S dětmi sama - stěhování od rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:38
S detmi sama

Dobry den je tu nekdo kdo bydli sam s dvemi malymi detmi jake to je zvladate to necitite se osamela a nenudi se deti… nevim jestli mam do toho jit bydlim u rodicu a mam sanci tet mit jeden byt tak premyslim jestli jit jestli to bude pro deti lepsi jak tady.. deti tu zlobi delaj bordel a nechtej ani moc jist.. ale sme v baraku je tu zahrade dva psy a kocka a deti si tu i pohrajou furt tu je veselo no ale moje rodice to moc nesnasej dobre ze tu je furt takovy rusno????

Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 15.07.19 22:44

Jdi, zdrhej, utikej!!! Bude to to nejlepsi co pro sebe a deti udelas. Jsi dospexla a zvladnes se postarat o sebe a sve deti!!! Nezapomen svuj zivot u rodicu. K babicce se jezdi na navstevu. Ver mi, strasne vimmo cem mluvim. Spolubydleni s rodicema se da vydrzet na prechodnou dobu ale jinak ne. Nedela to dobrotu.

P4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 15.07.19 22:49

Za mě by bylo důležité to, že to rodiče nesnáší dobře… Víc bych neřešila. Jinak mám stejný názor jako @Khalesi . K babičkám se jezdí na návštěvu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:50

Strasne bych chtela bydlet sama s detma!! bohuzel jim nechci brat tatu tak s nama bydli. jakmile odrostou, tesim se jak si zařídím svoje bydlení kde mi nikdo nebude pouštet fotbal, nebudou se válet fusekle, nebude v lednici smrdět sádlo…vždy jsem bydlela sama a na spolubydlení s partnerem i když je oproti jinym chlapum velmi cistotný a bere ohledy..stejne si na to nemohu zvyknout. nejvíc si užívám když odjede na 3 dny nekam…bohužel je skoro porad doma nikam moc nejezdí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 23:13

@Khalesi to teda uz taky toho mam pokrk protivny jsou furt na nas a akorat z nich mam stresy proto sem odesla od byvalyho aby sme nezili ve stresech a nakonec mi pride ze tet sem jeste ve vetsich stresech nez sem byla a to jen diky rodicum kdyby sme bydleli sami tak by sme meli klidek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 23:17
@Anonymní píše:
Strasne bych chtela bydlet sama s detma!! bohuzel jim nechci brat tatu tak s nama bydli. jakmile odrostou, tesim se jak si zařídím svoje bydlení kde mi nikdo nebude pouštet fotbal, nebudou se válet fusekle, nebude v lednici smrdět sádlo…vždy jsem bydlela sama a na spolubydlení s partnerem i když je oproti jinym chlapum velmi cistotný a bere ohledy..stejne si na to nemohu zvyknout. nejvíc si užívám když odjede na 3 dny nekam…bohužel je skoro porad doma nikam moc nejezdí
No taky sem to tak mela jak sem byla s byvalim strasne mi prekazel nerozumeli sme si uz byl hnusnej na nas i na deti ale nechtela sem jim brat tatu a rodinu okolo(babicku, dedu, sestrenku atd…) ale bejvalej uz to schovanim prehanel tak sem si rekla ze to ukoncim co nejdriv ze uz nebudu marnit cas snim nebo to nikam nevedlo… a kdyz se tak rozmyslim je mi fajn kdyz sem bez neho jen ty moje rodice mi to tak ztezujou tim stresovanim a tak no…
Martha03
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 15.07.19 23:28
@Anonymní píše:
No taky sem to tak mela jak sem byla s byvalim strasne mi prekazel nerozumeli sme si uz byl hnusnej na nas i na deti ale nechtela sem jim brat tatu a rodinu okolo(babicku, dedu, sestrenku atd…) ale bejvalej uz to schovanim prehanel tak sem si rekla ze to ukoncim co nejdriv ze uz nebudu marnit cas snim nebo to nikam nevedlo… a kdyz se tak rozmyslim je mi fajn kdyz sem bez neho jen ty moje rodice mi to tak ztezujou tim stresovanim a tak no…

Tvoji rodiče ti to nestezuji. Když u nich bydlíš nedávás jim na výběr. Odstehuj se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 23:32
@Martha03 píše:
Tvoji rodiče ti to nestezuji. Když u nich bydlíš nedávás jim na výběr. Odstehuj se.
:palec: udelam to diky
murry
Závislačka 3339 příspěvků 16.07.19 00:10
@Anonymní píše:
Dobry den je tu nekdo kdo bydli sam s dvemi malymi detmi jake to je zvladate to necitite se osamela a nenudi se deti… nevim jestli mam do toho jit bydlim u rodicu a mam sanci tet mit jeden byt tak premyslim jestli jit jestli to bude pro deti lepsi jak tady.. deti tu zlobi delaj bordel a nechtej ani moc jist.. ale sme v baraku je tu zahrade dva psy a kocka a deti si tu i pohrajou furt tu je veselo no ale moje rodice to moc nesnasej dobre ze tu je furt takovy rusno????

Pocitej s tim ze to bude narocnejsi..takhle vasi pohlidaj nebo prihlidnou..nekdy asi uvari a jindy tam skocis pro chybejici cibuli. V byte deti nevypustis ven na zahradu, ale hezky musis mezi panelaky s detmi sama…dobre si to promysli. Ano generace by nemely zit spolu, ale ty jsi sama a bude to narocnejsi..nehlede treba na financni dopad…a k tomu znudene decka v byte…nevim nevim..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 10:40

@murry budeme bydlet blizko rodicu kdyz to vyjde tak asi by sme se nenudili bylo by to neco podobneho jak bydlet u nich kdyz se tu stavime treba jednou dvakrat denne.Me jde hlavne o to aby deti jedli nebo moje mama vari takovy jidla co mi nejime a deti vubec tu jist nechtej tak hlavne kvuli tomu bych sla aby sme meli svuj klid aby deti byli klidnejsi a jedli co jim uvarim ja.. aby si mohli hrat s hrackama s klidem a kricet a tak nebo jim to vadi ze tu je trochu hracek na zemi a trochu kriku s deti a neda se to tady uhlidat nebo oni mi nepomahaji s detmi vubec sem na ne sama tak ci tak se toho moc nezmeni kdyz se odstehuju jen budeme mit svuj klidek :grinning:

Uslava
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 16.07.19 12:52
@Anonymní píše:
@murry budeme bydlet blizko rodicu kdyz to vyjde tak asi by sme se nenudili bylo by to neco podobneho jak bydlet u nich kdyz se tu stavime treba jednou dvakrat denne.Me jde hlavne o to aby deti jedli nebo moje mama vari takovy jidla co mi nejime a deti vubec tu jist nechtej tak hlavne kvuli tomu bych sla aby sme meli svuj klid aby deti byli klidnejsi a jedli co jim uvarim ja.. aby si mohli hrat s hrackama s klidem a kricet a tak nebo jim to vadi ze tu je trochu hracek na zemi a trochu kriku s deti a neda se to tady uhlidat nebo oni mi nepomahaji s detmi vubec sem na ne sama tak ci tak se toho moc nezmeni kdyz se odstehuju jen budeme mit svuj klidek :grinning:

Já osobně bych s malými dětmi bydlela u rodičů, pokud by to bylo možné. Vařit jim můžeš sama, nemusíš být s dětmi celý den doma a můžeš s nimi někam jít a tak děti nebudou doma dělat blbosti. Měla bys je zabavit tak, aby rodiče měli klid. Ušetříš za bydlení a občas ti pohlídají, když máš nějaké zařizování a nebo když jsou nemocné. Máš to v baráku. Budeš jednou chodit do práce a děti přijdou ze školy do baráku, kde někdo je. To je k nezaplacení. Ale třeba to tam máte malé, podrobnosti jsi nenapsala.
Jestli to nemůžeš vydržet a odstěhuješ se, tak bude všechno na tobě. Přijde mi, že máš problém se zvládáním už teď. Jestli plánuješ chodit dvakrát denně domů, tak to se nikam nestěhuj. Ale já s tebou nebydlím, vycházím jen z toho, co jsi napsala. Může to být horší i lepší.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 16.07.19 12:54
@murry píše:
Pocitej s tim ze to bude narocnejsi..takhle vasi pohlidaj nebo prihlidnou..nekdy asi uvari a jindy tam skocis pro chybejici cibuli. V byte deti nevypustis ven na zahradu, ale hezky musis mezi panelaky s detmi sama…dobre si to promysli. Ano generace by nemely zit spolu, ale ty jsi sama a bude to narocnejsi..nehlede treba na financni dopad…a k tomu znudene decka v byte…nevim nevim..

Máme stejnou myšlenku. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama