Suchá plena přes noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 187 příspěvků 30.06.19 10:04
Sucha plena pres noc

Ahoj, syn 18m…dnes i predevciremmel uplne suchou plenu…Pred spanim kojen, v noci jednou a cucl piti. Vcera lehce mokra.Dnes se. nam podaril prvne nocnik na curani..byl.plny…moc. samozrejme. tmavsi, ale dost.Je to. normalni? Byla jsem.vzdy zvykla na mokrou plenu..je.to horkem, vyspelosti?Pres.den ma. tez uz delsi intervaly a cura hojneji. Proste jinak moci dost..i pije pres den..Jak to je? Moc cista..ted jsme nahodne po viroze a dr. delala moc i crp. Dekuji

Reakce:
Anais
Kelišová 5726 příspěvků 70 inzerátů 30.06.19 10:10

Syn míval suchou plenku přes noc taky docela brzy. Kolem roku tuším.
Alespoň víte, že už vám přes noc vydrží nemočit a můžete ráno zkusit nočník :potlesk:

Aduš8
Kelišová 5241 příspěvků 30.06.19 10:12

Syn (19m) do sebe včera nalil asi dva litry a přebalovala jsem vždycky jen jednou učůrnuto. V noci taky nečůral moc, podle mě je horko a většinu toho vypotí.

Verun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 30.06.19 10:17

Je horko, vypoti to. Moc je pak koncentrovanejsi. A pravy cas na to zacit pouzivat po ranu nocnik :palec:

beruska9
Extra třída :D 11253 příspěvků 30.06.19 10:37

Tak horko je mozne, ale taky se mu mozna zacal poradne tvorit nejaky ten hormon, ktery ridi to curani v noci. Muj prvni syn byval suchy pres noc nekdy pred 2. narozeninami

Leo44
Kecalka 269 příspěvků 30.06.19 11:16

Tak dcerka má již od roka přes noc suchou plenku. Teď je jí 15 měsíců a v noci v téhlech vedrech spí bez plenky. Přes den už chodí na nočník.

Váš příspěvek
Reklama