S kojencem do nemocnice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 06:55

S kojencem do nemocnice

Dobrý den, jdu si sem pro radu. Budu moc ráda, za jakékoliv rady, vaše zkušenosti. A předem za ně děkuji. Mám 10 měsíční dceru, která je od 6. Září nemocná. Od 6. Září do ní cpu léky, který ani nepomáhaj. Má kašel jak tuberák, rýmu že až smrdí a teď už třetí den i horečku. Během těhlech strašných dvou měsíců, jsem s ní byla 4× u doktorky, která jí jenom mění sirupy. Léky dávám pravidělně, má podloženou matraci v postýlce, pije hodně, zvlhčuji vzduch, odsávám nos a doma se nekouří. Můžu si vyžádat pobyt v nemocnici? Protože tyhle náročný dva měsíce, nejsou utrpení jenom pro ní, ale mě už je k zbláznění :( Chci si s ní jet do nemocnice, aby jí tam už konečně vyléčili, když to doma prostě nejde! Já už nevím co s ní dělat. Doktora se všemu směje a na všechno by dávala jen vitamin C :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20347
2.11.21 07:05

Vítej v klubu léčby pomocí cibule a zařikavani!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36954
2.11.21 07:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si sem pro radu. Budu moc ráda, za jakékoliv rady, vaše zkušenosti. A předem za ně děkuji. Mám 10 měsíční dceru, která je od 6. Září nemocná. Od 6. Září do ní cpu léky, který ani nepomáhaj. Má kašel jak tuberák, rýmu že až smrdí a teď už třetí den i horečku. Během těhlech strašných dvou měsíců, jsem s ní byla 4× u doktorky, která jí jenom mění sirupy. Léky dávám pravidělně, má podloženou matraci v postýlce, pije hodně, zvlhčuji vzduch, odsávám nos a doma se nekouří. Můžu si vyžádat pobyt v nemocnici? Protože tyhle náročný dva měsíce, nejsou utrpení jenom pro ní, ale mě už je k zbláznění :( Chci si s ní jet do nemocnice, aby jí tam už konečně vyléčili, když to doma prostě nejde! Já už nevím co s ní dělat. Doktora se všemu směje a na všechno by dávala jen vitamin C :zed:

Jdi s ní k lékařce, ať ji prohlédne. Udělá CRP. Má teploty nebo horečky nad 38?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27027
2.11.21 07:08

Nedelala bych si přehnané naděje, že v nemocnici pomůžou. Byla jsem se synem každý rok a vždy to bylo o ničem a vždy jsme si přivezli nějaký „bonus“.
Jednou i doktorka vědomě a úmyslně nasadila nevhodnou medikaci s tím, že to nepomůže, ale musí vykazovat, že ho léčí.
Pokud má horečku, jela bych k doktorce, trvala bych na CRP. Koupila bych inhalátor a inhalovala (to bylo jediné, co s ním vždy v nemocnici dělali).
Dál dostával sirupy stejné jako doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36954
2.11.21 07:10

Jestli to jde, změň pediatra. Poptej se po známých, dej na doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
2.11.21 07:10

Ahoj, muj rocni syn byl take nemocny temer 3 mesice, nakonec z toho měl bronchitidu a musel inhalovat, to jedine mu pomohlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
2.11.21 07:12

Nemyslim, ze by v nemocnici udelali neco jinak, pokud kasle, ma rymu a treti den teplotu, tak ji stejne nevezmou. Nevim teda, jestli ma ATB (ale to asi prakticka resi, jestli je ma mit…).Proste je ted hodne virovych infekci, moje deti se stridaji nebo ulehaji soucasne, od zacatku zari byli ve skolce asi 3-4 tydny…uz ztracim prehled, sirupu vypili nepocitane a ted zrovna resime zanet stredniho ucha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3919
2.11.21 07:23

Pokud mate pochyby, je naprosto normální vyžádat si názor jiného lékaře. Moje doktorka by už udělala minimálně RTG plic, protože zápal plic poslechově vůbec nemusí být poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
2.11.21 07:53

Moje děti tohle mívaly celou zimu ze suchého vzduchu. Když jsem koupila zvlhčovač a jel 24/7, tak se to úplně spravilo. Pak jsme přestali topit kotlem na tuhá paliva a koupili tepelné čerpadlo a vlhkost se sama upravila a od té doby ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27572
2.11.21 08:04

V nemocnici nejsou na to aby léčili rýmu a kašel, ale pro akutní stavy ohrožení života :roll: tam fakt být nechceš, nebudeš mít klid ani pohodlí jako doma. Jestli ti nevyhovuje lékař, zkus jiného. Já měla teď mladší taky skoro měsíc a půl doma, jako většina :nevim: jestli má třetí den horečku tak znovu k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21825
2.11.21 08:11

Určitě bych nelítala s kašlem a rýmou do nemocnice. Jo, je to otravné a ano, trvá to dlouho. Osobně bych skočila do lékárny crp test a udělala jí ho doma, pokud by vyšel vysoký, šla bych s ní opakovaně k pediatričce a domluvila se na atb. Něco na podporu imunity (imunoglukan, preventan), hodně ovoce, klidový režim, mořská voda do nosu, hoooodně smrkat a litry čaje s medem, nic víc moc poradit nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70198
2.11.21 08:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si sem pro radu. Budu moc ráda, za jakékoliv rady, vaše zkušenosti. A předem za ně děkuji. Mám 10 měsíční dceru, která je od 6. Září nemocná. Od 6. Září do ní cpu léky, který ani nepomáhaj. Má kašel jak tuberák, rýmu že až smrdí a teď už třetí den i horečku. Během těhlech strašných dvou měsíců, jsem s ní byla 4× u doktorky, která jí jenom mění sirupy. Léky dávám pravidělně, má podloženou matraci v postýlce, pije hodně, zvlhčuji vzduch, odsávám nos a doma se nekouří. Můžu si vyžádat pobyt v nemocnici? Protože tyhle náročný dva měsíce, nejsou utrpení jenom pro ní, ale mě už je k zbláznění :( Chci si s ní jet do nemocnice, aby jí tam už konečně vyléčili, když to doma prostě nejde! Já už nevím co s ní dělat. Doktora se všemu směje a na všechno by dávala jen vitamin C :zed:

Tohle neni na pobyt v nemocnici.
Kolik ma horecku?
Pokud se Ti neco nezda, muzes zmenit pediatra.
Ale sla bych v prvni rade k doktorce na poslech, zkontrolovat CRP.
A myslim, ze je zvykla na vazne pripady, to neni, ze se smeje, ale asi to nebude tak vazne.
Otazkou je, jak ma vysokou horecku a kdy jsi tam s ni byla naposled na kontrole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
2.11.21 08:24

Chudák malá… A to už jste měli ATB? Kolik má teď horečku? V nemocnici „pobyt“ nedostanete, ale možná jiné léky. No a možná bych změnila doktorku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70198
2.11.21 08:25

@unuděná ma 10 mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
2.11.21 08:27

Když byla malá v inkubátoru, bylo tam miminko, co chytilo takový zánět horních cest dýchacích. Kapky, odsávání, hadr přes postýlku.. Nemohli ho z toho dostat měsíce. Nemohlo ani pořádně pít, jak nemohlo dýchat, dvojče mělo dávno s mámou doma (vydržela to tam s tím druhým zdravým asi měsíc čekat, až se uzdraví a pak šla na Vánoce domů, protože měla ještě pětileté). Bylo to hrozně smutné. Chápu, že jsi zoufalá. Umořená byla i celá parta sester a všem ho bylo líto a nemohly ho propustit nemocného domů ani tu blbou rýmu s kašlem nějak vyléčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat