Dovolená bez mého miláčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol-Honza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 20:47
Dovolená bez mého miláčka

Ahojte lidičky za 14 dní máme letět s přátelem na dovču na 7 dní, ale bez malého (1rok) měli jsme ji zaplacenou už dlouho..připadám si jak nějaká blbá hnusná matka co nechá dětsko někomu na Krku.. ale takhle to není já chtěla jet klidně i s malým ale babičky se nabídli a my s přítelem si řekli že si uděláme takovou poslední dovču (babičky jsou mladé 43,44 takže vím že to zvládnou)☺️ o malého je a bude postaráno každý den bude na výletě ☺️☺️ ale já mám v sobě takový hnusný pocit takový jak by že se bojím že bude plakat třeba po 4 dnech nebo já nevím snad mě chápete nebojím se vím je v dobrých rukou ale i tak chci letět odpočinout si ale i taaak ten pocit ???????????? prosím že tu je i některá z vás co taky odjela na dovču ale bez dětí… může se i stát že malý bude plakát že tu nebudem nebo něco takového??..???? malý chce mlíčko jen ode mně a přítele někdy a to výjimečně od mojí mamky a nebo tchýně ale to nějak ani nevadí vždy dostane něco jiného polévku hl.chod cokoliv ale bojím se aby nezhubnul víc než teď je když nebude mít skoro mlíčko.. :( PS: dovču jsme chtěli prodat ale nikdo ji nechce a kdyby jsme ji zrušili tak nám vrátí malinko takže by jsme byli ztratni cca o 18.000kč :( myslím si ale že 7 dní se to dá zvládnout ne? Poradíte mi i něco abych nebyla tak napjatá? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 4097 příspěvků 30.06.19 20:54

Pokud má hlad mlíko se vezme od každého na víc v roce to bez mlíka faktw přežije a pokuse víš že to babičky zvládnou, tak se zklidni, zábal a vzhůru na dovolenou…a zkoušela jsi se zeptat rodičů jestli nechtějí místo vás letět?

Fiškuska
Stálice 80 příspěvků 30.06.19 21:08

Já mám ročního syna a vůbec si neumím představit, že bychom s přítelem jeli na dovolenou bez něj. Píšeš, že už máte dovolenou zaplacenou dlouho (třeba půl roku?), to bych se asi neodvážila, protože bych nevěděla, jak na tom malej za půl roku bude - jestli nebude mít třeba separaci, růst zuby apod… Asi bych se snažila tu dovolenou někomu udat za každou cenu, jenom abych tam nemusela jet já :D Ale každý to má jinak, jestli babičkám důvěřuješ a už s malým třeba i samy přes noc byly, tak proč ne :)

Ann-Sylvie
Kecalka 138 příspěvků 30.06.19 21:11

Upřímně. Já bych na dovolenou bez ročního dítěte nejela, neužila bych si to. Mimino potřebuje mámu, a i když o něj bude jistě dobře postaráno, maminka to nebude. Ale každý to má nastavené jinak. Když chceš jet, tak jeď. Jak to bude vnímat tvoje dítě, ti asi nikdo neřekne..

iiiv
Extra třída :D 11484 příspěvků 30.06.19 21:11

Vzala bych ho s sebou. Protože bych si to stejně bez nej neužila

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 30.06.19 21:12

O jídlo bych se až tak nebála, za týden nevyhladoví. Ale od tak malého dítěte bych neodletěla na týden pryč, to jste si mohli nechat, až bude starší. Že to zvládnou babičky, ok ale jak to má zvládnout on? Jasně, že mu bude máma chybět a bude plakat a ty to moc dobře víš :nevim: našemu jsou skoro dva, je denně zvyklý chodit tři hodiny do jeslí a týden bych ho v životě bez rodičů nikde nenechala. Dělám si hlavu i z těch dní, kdy budu muset být za dva týdny v porodnici a bude doma jen s tátou a s babičkou. A nevěřím, že si tu dovolenou užiješ

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 30.06.19 21:13

Ročního bych na tal dlouho na hlídání nedala. Kluk ke konci blbě nesl i odloučení ve 2 a čtvrt letech a to byly jenom 4 dny. Ale tak tohle má každý jinak.

Ennny
Závislačka 4097 příspěvků 30.06.19 21:13

No je fakt že nechápu proč ho teda nakonec nevezmete a sebouw když z toho máš blbý pocit :nevim:

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 30.06.19 21:15

Já sice na dovolenou nepojedu, ale pojedu v srpnu do porodnice na čtyři dny, dceři v té době bude taky jeden rok, jenže u mě to je nezbytně nutné :-D bude u prarodičů a nějak to zvládnout musí, ale taky se toho bojim, na dovolenou bych bez ní zatím asi nejela, ale záleží na dítěti a každé je jiné.

Karleon
Kelišová 5798 příspěvků 30.06.19 21:17

A to jedete do nějaké příšerné oblasti plné nakažlivých nemocí, že ho nemůžete vzít s sebou? Já bych to neudělala, i na svatební cestu jsme dceru brali (měla rok a půl), ale známá nechala ročního syna babičce, že prý by tam na něj bylo moc horko. Ach jo.

semisova
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 30.06.19 21:24

Už bych taky nejela. Když bylo mému prvnímu půl roku a sám se odstavil od kojeni nechala jsem se přemluvit manželem na alespoň poznávací eurovikend v Dublinu ještě se známými. Mamka byla na malého zvykla byla jsem u ni obvikend. Cestou na letiště mi došel hrozny pocit a nejradši bych to odpiskala a to proto, ze když letadlo spadne přijde malý o oba rodiče. Takže jsem byla hotova a říkám ze proste s nim nebo ať si jede manžel s kamarády snad sám. :roll:
Od te doby mi mamka hlídala max víkend a nejdyl měla prostřední holčičku 4roky jednou celou dobu když jsem byla týden v porodnici a ta to brala hodně špatně nemohli mě ani navštívit jinak by z nemocnice nechtěla odejít.
Takže za mě, bud vzít na dovcu ještě ročního (taky se chystáme letos a bereme i 8mesicniho k mori) nebo ať jedou příbuzní. Neuzila bych si to.

Příspěvek upraven 30.06.19 v 21:26

lachtanice86
Echt Kelišová 8726 příspěvků 30.06.19 21:26

@Nikol-Honza já bych to neudělala. Píšeš že ji máte zaplacenou dlouho, neumím si představit koupit dovolenou teď když má moje malá 7měsíců a čekat že to nějak dopadne. Ale tak každá to máme jinak.

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 30.06.19 21:26

Prosim te uklidni se. Jestli je na babicky dostatecne zvyklej a je u nich spokojenej tak nevidim problem. V roce dcery jsem byla nemocna a byla u babicek 14 dni. Tesily jsme se obe strasne, ale trauma nemame ani jedna. Dcera tedy na babicky dost zvykla, pze se hodne navstevujeme. Bud v klidu jed a nebo proste nejezdi.

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 30.06.19 21:27

Ve finále, budeš smutnit, ty nebo dítě? Když se na to babičky cítí :nevim: :think: já bych to asi zvládla :mrgreen: :mrgreen: ale já už syna mamce „vrzla“ ve 3měsících a šla jsem na mini akci, ale spaní mimo domov.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.06.19 21:28

Pokud babičkám věříš, tak bych letěla.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama