :,( pripadam si jakobych selhala. Je mi toho drobka lito. Pripadam si jak nejaka cikanka. :,( chtela bych pro ni to nej a pritom tohle. Ani otec se o ni nezajima :(

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 05.07.19 20:09
@Anonymní píše:
Zijeme v 1+kk s trimesicnimi dvojcaty. Takze se to nejak da, ale rozumim ti. Vyhledove mame zajisteno nove, vyhodne bydleni, ale to az za par mesicu. Vsechno jde vydrzet. Ted platime za bydleni cca 18-19k mesicne, 2kk okolo tady jsou kolem 25k, to uz by bylo moc.

Kde bydlíte za tolik peněz??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:15

My jsme dva dospělí a 1,5r dítě v 1+1…je to na palici, ale dítě se může proběhnout venku. Kor teď v létě nemusíte doma trávit skoro žádný čas, jen přespat ;)

Petula306
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 05.07.19 20:16

Tak to berte jako váš malý, útulný byteček :) udělejte si to hezké, večer si dejte čaj nebo vínko, přečtěte pár stran nějaké pěkné knížky a třeba vám to přijde hezčí :) mrňouskům nevadí kde jsou, hlavně že tam je máma :srdce: a není všem dnům konec, všechno může být časem jinak
OSPODu to vadit nebude, děti vyrůstají i v horších podmínkách

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:18
@Anonymní píše:
My jsme dva dospělí a 1,5r dítě v 1+1…je to na palici, ale dítě se může proběhnout venku. Kor teď v létě nemusíte doma trávit skoro žádný čas, jen přespat ;)

A jak to mate velke?

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 05.07.19 20:25
@Anonymní píše:

To je snad vaše věc kde bydlíte ne, proč by mělo vadit, že bydlíte v malém bytě??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:26
@lucik2011 píše:
To je snad vaše věc kde bydlíte ne, proč by mělo vadit, že bydlíte v malém bytě??

No jako ze mala nema pokojik

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 05.07.19 20:29
@Anonymní píše:
No jako ze mala nema pokojik

Myslíte, že všechny děti mají svůj pokojík? To určitě ne, není to přece nutnost

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 8150 příspěvků 05.07.19 20:30

Pro OSPOD je to v pohodě, a s malou choď co nejvíc ven. Malá bude v pohodě, pokud ty budeš v pohodě. A za rok se vrátíš do práce a budeš si moci dovolit pohodlnější bydlení.

Vlastní pokojík fakt není to, na čem dítěti záleží - takovéhle batole bude spokojenější s tím, že má mámu furt u sebe a nemusí být v noci samo v pokoji.

Příspěvek upraven 05.07.19 v 20:31

unuděná
Echt Kelišová 8146 příspěvků 05.07.19 20:31

Bydleli jsme v 1kk dva dospeli a dve deti (az do veku 5 a 2,5),42m a bylo to jedno z nejkrasnejsich obdobi naseho zivota :srdce: rozbeh v byte nemaji deti ani ted, na 100m, protoze byt neni hriste, aby se tam litalo ;) Muzes byt rada, ze mas kde bydlet (jen s dcerou) a jestli je to 30m nebo 60 hraje roli jen v tve psychice.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama