S Pamyconem na slunce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cannelle
Povídálka 15 příspěvků 51 inzerátů 11.06.19 08:27
S Pamyconem na slunce

Se asi nesmí, že? Syn 4,5 roku nejeví žádné známky nemoci, jen má vždycky po spaní k ránu ucpaný nos a vysmrká trochu hustého mírně nažloutlého soplíku. Jinak celý den ani noc nesmrká, volně dýchá, až k tomu ránu se nos ucpe. Už to trvá 14 dní, tak mi to bylo divné, nechala jsem udělat výtěr a je tam moraxella nebo jak se to jmenuje, tak předpokládám, že dostaneme Pamycon. A nevím, jestli se to bere stejně jako u celkových ATB s tím sluncem. Jasně že nepůjdeme k vodě se opalovat, ale když třeba na procházce půjdeme chvíli po sluníčku, jestli to není problém, nevíte prosím?

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 11.06.19 08:32

@cannelle tak Pamycon zřejmě dostanete od lékařky, tak se jí na to zrovna zeptej

cannelle
Povídálka 15 příspěvků 51 inzerátů 11.06.19 09:04

Jj, zeptám, jen jsem nedočkavá a maminy tady vědí všecko ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 11.06.19 09:50

Nejsem si jistá, ale myslím, že se nesmí kvůli případným pigmentovym skvrnám. Takže když ho pořádně namazes a dáš mu klobouček nebo budete ve stínu, tak snad to bude ok. Jinak já bych teda v tomto počasí nemocné dítě na slunko netahala. To, že viditelné nijak netrpí neznamená, že ho to nezmůže. ;-)

cannelle
Povídálka 15 příspěvků 51 inzerátů 11.06.19 10:14

Díky za názor, souhlasím! :srdce:

Váš příspěvek
Reklama