S dětmi v okolí Trutnova

3929
31.7.20 11:19

S dětmi v okoli Trutnova

Maminky s okolí Trutnova, nebo kdo byl v okolí na dovči, výletě. Jedeme příští týden na dovolenou. Koukala jsem na zámek Ratibořice, měla tam být prohlídka zámku s komtesou, jen tedy prohlídky dětské byli jen v červenci… bohužel. Vymýšlíme kde jinam se podívat. Máme v plánu zatím jen Teplické skály, koupaliště, koukala jsem na bobovou dráhu a park dětský v Peci pod Sněžkou…Líbil se mi ten zámek že je to prohlídka pro děti.
Někdo nějaké další tipy??? Děti mají 4,9,13 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6405
31.7.20 11:27

Jsem ze Dvora Kralove, takze ZOO :-) Akorat jsme tam byli minuly tyden a bylo tam strasne lidi. Dost zalezi na pocasi. Radi jezdime na prehradu Les kralovstvi, Zvicinu. V Trutnove je asi pekne koupaliste (podle fotek, jeste jsme tam nebyli). Primo v Trutnove je Stachelberg. Stezka v korunach stromu v Janskych Laznich, ale opet bude asi dost lidi..pokud mate radi hory, tak Janske Lazne, Zaly da se vyjet lanovkou, jsou tam rozhledny a pripadne mensi turisticky okruh..My mame deti vetsi 11 a 13 a ti nejradeji bobovou drahu a sjet si trasu dolu na kolobezce :mrgreen:. Mlade Buky jsou pro deti take fajn, kousek od Trutnova, je tam bobova draha, detske (vodni) hriste, trampoliny, certova stezka apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
31.7.20 11:27

Herní krajina Pecka - naprostá bomba. Děti (v té době 6 let) nadšené a i mě se to hrozně líbilo - krásný způsob jak skloubit přírodu a zábavu pro děti. Je to nahoře na Portáškách - dá se vyjet lanovkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.20 11:32

Baldův svět Mladé Buky… byli jsme minulý týden a dcera nechtěla odejít, byli jsme tam snad 6 hodin. Jen jsou potřeba plavky, ručník a eventuálně náhradní oblečení. :grin: Ale zábava super. Mají i webovky - googli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
31.7.20 11:33

Zapomnela jsem na Kuks a Braunuv Betlem..vse je pomerne blizko
https://www.hospital-kuks.cz/cs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
31.7.20 11:37

@vedma007 Je ta Herni krajina i pro starsi deti? Minule jsme premysleli, kam je vzit na hory, aby to nebylo pouze chozeni..coz nam dospelym teda vubec nevadi, ale deti prece jen chteji trochu vetsi akci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
31.7.20 11:40

Jinak jsem minule premyslela, kam jit pri spatnem pocasi. Pokud je hezky, tak se da vsude, ale pokud prsi, tak (alespon ve Dvore Kr.) toho moc neni. Mozna nejake aquaparky, pevnost (Stachelberg, Josefov), nebo muzeum v Nove Pace
http://muzeum.cz/…hych-kamenu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
31.7.20 11:42

@lexxie určitě ano, ono se tam zabaví i dospělák :mrgreen: naopak kamarádka s čtyřleťákem to měla náročnější, stále mu musela být za zadkem, ty větší děti se tam podle mě zabaví lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
31.7.20 11:45
@SibyllaTrelawney píše:
Baldův svět Mladé Buky… byli jsme minulý týden a dcera nechtěla odejít, byli jsme tam snad 6 hodin. Jen jsou potřeba plavky, ručník a eventuálně náhradní oblečení. :grin: Ale zábava super. Mají i webovky - googli.

Už na to koukám, myslím že tam se vydáme. I bobová dráha tam je. Paráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
31.7.20 11:48

@vedma007 Skvele, dik. My bydlime v Holandsku, ale do Dvora jezdime na prazdniny, tak vzdy vymyslime, kam jit, kdyz uz jsou starsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.20 11:51

@Veru1987 Vstupné se platí na 5 hodin, ale faktem je, že nikdo nekontroluje, v kolik jsi přišla a v kolik máš odejít - my jsme to asi výrazně přetáhli. Fakt doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
31.7.20 11:53
@SibyllaTrelawney píše:
@Veru1987 Vstupné se platí na 5 hodin, ale faktem je, že nikdo nekontroluje, v kolik jsi přišla a v kolik máš odejít - my jsme to asi výrazně přetáhli. Fakt doporučuju.

jooo koukala jsem že je to na pět hodin, myslím že i to pak bude stačit, i když kdo víí… ale vypadá to super. A vezmeme je i na bobovku. to bude asi nej zážitek s dovči pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.20 12:03

@Veru1987 Užijte si to! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie