Náhlá změna spánku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3905
1.11.21 08:16

Náhlá změna spánku

Ahoj,
mám dvouměsíční dceru, od narození spala jak profík. Začínám ukládat kolem 18:30, v sedm bývá v postýlce, nejpozději kolem 19:30 spí (někdy je potichu, někdy křičí - to jsem tam s ní, nosím, hladím, šíšám, nikdy nenecháváme vyřvat ani minutku). Doposud se na první kojení budila nejdříve kolem půlnoci, spíš ale až mezi jednou a druhou. Od pátku se na první kojení budí kolem desáté a do rána se pak budí max po hodině a půl, klidně ale i po 20 minutách. Nepomáhá nic než kojení. Úplně ani tak nehledám rady, spíš brainstorming, spánek dětí mě zajímá a nemůžu se dopátrat, proč ta náhlá změna. V pátek jsem to po porodu poprvé dostala, taky jsem dostala vysoké horečky (zánět dutin, asi), a taky jsme v minulém týdnu museli přestat balit na noc do swaddleme zavinovačky (má kašel, a když je utažená, tak usne, rozkašle se a vyblije obloukem všechno, co vypila - později v noci už pak ale nekašle, to ji nebudí), spí ve spacím pytli. Zkoušela jsem ji později v noci zabalit zpátky do swaddleme, ale budila se i tak. V posledních dnech taky přes den pije míň - co dvě hodiny max, ale opravdu pije jen chviličku, pak dudlá a usne. Přibírá a roste před očima, ale nemyslím že by to byl spurt, leda nějakej projevující se pouze v noci :mrgreen:
Je mi jasný, že je to nejspíš období a přejde to (a že některý děti takhle nespí pořád), ale přesto, napadá vás, proč to ta změna? Ono mít horečky a zimnice a v noci místo spaní furt akorát kojit, to jednoho docela vyčerpá :mrgreen: díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
1.11.21 08:19

Může to být cokoliv, co jsi napsala. Kolikrát to ani nemusí mít nějakou příčinu a je to prostě součást vyvoje a změn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
1.11.21 08:33

Tisic a jedna pricin.

Ale za me - je ji blbe, bojuje s bacilama, resp. nasava protilatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3905
1.11.21 08:39

@Lucie_Sx napadlo mě to, ale už nemocná byla asi před měsícem (starší je školkačka a letos je ten podzim na bacily bohatej), a na nočním spánku se to neprojevilo. Navíc akutní fázi nemoci měla zkraje minulýho týdne, teď už dokašlává, teploty neměla a nemá, přes den je ok :nevim:

Jako mě to ani až tak nevadí, je malinká a já se jí přizpůsobím jak potřebuje, jen přemýšlím, jestli nepřehlížím něco, co bych mohla (ne)dělat, co by nám pomohlo líp se vyspat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
1.11.21 10:01

Myslim, ze ona tim resi tvoji nemoc, ne jeji.

Ale casto je to proste obdobi, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3905
1.11.21 11:18

@Lucie_Sx oka, nebyla jsem si jistá jestli to může mít souvislost :) uvidíme. Děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat