Ubrečená holčička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BabjLu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:37
Ubrecena holčička

Dobrý den, chci znát vaše názory jestli je to normální. Moje 28 měsíční holčička je hodně uplakaná, velice často brečí, ale kolikrát prostě bez důvodně, řekla bych její povaha, ale proc? Jsou to slzy jak hrachy, vzteká se a brečí u toho, to pak na ní nemůžeme občas ani promluvit když je naštvaná, to je pak ještě víc. Spatne mluví, má svoji řeč. Ale je prostě hodně ubrecena, doma, venku… A já stoho občas už blaznim. Máte také hodně ubrecene děti, nebo jste měli? Ahoj :)

Reakce:
Uživatel je onlineLucieDom
Stálice 52 příspěvků 02.07.19 14:45

Jo to znám, teď čerstvě dva roky, mluví Teda celkem dobře, ale furt se vzteká, pořád ho něco bolí, občas si dokonce i schválně ublíží a pak chodí, že ho to bolí, je to na palici, ale je to asi jeho temperamentem a vynucováním si pozornosti, a to má pozornosti dost… Doufám, že z toho brzy vyroste :zed:
A venku o tom ani nemluvím, nejdřív řve, že nechce být v kočárku, pak zase že nechce být venku z kočáru, no na palici prostě :lol:

BabjLu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 18:52

@LucieDom A jak to zvládáte? reagujete s chladnou hlavou? jako třeba dcera vztane s úsměvem, jdeme do obýváku, sundám plínku a řev(učím jí na nočník) takže hned od rána takové krásné představení :roll: :lol:

Váš příspěvek
Reklama